NÁDRŽ, OBSAH: kolik natankujete, dojezd, přepad

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

NÁDRŽ, OBSAH: kolik natankujete, dojezd, přepad

Příspěvek od jenda »

tak se mi zase rozsvítila hladová kontrolka, zajel jsem k Shelu a natlačil do nádrže 56 litrů a dost, přitom nádrž by snad měla být na 70 litrů, rezerva na 200 km mi připadá dost, jak jste na tom vy? 8O

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

mel by jsi tam v pohode narvat tech 70 litru....staci ke konci mackat odvzdusnovak ...ja je tam narval uz nekolikrat :D

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

mel by jsi tam v pohode narvat tech 70 litru....staci ke konci mackat odvzdusnovak ...ja je tam narval uz nekolikrat :D

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

já tam taky dostal maximálně 56 l. Jak mačkat odvzdušňovák, to je někde v nádrži?

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Když mi zasvítí tak tam necpu dvě třicítky

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

pistahufnagl píše:já tam taky dostal maximálně 56 l. Jak mačkat odvzdušňovák, to je někde v nádrži?

no v usti hrdla je takovej cernej plechovej vystupek a ten kdyz podrzis tak to v nadrzi zasyci ..vzduch se dostane ven a muzes tankovat dal...je to potreba opakovat vicekrat...maximum co se tam da narvat se blizi 80 litrum.....fakt nekecam
:D

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

nekde jsem dokonce cetl,ze na jedno natankovani se da ujet 1400 az 1500km...podle stylu jizdy...no ja bohuzel ujel nejvic tak 1200km....asi mam tezkou nozku :mrgreen:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Kluci a má nádrž u Sharana také přepad? Ten totiž měla moje stará Mazda 626 a jednou se mi stalo, to jsem jí měl pár dní a teprve jsem se s ní seznamoval, stalo se mi, že jsem díky tomu přepadu na nějakou dobu totálně vyřadil z provozu čerpací stanici Shell v Tejně nad Vltavou. Prostě jsem tam toho benzínu chtěl narvat co nejvíc a když jsem si po chvilce zamyšlení všiml že mi do nádrže mizí asi pětašedesátej litr, tak už bylo pozdě, protože skoro patnáct litrů už bylo pod autem a ke mě vybíhala obsluha stanice a ihned uzavřela celou pumpu a všechny nás vyhnala aby mohla bezpečně zlikvidovat to palivo, který se zatím pěkně rozlilo po celý Shellce. Na štěstí mě to navíc stálo jen těch patnáct litrů, co jsem natankoval pod Mazdu, obsluhou mi pak bylo vysvětleno, že moje nádrž má tzv. přepad a od tohoto zážitku se bojím plnit nádrž po hrdlo, jako jsem to dělal kdysi u mojí starý, tedy starý škodověnky. Víte někdo jak je to tedy u Šaryků?

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

no ten prepad tam rozhodne neni alespon u toho meho starsiho modelu....uz nekolikrat jsem naplnil nadrz az po hrdlo a nikde nic nevyteklo

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Diky Matyasssi, a víte někdo jak je to u Sharana II? Naplnili jste ho někdo až po hrdlo?

Uživatelský avatar
Pepoj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Pepoj »

Já mu nalil 75 litrů a nic... TDI 02

Uživatelský avatar
mark
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava, Znojmo

Příspěvek od mark »

Taky jsem mu dal již několikrát napapat kolem 70-ti litrů, takže by to měla být norma.

Uživatelský avatar
milo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milo »

jj tak tak nějak kolek 70 litrů

Uživatelský avatar
radoch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Konicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radoch »

Chlapi pozor!!!Jednou jsem se snažil dostat do svého Sharana maximum paliva pred dovolenou a pak jsem musel pod nádrž dávat nádobu,protože mi palivo přetékalo,asi odvzdušnovacím ventilem!!!!

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

radoch píše:Chlapi pozor!!!Jednou jsem se snažil dostat do svého Sharana maximum paliva pred dovolenou a pak jsem musel pod nádrž dávat nádobu,protože mi palivo přetékalo,asi odvzdušnovacím ventilem!!!!
Ha!!!!!!!!!!!!!! Tak to je ono, přesně to se mi stalo v tom Tejně, jak jsem popsal výše.
Radochu a kolik litru jsi tou pistolí Prohnal??????????????

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“