Přizpusobeni budiku

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Přizpusobeni budiku

Příspěvek od aivos »

Ahoj ahoj ahoj

Pořídil jsem si nové budíky , neCAN MFA do 97rv pašíka...

Mám vag com i tacho takže jsem si vycetl sám piny a všecko v pohodě...

Ovšem nikde sem nenašel nejaký poradny navod jak to vlastne pak dotahnout do konce ... :-/


Po netu sem se docetl ze na novych budikach se mam prihlasit loginem... pak prizpusobeni kanalu 00 nastavit na 0000 , ale tam uz 0 jsou a nejde mi tam zapsat nové hodnota...

pak jsem četl že v poli 50 se má zapsat pin nových budíků aby se to spojilo s ŘJ motoru.... a to je pole 50 i budiku (17) nebo u motoru(01) ?

pač když tam pole 50 u budiku tak tam nic zapsat nejde a piše to chybu...


a když chci v poli 21 přidat nove kliče, tak zadam 2 , testuju uložím ale stejne se uloží jenom 0... ikonka IMMO stále rychle bliká...


PS: když nasadím staré budíky, vpoho nastartuju...


PSS: vím že to asi mi tu nikdo nenapíše pač dneska si zato radeji každý nechá zaplatit... ale kdyby přece jenom tak budu moc vděčný! a pokud nechcete sem, hodte mi to do SZ

děkuji!!
Obrázek

Uživatelský avatar
zebroo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 14.10.2007 14:59

Re: Přizpusobeni budiku

Příspěvek od zebroo »

Ahoj dělal jsem to před rokem tak už si to moc nepamatuju ale snad ti ti půjde - namontuj nové budíky v 17 dej login , pin dej těch nových budíkú pak přispůsobení zkus kanál 50 tam zadej pin těch starejch budíků uložit a mělo by to frčet , vše je v adrese 17
VW Passat B5 TDI

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Přizpusobeni budiku

Příspěvek od aivos »

no takhle to pry neni , kanal 50 se pouziva podle HUHU až u CAN budiku... ja mam necan... :-/ v kanale 50 totiž nemam nic...
Obrázek

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Přizpusobeni budiku

Příspěvek od FandaTDI »

mělo by to jít tim "základním nastavením" budíků jak popisuješ, podle visu snad i bez loginu (pak stejně musíš přizpůsobit klíče), pro jistotu bych to samý udělal i v řj motoru a obě řj by nejspíš měly bejt bez závad, aby to šlo a asi i kódování by mělo sedět s tim z pův.budíků ... pak už by měly jít ty klíče (kdyby ses tam nedostal, tak bych zkusil pův.pin - možná je to blbost, ale jestli si ho budíky náhodou tim výmazem adaptačních hodnot nenatáhnou z řj motoru)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Přizpusobeni budiku

Příspěvek od tornado1 »

kanál 50 až u 3g immo
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Přizpusobeni budiku

Příspěvek od aivos »

jo na to uz sem taky prisel , ale stejne ... dam kanal 21 , je tam 0 ... zapisu tam treba 2 jako dva klice, dam ulozit, a to stejne ulozi 0 ... jak pres vag com tak pres vag tacho...

uz fakt nevim :(
Obrázek

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Přizpusobeni budiku

Příspěvek od aivos »

tak sem si myslel ze to bude tim ze stare klice byly immo 1 a nove budiky jsou asi immo 2 ... sehnal sem si klíč z audi na kterem bylo vyryto "W" , takze immo 2 , prehodil sem planžetu, zkusil nakodovat a?

to same

login novych budiku -> kanal 00 zapsat 0000, kanal 21 zapsat 1 (pocet klicu) ulozit a skoci tam 1 a hned nato 0 a nic se nestane ... :(
Obrázek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Přizpusobeni budiku

Příspěvek od tornado1 »

ve čtvrtek jsem ve Frýdku do soboty, tak se stav..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

vw-hak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 11.03.2012 20:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Přizpusobeni budiku

Příspěvek od vw-hak »

aivos píše:Ahoj ahoj ahoj

Pořídil jsem si nové budíky , neCAN MFA do 97rv pašíka...

Mám vag com i tacho takže jsem si vycetl sám piny a všecko v pohodě...

Ovšem nikde sem nenašel nejaký poradny navod jak to vlastne pak dotahnout do konce ... :-/


Po netu sem se docetl ze na novych budikach se mam prihlasit loginem... pak prizpusobeni kanalu 00 nastavit na 0000 , ale tam uz 0 jsou a nejde mi tam zapsat nové hodnota...

pak jsem četl že v poli 50 se má zapsat pin nových budíků aby se to spojilo s ŘJ motoru.... a to je pole 50 i budiku (17) nebo u motoru(01) ?

pač když tam pole 50 u budiku tak tam nic zapsat nejde a piše to chybu...


a když chci v poli 21 přidat nove kliče, tak zadam 2 , testuju uložím ale stejne se uloží jenom 0... ikonka IMMO stále rychle bliká...


PS: když nasadím staré budíky, vpoho nastartuju...


PSS: vím že to asi mi tu nikdo nenapíše pač dneska si zato radeji každý nechá zaplatit... ale kdyby přece jenom tak budu moc vděčný! a pokud nechcete sem, hodte mi to do SZ

děkuji!!
Zdravim, mám ten stejnej problém. Jak jsi to vyřešil ?

Uživatelský avatar
Vasilo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 24.06.2010 22:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Přizpusobeni budiku

Příspěvek od Vasilo »

Ahoj mám stejný problém ať se snažím jak chci... v 21 sou samé 0 přepíšu na 1 a zas tam skočí 0.
To stejné v budíkách na hodnotě 0 sou tam samé 000 a furt to nejde :(
kanál 50 prostě není v imo II dá sem už konečně někdo návod co funguje ? :) díky.
Passat B4 Variant combi 2.0 GL LPG - dříve
Passat B5 1.8 T - nyní

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Přizpusobeni budiku

Příspěvek od M@ty »

Nechal jsi dojet časovač?
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“