ESP

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borysta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 12.01.2009 20:27
Bydliště: Jamné nad Orlicí

ESP

Příspěvek od Borysta »

Ahoj po delší době.Mám problémek s tou moji křusnou.Mám problém že se mi za jízdy samo rožne esp a pak auto začne kolem 1800ot. nepříjemně vybrovat do plynového pedálu při zrychlování.Když si ho vypnu sám tak to nevybruje.Setkal jste se tu někdo s tím?Nejni třeba nějaký bordel v nějakým snimači?VAG hlásí 0 chyb :x
Jedině VW a nejlepší v Ten De Ičku

Uživatelský avatar
Pasul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP

Příspěvek od Pasul »

ESP snímá otáčky každého kola zvlášť. Porovnává s otáčkami motoru. Podle toho pozná, že vozidlo je ve smyku a dokáže si přibrzdit potřebné kolo, aby to dorovnal sám. Problém bude u jednoho z těchto čidel. Systém si myslí, že je auto ve smyku. Problémy s čidly na kolech bývají dost často. Pokud tuto funkci tlačítkem vypneš, tak nedojde k ovlivňování jednotlivých kol. To je logické. Hledal bych chybu v těch čidlech senzoru otáček pro ESP systém.
Diagnostika VW, Škoda, Seat, Audi od 1990 až po současnost, Editace Km, PIN IMMO, Klíče, Klubáci nápich zadara, kontakt na SZ, http://www.autopujcovna-pk.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

bumpkin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 06.10.2008 19:33
Bydliště: Praha 9

Re: ESP

Příspěvek od bumpkin »

Nejlépe to pichnout na vag a podívat se za jízdy v měřených hodnotách,které z čidel ukazuje rozdílnou hodnotu.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“