Koupě touarega

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
ivanek.s
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.06.2011 09:55

Koupě touarega

Příspěvek od ivanek.s »

Dobrý den , chtěl jsem vás požádat o reference a nějaké zkušenosti s tímhle typem auta.
motor 5,0 V10
vzduchový podvozek
zadní uzávěrka
Chtěl bych auto na cestování a do terénu-expedice a nebaví mě hrkat v hdj80 po dálnici takový dlouhý přejezdy a myslím si , že touareg toho taky hodně zvládne.

děkuji za reakce


co tohle auto?
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/8915589" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

Já ti konkréktně k tomuhle autu řeknu, že se mi nelíbí. Je to takový vojetý, celkově....... Nelíbí.

A obecně ti řeknu je tolik jako každýmu s obecným dotazem k Touaregům - Je tady pár témat a tohle auto stojí za to chvíli číst. :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě touarega

Příspěvek od Davwe »

Musis se hlavne pripravit na nakladnost udrzby V10, coz bude asi trochu jinde nez u hdj 80

smoukr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.06.2009 13:32

Re: Koupě touarega

Příspěvek od smoukr »

Zdaravím

vlastníme touarega již skoro 2 roky.Než jsme auto koupili,tak jsme videli asi 6 kousku.Není to jednoduchá věc.Každopádně čím levnější kus tim stav horší a najeto moc km.Nakonec jsme sehnali po 1 majiteli a zakoupen v ČR,najeto mel 125 tis a servisovan v Auto Jarov
Přílohy
Obraz0015.jpg

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

No krasavec :!:
Heléééé, jak to že nemáš fotky takovýho krasavce ve svým samostatným tématu :?: :!: :wink: :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“