Odřený blatník - auto v záruce

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Nouzovak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.10.2009 22:06

Odřený blatník - auto v záruce

Příspěvek od Nouzovak »

Ahoj všem,

v garáži se mi podařilo odřít zadná blatník (vypuklou část nad kolem), bohužel dost, takže to vidím na přelakování. Nemáte někdo představu, kolik to může stát? Auto je v záruce, takže nevím, zda je nutné to hnát přes standardn servis (na Jarově se předpokládám nedoplatím).

Díky za tipy!
Golf V Variant, 1.9 TDI Trendline, MR2009

Uživatelský avatar
TMiky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 352
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odřený blatník - auto v záruce

Příspěvek od TMiky »

Nouzovak píše:Ahoj všem,

v garáži se mi podařilo odřít zadná blatník (vypuklou část nad kolem), bohužel dost, takže to vidím na přelakování. Nemáte někdo představu, kolik to může stát? Auto je v záruce, takže nevím, zda je nutné to hnát přes standardn servis (na Jarově se předpokládám nedoplatím).

Díky za tipy!
Nevím sice, jak škoda vypadá, ale oprava v neautorizovaném servisu při následně zjištěné závadě v danném místě (koroze, prasklina v laku apod.) znamená ztrátu záruky na lak pro toto místo poskytované výrobcem vozidla.
Zákonou záruku za odvedenou práci a použitý materiál pak drží neautorizovaný autoservis, který opravu provedl.

Výrobce vozidla nemůže ručit za opravy provedené neautorizovaným subjektem, se kterým nemá nic společného.

(Osobně bych doporučil Amond Kladno.;))

;)

Zdraví
TMiky
------------------------------
Porsche Česká Republika s.r.o.
Záruky
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
http://www.porsche.co.cz
------------------------------

Nouzovak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.10.2009 22:06

Re: Odřený blatník - auto v záruce

Příspěvek od Nouzovak »

Díky za radu. Škoda není velká - je to jen odřené, vypadá to až na pozink. Nicméně nemám představu, kolik může přelakování na matealízu u origo servisu stát? Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Díky
Golf V Variant, 1.9 TDI Trendline, MR2009

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Odřený blatník - auto v záruce

Příspěvek od Tomášek »

radsi bych si priplatit, pac jestli do nekdo doku*vi, tak uz mas po zaruce, jak psal tmiky.. kdyz mas auto v zaruce, dej to do autorizaku a budes mit jistotu, ze kdyz to zacne praskat nebo reznout, tak ze jim to tam muzes omlatit o hlavu

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Odřený blatník - auto v záruce

Příspěvek od elit »

Obecne plati cca 2500Kc za kus. Mel jsem neco podobnyho a vsichni se bali opravit jen to miso, ze to pujde videt atd a chteli lakovat az ke strese a nakonec jsem to prestal resit.
Passat 2008 BMP

Nouzovak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.10.2009 22:06

Re: Odřený blatník - auto v záruce

Příspěvek od Nouzovak »

2500,- za odřenou část? To mi přijde v pohodě. Jaký autorizák v Praze doporučujete?
Golf V Variant, 1.9 TDI Trendline, MR2009

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“