Spatny starty TD

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vendysek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 16.09.2010 09:31
Bydliště: JirkoVW

Spatny starty TD

Příspěvek od Vendysek »

Zdravim .. mam problem se svou felicii TD 55KW... z niceho nic mi nechce rano startovat... vymenil jsem prepadove hadicky,fitr a nic jen bilej kour z vyfuku ... kdyz zaleju hadicku ktera jde do cerpadla naftou tak to po chvilce chytne ... pak po cely den uz nemam problem nastartovat ale opet pres noc padne nekde nafta a rano mam ten samej problem... dnes bych to chtel vyresit zpetnym ventilem tak uvidim ale cerpadlo se mi nechce menit a pak me napadl predvstrik ale ze dne na den ze by se to takhle podelalo???... nevite nekdo co s tim muze byt popripade co mam jeste vyzkouset??? Diky vsem za radu
VW Caravelle 2.5TDi 75KW+chip, VW Caddy mk2 TDi .... ex VW Vento 1.9mTDI,Audi A6 C4 2.5TDI 125KW,Skoda Felicie Pickup 1.9mTDI

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spatny starty TD

Příspěvek od Keflek »

palivovej filtr,nebo ten ventil co je na nem...jinak to muze bejt cokoliv od nadrze az po vstriky
Touran 2.0 TDi

Uživatelský avatar
Vendysek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 16.09.2010 09:31
Bydliště: JirkoVW

Re: Spatny starty TD

Příspěvek od Vendysek »

Keflek píše:palivovej filtr,nebo ten ventil co je na nem...jinak to muze bejt cokoliv od nadrze az po vstriky
Palivovej filtr jsem vymenil i hadicky a dal jsem tam silnejsi tu tesnici gumicku ale to plastove tecko jsem jeste nevymenil ... namontoval jsem mezi filtr a cerpadlo zpetny ventil a nepomohlo tak jsem to zkusil mezi nadrz a filtr a taky nic takze podle me neco s cerpadlem ...zjistil jsem ze se mi ani nezaliva filtr takze :( takze dnes nejspis vymena cerpadla ... ale jinak dekuji za radu :wink:
VW Caravelle 2.5TDi 75KW+chip, VW Caddy mk2 TDi .... ex VW Vento 1.9mTDI,Audi A6 C4 2.5TDI 125KW,Skoda Felicie Pickup 1.9mTDI

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spatny starty TD

Příspěvek od Keflek »

jak rikam,muze to bejt vedeni od nadrze k filtru,nebo to Tecko,prepady muzou bejt sice novy,ale spatne zvolenej prumer...nebo spatne nasazeny,koukni na tu zaslepku na 1 vstriku - obcas praskne (i kdyz tam by byla videt nafta)...pak to muzou bejt vstriky,cerpadlo sice taky,ale tezko rict. U ropaku je padani nafty vetsinou beh na dlouhou trat...pak jeste nedotazena spodni odkalovaci zatka na palivaku - banalita,ale me uz se to jednou stalo :wink:
Touran 2.0 TDi

Uživatelský avatar
Vendysek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 16.09.2010 09:31
Bydliště: JirkoVW

Re: Spatny starty TD

Příspěvek od Vendysek »

Keflek píše:jak rikam,muze to bejt vedeni od nadrze k filtru,nebo to Tecko,prepady muzou bejt sice novy,ale spatne zvolenej prumer...nebo spatne nasazeny,koukni na tu zaslepku na 1 vstriku - obcas praskne (i kdyz tam by byla videt nafta)...pak to muzou bejt vstriky,cerpadlo sice taky,ale tezko rict. U ropaku je padani nafty vetsinou beh na dlouhou trat...pak jeste nedotazena spodni odkalovaci zatka na palivaku - banalita,ale me uz se to jednou stalo :wink:
Dekuji za rady ale kdyz se to sere tak poradne ... vcera vecer se mi ulomil sroub z drzaku motoru a padl mi motor na silnici kdyz jsem jel a narazil remenici na drzak a nejspis motor ko ... :( takze ted uz to startovani je doreseno ... vcera byl opravdu skvely den takze jsem se rozhodl ze tam hodim mTDi at to do zimy jezdi ...
VW Caravelle 2.5TDi 75KW+chip, VW Caddy mk2 TDi .... ex VW Vento 1.9mTDI,Audi A6 C4 2.5TDI 125KW,Skoda Felicie Pickup 1.9mTDI

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“