OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Dedla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 18.11.2009 22:14
Bydliště: Praha

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od Dedla »

Shemik: Jasně,jak jinak.
Opět jedno historické foto. :laugh:
Přílohy
Snímek 2668.jpg
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od Shemik »

Tak to je dobra fotos cece :lol:

Uživatelský avatar
Ontario
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 17.04.2008 21:27
Bydliště: Chodov 357 35
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od Ontario »

Já používám CB odjakživa,co jsem přičichnul k volantu.jsme na ni zvyklej,v kamionu nesmí chybět,pořídíl jsem si jí i do osobáku a už hodněkrát mi ušetřila korunky za pokuty,tak si myslím že za těch pár tisícovek se vyplatí si jí pořídit.Když se cestuje někam dál a jsme ve spojení,nemá to chybu.
Sharan 2,0 TDI, 135 kW - 2016
Touran 1,6 TDI, 77 kW - 2013

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od Shemik »

Moje rec cece Ontario :lol: Koukam, ze jsi taky takovy nadseny uzivatel CB :lol:

Jinak kucka, nasel jsem docela zajimavou novinku, hele: http://radiostanice.shop3000.cz/product ... cts_id/936" onclick="window.open(this.href);return false;.
Uvazuju nad ni na kopce, postavena je za chvili a musi litat jako das :lol:
Ma necelych 7m, 3kg a velmi peknej frekvencni rozsah (25.5 - 30 MHz 400 CB kanálů),
takze ve spojeni s peknym radiem, napriklad: http://radiostanice.shop3000.cz/product ... cts_id/870" onclick="window.open(this.href);return false; (podobny rozsah: 25.615-30.105 MHz) velmi pekna hracka na kopecky :lol:

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od smolda »

Spíš si prohlídni tohle: http://radiostanice.shop3000.cz/product ... cts_id/171" onclick="window.open(this.href);return false; Vyhrožujou že od novýho roku budou pokutovat za jakýkoliv telekomunikační zařízení se kterým tě načapou že za jízdy používáš.
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od michall »

Za cenu antény by člověk pořídil jednodušší staničku i s magnetkou. Ovšem provoz bude někde jinde, takže pro "závisláka" v oblasti CB ... proč ne.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od michall »

smolda píše:Spíš si prohlídni tohle: http://radiostanice.shop3000.cz/product ... cts_id/171" onclick="window.open(this.href);return false; Vyhrožujou že od novýho roku budou pokutovat za jakýkoliv telekomunikační zařízení se kterým tě načapou že za jízdy používáš.
Tak to snad platí i teď, ne? Za jízdy se máš věnovat řízení a ne že držíš mobil nebo majka nebo přítulkyni za ...... ruku :D
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od smolda »

No právě že zákaz používání CB stanic zákon zase až tak moc neřešil, ale od novýho roku by měl začít platit zákon který postihuje i radiostanice (konečně asi kliftoni přišli na to, že varování při jejich aktivitách na silnicích běhá vzduchem a proto nikdo na nikoho nebliká).
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od Shemik »

Co se tyce te jizdy, tak to jsem vyresil salamounsky, stanici mam v boxu mezi prednima sedadlama a majka jsem povesil smerem nahoru na gumicku povesenou na zpetnem zrcatku, takze tam tam trci z toho boxu smerem nahoru, jako kobra z proutene osatky :mrgreen: cili majka kdykoli snadno rychle zahodim (jen ho pustim z ruky) a je vystarano :mrgreen: On se tam jen houpe, jako plysovy talisman a nikdo tomu nepriklada zadnou pozornost :lol: Prave ze mobil od ucvha covek jen tak nezahodi, proto na nej mam BT-HF :lol:

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od michall »

A já zas koukal na tu cenu. Je mi vcelku jasný, že 5/8 nebudeš tahat na autě za jízdy. Spíš by mě zajímalo, na čem bys jí měl na kopečku.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od smolda »

Kdysi jsem měl Magyrus - na rozdíl od běžných byl celej z hliníku, ale před cca 5ti lety jsem ho prodal a dnes toho lituju - byl vasouvaný tlakem vzduchu a stačila na něj taková ta malá s**ačka na 12Volt.
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od M@rty74 »

Já měl chvilku Ikarus (kloubovej - heč :-) ) a na ten by byla tahle anténa jak dělaná :laugh: :rofl:
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od Shemik »

Michall:
Jinak jasny, chtelo by to pod ni nejakej skladnej, taky teleskopickej stozarek, ja myslim, ze by stacila podobna, nebo ne o moc kratsi delka, jako je ta samotna antena (5-7m). Vytaste se nekdo s necim ze sklepa :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od Shemik »

smolda píše:Spíš si prohlídni tohle: http://radiostanice.shop3000.cz/product ... cts_id/171" onclick="window.open(this.href);return false; Vyhrožujou že od novýho roku budou pokutovat za jakýkoliv telekomunikační zařízení se kterým tě načapou že za jízdy používáš.
PS: Ale na nem a ani nikde v jeho specifikacich neni psane, ze by se muselo pouzivat za jizdy :mrgreen:

Jinak debata na tohle tema nema moc smysl cece, to totiz plati pro veskera komunikacni i zaznamova zarizeni. Nesmis drzet a "fyzicky" pouzivat nejen mobil, ale i fotak, diktafon atd atd. Na vysilacku to plati take, protoze je to take komunikacni zarizeni, nicmene zapnutou ji muzes mit, jen te nesmi lapnout cert s majkem v ruce, to je cele. A pokud ji covekj pouziva "rozumne", tak bych rekl, ze to neni nic proti nicemu. Tozn. nevysilat nad 90 km/h, nevysilat na nebezpecnych mistech serpentiny, vyssi rychlost, predjizdeni atd atd). A jeste to mam udelane tak, ze jak uz jsem psal, kdykoli majka zahodim a nic se nedeje, protoze ho mam na gunicce. Mobil za 15.000 bych jen tak po aute nezahodil. Jinak ta vyse zminena stanice ho sice nema, ale prodavaji se i stanice s VOXem a pak neni potreba ani CB-HF :lol: Ale priznavam se, ze VOX neni pro me, nelibilo by se mi, ze to vysila, vzdycky, kdyz promluvim, protoze mivam do auta hodne telefonatu (samo pres HF), a pak bych vetsinu telefonatu zaroven vysilal po CB :lol:

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: OT: CB VYSÍLÁNÍ A SAG: Pojďte vysílat, SAG kanál 31 (-:

Příspěvek od smolda »

Já jsem se samozřejmě ještě nedostal k osazení toho novýho magnetu PLkem. Teď jsem ve fázi úřednické, to znamená že píšu různý protokoly a posudky na to co jsem v poslednín 1,5 měsíci vytvořil a opravil. Osazování začne asi tak za 14 dnů, to už bude víc času.
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“