OKNA, FÓLIE: jaké máte zkušenosti? doporučte

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

Příspěvek od sid666 »

tak to by se mi taky líbilo :cry: bral bych folie hned s fleku...,ale zatím si musím nechat zajít chuť...investice bude teď do prahů,do spojleru a křidílko s brzdou...,ale musím nejdřív zlomit manželku :hug: :lol:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

sid666 píše:tak to by se mi taky líbilo :cry: bral bych folie hned s fleku...,ale zatím si musím nechat zajít chuť...investice bude teď do prahů,do spojleru a křidílko s brzdou...,ale musím nejdřív zlomit manželku :hug: :lol:
Tak to bude asi nejtesi co :hug:

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

tak ty folie pro predstavu :wink:
Přílohy
5.jpg
5.jpg (54.65 KiB) Zobrazeno 2586 x

Uživatelský avatar
mark
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava, Znojmo

Příspěvek od mark »

Zdravím matyasss, vzhled tvého miláčka (předpokládám, že to tak je), je super, opravdu mne potěšil pohled na tu "persona familia", barva hezká, folie ještě hezčí, tomu vozu to prostě sekne, i když to má již zimní "nožičky".

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

mark píše:Zdravím matyasss, vzhled tvého miláčka (předpokládám, že to tak je), je super, opravdu mne potěšil pohled na tu "persona familia", barva hezká, folie ještě hezčí, tomu vozu to prostě sekne, i když to má již zimní "nožičky".
DIKY ZA POCHVALU :) ..auto je opravdu moje :wink: ....je pravda ze folie vzdycky pomuzou autu k lepsimu vzhledu a samozrejme i pekna kola ale ty uz odpocivaji v garazi...i kdyz letos to vypada ze nebudou zimni gumy asi vubec potreba :) ....jo jen tak na okraj..co znamena.."persona familia"???? :mrgreen:

Uživatelský avatar
mark
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava, Znojmo

Příspěvek od mark »

Ahoj, tím jsem myslel, že to je další člen rodiny, potažmo tvůj další "miláššššššek" doma.

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

aha...tak to samozrejme souhlasim...je pravoplatnym clenem nasi rodiny a veliky pomocnik :wink:

Uživatelský avatar
Pavlis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbramsko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavlis »

V tuto chvili mam jednu zkusenost s foliema - na Fabii. Byla jsem moc spokojena jak s kvalitou folii, tak s provedenim. Nebyly s nima zadne problemy (jak jsem viděla na jiných autech - bublinky, sloupávání a pod.). Měla jsem je pouze vzadu kvuli dětem a posezení za skly s folií a bez je markantní. V létě jsem jako řidič vždy litovala že nesedím vzadu. Takže max. spokojenost. Pravda je že pokud nejsou na všech sklech, tak se interiér na sluníčku stejně vypeče (bez klima samozřejmě)Cena byla něco málo přes 3000,-. Teď se chystám od stejné firmy na folie na Sharanka. Po telefonu mam slibenou cenu cca cele auto (bez čelního skla) 5800,- bez DPH, na celý zadek (tj. vyjma řidiče a spolujezdce) za 4500,-. Dělají mě to na počkání - cca za 2 hod.. Takže jakmile bude příští týden hotovo, podám další reference. :lol:

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

Fólie jsou super věc. V autě není takoví horko a nevozím za sebou výkladní skříň. Sklo se také hůře rozbíjí, takže to zloděje teoreticky odradí.
Na jednom autě jsem si je lepil sám (zrcadlové). Je to taková křapka pro denní ježdění, kde to stačí. Druhé auto jsem koupil i s fóliemi a dost podrobně jsem musel zkoumat skla, jestli jeto fólie, nebo odstín skla. Polelepeno zřejmě už v Německu.

Jen jednu velkou připomínku. Nesnáším fólie na předních bočních sklech. Tam bych je striktně zakázal. Když jedu, tak navazuji oční kontakt s ostatními řidiči. Snad každý ví o co jde. Vím, jestli jiný šofér v jiném autě o mě ví. Fólie mě to znemožňují.

Uživatelský avatar
dolcett
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od dolcett »

2vilik: ono folie tam muzes mit taky ale ne nepruhledny, jen nejaky decentni aby bylo videt aspon trochu dovnitr... ;-)

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

Jo, to vím, že vpředu mohou být fólie do určitého procenta průhlednosti. To je OK. Ale když na silnici potkám černou, neprůhlednou rakev, jsem ve střehu. Jeden takový jezdí po Rakovníku. Má Hummera (ani nevím, jak se to píše :oops: ) a u něj člověk nikdy neví co se v příštím okamžiku stane. Zkrátka takový auta nemám rád a jejich řidiče taky ne. Možná tak řidičky, ale na ty stejně není vidět :D .

Uživatelský avatar
dolcett
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od dolcett »

a do kolika % je to na tech prednich oknech? taky nechci nejakou nepruhlednou ale zase abych s tim nemel problemy...

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »


Uživatelský avatar
Slavoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou/Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavoš »

Pokud ti ty fólie lepí ten co tomu rozumí tak ti dopředu dá takové aby to prošlo na STK a vystaví ti potvrzení a nalepí atesty na folie.
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pepoj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02

Fólie na oknech

Příspěvek od Pepoj »

Tak Slavos má úplnou pravdu,možná se tě ještě zeptá jak to chceš,ale v každým případě poradí.Jinak z vlastní zkušenosti vím, že je lepší, když samotná procedura lepení trvá déle než dvě hodiny z toho důvodu, že za ty dvě ho´dky určitě nevyndají všechna skla a nenalepí fólie... Mě jeden dobrák fólie lepil přímo v autě a dopadlo to - katastrofa!!! Ještě te´d mám osipky, když si na to vzpomenu.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“