Únik chladici kapaliny

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Karburator
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 03.02.2011 11:00

Únik chladici kapaliny

Příspěvek od Karburator »

Někde pod motorem mi stéká chladičovka, Teče to po převodovce, ale jelikož to nemám jak zvednout, nevím odkud přesně.

Kde se u 1.8T nachází vodní pumpa? Může to bejt tím? Nebo jaké by mělo příznaky těsnění pod hlavou? Protéká to téměř hned. Naleju vodu a hned je louže.

Chladič vypadá OK.

Je to B5 1998 1,8T

Potřebuju se s autem dostat asi 4km domů - bude vadit, když tam naleji pouze čistou vodu místo destilky? Potřebuji to fakt jen na dojetí, hned to vyteče:)
VW Passat 1.8T

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Únik chladici kapaliny

Příspěvek od Flico »

Karburator píše:Někde pod motorem mi stéká chladičovka, Teče to po převodovce, ale jelikož to nemám jak zvednout, nevím odkud přesně.

Kde se u 1.8T nachází vodní pumpa? Může to bejt tím? Nebo jaké by mělo příznaky těsnění pod hlavou? Protéká to téměř hned. Naleju vodu a hned je louže.

Chladič vypadá OK.

Je to B5 1998 1,8T

Potřebuju se s autem dostat asi 4km domů - bude vadit, když tam naleji pouze čistou vodu místo destilky? Potřebuji to fakt jen na dojetí, hned to vyteče:)
zkus zkontrolovat hadice, expanzku a i ten chladic sou tam dva na sobe (klima a voda) a radi hnijou kdyz se tam dostane mezi ne bordel, tesneni pod hlavou by ti nedelalo hned louzi pod autem to uz by musela bejt dira v bloku, vodu tam klidne dej pak muses udelat pruplach nez tam vratis fridex ja jednou dojel domu na smes liftu, vina a podebradky :mrgreen: :mrgreen:

Karburator
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 03.02.2011 11:00

Re: Únik chladici kapaliny

Příspěvek od Karburator »

Hotovo. O-kroužek.
VW Passat 1.8T

adrian_B
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.02.2011 20:36

Re: Únik chladici kapaliny

Příspěvek od adrian_B »

O krúžok kde? mne napr. práve včera praskla tá plastová príruba ktorá ide zo zadu z hlavy :roll:

Karburator
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 03.02.2011 11:00

Re: Únik chladici kapaliny

Příspěvek od Karburator »

To Ti bohužel nepovím :( Někde ze zádu u motoru. Prej jich tam je několik... Dělal mi to servisák a jelikož mi to udělal za pivo, tak jsem ani radši nepátral kde co a jak..
VW Passat 1.8T

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“