Přední světla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
dimebag36
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 20.09.2009 10:48

Re: Přední světla

Příspěvek od dimebag36 »

No origo xenony bych tam chtel ale zrejme bych toho musel spoustu dodelat ,to automaticke naklapeni + ostriky svetel a.t.d ,to bych zrejme nezvladl :roll:
vypada to ze zrejme koupim ... svetla Golf IV - look V, jsou hned druha za origo xenonem .... a poradne zarovky no uvidim jeste popremyslim :)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Přední světla

Příspěvek od vtuni »

tak spousta (spíš bych řekl většina) lidí má ty origo xen. světla jen přepinovaný (návod ve FAQ) ... a normálně šteluje naklánění kolečkem....ostřikovače jsou jen na zašpinění auta... na nic víc.. :lol: (stačí koupit krytky ..nalakovat a přilepit silikonem na nárazník a nikdo nic nepozná.. :lol: :lol: :lol:
takže v tomhle bych problém až tak neviděl....
samo tyhle řešení nejsou 100% košér.
..ale fungujou....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
dimebag36
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 20.09.2009 10:48

Re: Přední světla

Příspěvek od dimebag36 »

Cenim si moc tvych rad,zkusim se podivat do bazaru po nejakych tech xenonech,projdu FAQ ohledne montaze a zapojeni a uvidime,mozna ze na ne dojde :D .
Jeste jednou Diky :wink:

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Přední světla

Příspěvek od Shorty »

Hele chlapci, koukám, že se v tom dost vyznáte, tak bych poprosil radu. Včera jsem myl ručně auto a všiml jsem si, že v jednom předním světle mi chybí sklíčko od blinkru a je tam rovnou vidět ta oranžová žárovka. Žádná tragédie to není, ostatně jsem to bez toho asi před rokem a půl koupil a nevšiml si toho. Je nějak možné to sklíčko někde sehnat a snadno to tam přidělat? Rozlepovat celý světlo teda nebudu.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“