úplně nasáklý koberec u spolujezdce

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
15648213
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 04.08.2010 06:43
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od 15648213 »

LuboR5 píše:tak zatím už druhý den intenzivně suším , vody je tam tolik že mi je z toho až špatně vubec nevím kde se to bere jako by tam byl pramen. bez toho rozdělání by to vůbec nemohlo ani nikdy vyschnout . a uvidíme co a jak dál .
Měli jsme taky na tomto místě pořád mokro, ale byl to problém s hadičkou k zadnímu ostřikovači skla, která vede v pravým sloupku v předu. Jednoduše, je tam spoj, který nedosedal. Ale šlo to hned poznat, že to není dešťová voda ale s letní směsí do ostřikovačů.
VW Passat B5.5 AVF
VW Touareg R5 BAC

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

tak to já mám v ostřikovači taky vodu kterou bych poznal , v koberci mám vodu čistou v pondělí jedu do servisu na přesklení čelního okna.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

takže čelní okno vyřezané a prý žádná závada ani problem tam nebyl :cry:

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od koto99 »

skús vybrať, alebo nejak odsunúť tapec, aby si mal čistú podlahu, potom nakresli vodou zmývateľnou farbou (najprv si to niekde odskúšaj) čiaru po zvislých častiach podlahy a polievaj. Uvidíš aspoň kadiaľ ti to steká a potom postupuj ďalej. Ešte to zvykne tiecť okolo topení.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

pokud neodmontuješ sedačky , středový sloupek , koberec , palubovku tak nemáš šanci něco vidět , koberec nejde ani odehnout natož tam někde koukat je to překládané 3 druhy odhlučnovací hmoty a plech až potom . :cry:

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od koto99 »

Tak potom neviem. Takto som to robil na Jeepe a zistil som, že mi zateká pod vetrák topení.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

dnes jsem se už nasral a koberec jsem začal tahat víc než dovolil ale problem jsem našel je to odtok z výparníku na fotkách to už každý pochopí , holt hadice je asi strašně drahá když ji nemohly nechat o 10 cm delší a ne ji ukončit přímo v plechu kastle takový problem by se nikdy nestal .místo kudy to teklo mezi špatně nalepeným plechem je otečkován červeně.
Přílohy
Snímek1 207.jpg
Snímek1 208.jpg
Snímek1 210.jpg

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od Mára_VR6 »

no super, paráda, jsem moc rád, že jsi to našel :good: :good:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

taky jsem zvedavy odletel jsem na druhy den hned do recka a jeste tu jsem tak nemel jsem cas to zkontrolovat . auto stoji na letisti .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od Mára_VR6 »

LuboR5 píše:taky jsem zvedavy odletel jsem na druhy den hned do recka a jeste tu jsem tak nemel jsem cas to zkontrolovat . auto stoji na letisti .
Uáááááá 8O Sám na letišti :?: :?: Chudák malej - to se o něj nebojíš :?: :baseball:

Btw, užij si dovču :drinks:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

doufam ze doma neni moc horko at se tam neupece sorry za chyby klavesnice je uplne na pi.. :D , dikes Maro .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od Mára_VR6 »

LuboR5 píše:doufam ze doma neni moc horko at se tam neupece sorry za chyby klavesnice je uplne na pi.. :D , dikes Maro .
Horko ani ne, ale jestli ho nemáš v garážích, tak včera zažil pěknej špláchanec :roll: :negative:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

stoji primo pred halou a strechu tam nemaj :( :D ale zitra vecer uz pojede .

Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od Fany1000 »

ty jo tak dnes uplne ten samej problem :-)) tak jsem koukal a je to naprosto to same :-) pomohl ti ten tmel? nebo to mam zavarit?

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

no abych ti řekl po pravdě už jsem to lepil podruhé protože poprvé to bylo mokré a na druhý den jsem jel hned pryč , napodruhé jsem to už vysušil a dal fest vrstvu , a čekám a čekám je to už druhý týden a ten spodní šedý díl tlumení pod kobercem je pořád dole mokrý tak že si nejsem jistý už ničím nic už nemůžu najít že by to někde teklo nebo to ještě nevyschlo už mám další variantu koupil jsem hadici a že bych tu původní vyhodil a dal tam delší aby to teklo někam dolů a ne na stěnu , další věc co by se dala udělat je oblepit to ze strany motoru nějak pokud se tam na to dá dostat protože ten koberec moc toho ohýbání a natahování nevydrží ta guma se uplně trhá. je to prostě katastrofa.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“