abs.tlak

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

abs.tlak

Příspěvek od bundis »

Ahoj,může se mi někdo mrknout kolik máte abs.tlak v 01-Motor, skupině 8, pole 3. Jedná se mi o motor 2,8AMX. Díky

PoMa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karwin

Re: abs.tlak

Příspěvek od PoMa »

No je to absolutní tlak, tedy ten, co je venku (atmosférický) a mění se v rozmezí cca 960 - 1060mBar (tedy okolo jednoho baru)

bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

Re: abs.tlak

Příspěvek od bundis »

No o to mi právě jde, na naftovým jsem to tak měl a teď na benzínu, to je pro mně novinka mám cca 350,proto se ptám jestli to náhodou není něco jinýho. Raději bych byl kdyby si někdo napíchl auto a ještě mně v tom utvrdil než půjdu kupovat nový. Co všechno to ovlivňuje

bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

Re: abs.tlak

Příspěvek od bundis »

Kde to čidlo najdu? Na sání jsem ho nenašel a v ETCE taky ne,ale mělo by tam být jelikož ho prodejci nabízejí pro motor 2,8AMX automat.

zid@n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 22.12.2010 14:18
Bydliště: Kuvajt - HK - Východní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: abs.tlak

Příspěvek od zid@n »

od 285 do 815.. viz soubor v odkazu, tam si to muzes prohlidnout.. ale co to je za udaj, kolik ma bejt spravne a na co to muze mit vliv netusim..

http://www.bradle.cz/pass/log.CSV" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat B5.5 2.8 Tiptronic 4Motion Variant

zid@n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 22.12.2010 14:18
Bydliště: Kuvajt - HK - Východní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: abs.tlak

Příspěvek od zid@n »

stahni si program na prohlizeni logu http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... sc&start=0" onclick="window.open(this.href);return false; a tenhle csv soubor si uloz do kompu as pak v tom programu prohlidni..
Passat B5.5 2.8 Tiptronic 4Motion Variant

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“