Zkušenost s brzdama Hart Sport

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od G3-lower »

Kluci nemáte někdo zkušenost s brzdama Hart? Pry jsou to polaci a dělají to dost precizně a hlavně levně což nejde moc dohromady. Kdyby někdo měl, znal, věděl....cokoliv tak pište

Chcu to na O1 RS - nejsem zavodnik, ale nerad bych je po 2000km menil. Jinak jdu do vrtanych Zimmermann.
Přílohy
hart sport.jpg
hart sport2.jpg
hart sport3.jpg

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od iconek »

Pokud jezdíš jako dobytek a dáváš záhul brzdám, nikdo ti nezaručí kolik na nich najedeš, nemám pravdu?

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od G3-lower »

iconek píše:Pokud jezdíš jako dobytek a dáváš záhul brzdám, nikdo ti nezaručí kolik na nich najedeš, nemám pravdu?
Nejezdim jako dobytek, jezdim hodne slusne proti spouste lidi, ale obcas to protahnu a pak je treba to ubrzdit - tech 2000km bylo mysleno obrazne, aby se nezkroutili. Najedu +- 10tis rocne takze i kdyby vydrzely 30tis km tak ja to mam za 3roky a to je klidne vymenim :lol:

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od iconek »

Prosímtě, kolik stojí ta sada?Jen pro představu.Osobně bych šel do Ferodo nebo Brembo.Je to předsi jen osvědčená značka.Brzdy jsou jediná věc na kterých při koupi nešetřím a kupuju kvalitku.Ale jsou i tací co daj na auto brzdy Starline :D
PS:S tím dobytkem jsem to myslel obrazně.

Uživatelský avatar
Vvvenoushek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 494
Registrován: 03.03.2008 19:11
Bydliště: České Budějovice

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od Vvvenoushek »

iconek píše:Prosímtě, kolik stojí ta sada?Jen pro představu.Osobně bych šel do Ferodo nebo Brembo.Je to předsi jen osvědčená značka.Brzdy jsou jediná věc na kterých při koupi nešetřím a kupuju kvalitku.Ale jsou i tací co daj na auto brzdy Starline :D
PS:S tím dobytkem jsem to myslel obrazně.



nevim co mas proti starline.mame na sluzebnich autech a zadnej problem.brzdy nepiskaj , kotouce se nekrouti , brzdi to normalne mozna jen ty desky budou driv sjete ale co..............spousta lidi ma starline

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od Mára_VR6 »

iconek píše:Prosímtě, kolik stojí ta sada?Jen pro představu.Osobně bych šel do Ferodo nebo Brembo.Je to předsi jen osvědčená značka.Brzdy jsou jediná věc na kterých při koupi nešetřím a kupuju kvalitku.Ale jsou i tací co daj na auto brzdy Starline :D
PS:S tím dobytkem jsem to myslel obrazně.
je vidět, že o dílech nic nevíš. Než abych si dal Ferodo, tak to radši Starline.
Kdo si chce dát na auto kvalitní díly, dá si ATE
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od G3-lower »

Nechci rady co si na auto dat, spis me zajimaji realne zkusenosti.

ATE se zacli kopirovat a prodavaji se pry k nerozeznani vuci originalu, ale kvalitou hodne nize takze momentalne bych si ATE brzdy nekoupil. K zimmermannu mam duveru a je to jasna volba, ale ted jsem nasel todle a zajimaji me zkusenosti, protoze kotouce vypadaji nadupane a mely by stat podstatne mene nez ostatni vrtane ci drazkovane kotouce. Cenu bych mel vedet pristi tyden...

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od iconek »

Samozřejmě,volil bych ATE , jen jsem nevěděl do jaký cenový hladiny daný člověk spadá.

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od ron »

nedá mi to abych si nerýpnul... kdo z výše uvedených (i známých) značek kromě Bremba ty kotouče skutečně, navrhuje, dělá a testuje a kdo si na ně jen lepí svoje logo?
no nic... za mě je volba je jasná 8) stokrát vyzkoušená kvalita v červené krabičce :wink:
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od alean »

myslíš v červené krabičce TRW 8)

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od patper »

Ja jsem je ted dal na zadek u shardy - tam asi nic krom toho,jak se budou,nebo nebudo sjizdet nepoznam....
Ale zklamal me trosku prodejce (tady na klubu) brzdy prisli,ale doklad nikde....kontrola u desticek jiny konektor...
Takze na predek dam neco jineho a ATE to take nebudou,s tema nejsem spokojen :idea:

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od ron »

alean píše:myslíš v červené krabičce TRW 8)
:lol: no, může být , jenže naopak - brzdy Brembo v krabičce TRW , nikoli obráceně
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Zkušenost s brzdama Hart Sport

Příspěvek od G3-lower »

Takze Hart Sport jsem v 312x25 5x100 nesehnal takze jsem objednal Zimmermann + textar desky tak uvidime...

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“