Passat B5 kombajn - vrzání

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
elty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 325
Registrován: 26.05.2010 14:30
Bydliště: Roudnice nad Labem

Passat B5 kombajn - vrzání

Příspěvek od elty »

ahoj, nedávno jsem si všiml, že mi na Passatu něco vrže z levý strany od motoru, péra to nejsou si myslim (jak by vrzaly), ale nic jinýho mě nenapadá co by to mohlo být, tlumiče?....děje se to i když auto třeba stojí a člověk do něj nasedne, tak to udělá zepředu zleva takovej divnej pazvuk...neví někdo čim by to mohlo bejt způsobený?

předem díky za rady !
VW Passat Variant B5, 1999, 1.9.TDI 96kW

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Passat B5 kombajn - vrzání

Příspěvek od majkl1 »

Nějaký čep. Všechny prostříkni injekční stříkačkou olejem. Ale pomalu se připrav na koupi nové nápravy.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Passat B5 kombajn - vrzání

Příspěvek od Hudy »

Já mám sice novou nápravu komplet a vrzalo mi to taky ale v uchycení ramen.Popovoluj všechny šrouby jak drží ramena a prostříkni to nějakým dobrým mazadlem,já jsem to stříkal TTS-kem a pohodička je to super volal jsem i do VW a tam mi řekli že když se mění ramena tak se to prej v úchytech maže a mě to můj mechanik nenamazal ale já už jsem si to udělal sám a paráda nevrže nic.

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Passat B5 kombajn - vrzání

Příspěvek od t.zbras »

Mam stejny problem,pri nasednuti mi to taky vrze. A jak ste to tedy vyresili? Pomohl sprej v ulozeni ramen?

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Re: Passat B5 kombajn - vrzání

Příspěvek od Alda »

Mě začal passat vrzat zničeho nic z levé strany. Je to vrzání jako krááva. Stačí když člověk nasedá do auta nebo jede pomalu po nerovnostech. Při vyšší rychlosti se to zlepšuje. Možná by stačilo něco promazat, ale nejsem si jistý co zkusit.

Co jsem četl tady na fóru, tak problém můžou být silenbloky, ramena atd...

Alda

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Re: Passat B5 kombajn - vrzání

Příspěvek od Alda »

tak jsem koupil konkor a zatím zvenší všechno postříkal. Nic jsem nepovoloval. Samozřejmě že to nepomohlo.
Tak teď asi zkusím ty čepy injekční stříkačkou. To znamená še propíchnu tu krycí gumu a naleju dovnitř olej ?

Alda

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“