Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět

Které z uvedených MPV vlastníte?

Volkswagen Sharan I
211
18%
Volkswagen Sharan II
484
42%
Volkswagen Sharan III
32
3%
Seat Alhambra I
78
7%
Seat Alhambra II
178
15%
Seat Alhambra III
8
1%
Ford Galaxy I
61
5%
Ford Galaxy II
107
9%
Ford Galaxy III
6
1%
 
Celkem hlasů: 1165

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi

Příspěvek od Shemik »

Jste tu noví? Vítejte mezi námi. Ať už máte Sharana, Alhambru či Galaxy nebo jeden z těchto vozů teprve plánujete, jsme rádi, že jste posílili naše řady tady na Sharan-fóru. Chcete-li, dejte tady o sobě stručně vědět, třeba napište jakého mazlíka jste koupili nebo máte a jistě Vás tu ráda přivítá spousta členů Sharan-fóra. No a Vy co ještě nejste zaregistrovaní, neváhejte a zaregistrujte se, ať už jste mezi námi.

Ahoj nový sharanisto alhambristo či galaxysto,
vítej v nejlepším fóru o vozech Sharan Alhambra a Galaxy v ČR
Buď zde jako doma. Tady je pro Tebe menší úvodní info:

:arrow: Jakoukoli informaci budeš potřebovat, najdeš
zde: v tématu ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SHARAN - SHARAN SHERLOCK a pokud ji tam nenajdeš, tak tam vyhledej příslušné téma, které se týká Tvého problému a napiš svůj dotaz tam. Pokud nenajdeš ani příslušné téma, které se týká Tvého problému, tak založ nové a napiš svůj dotaz do něj.
:arrow: Pro začátek také určitě koukni
sem: do tématu NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA a další info - ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ. Mimo jiné se tam dozvíš, jak ve svém příspěvku opravit chybu po jeho odeslání, kdy a jak lze vlastní příspěvek smazat, jak vkládat do příspěvků fotky a jiné soubory, jak a kdy zakládat či nezakládat nová témata a další informace potřebné ke správnému a jednoduchému používání Sharan-fóra. Přečtení návodu Ti zabere 3-4 minutky, ale v budoucnu Ti ušetří spoustu času a práce s vyhledáváním, psaním a odesíláním potřebných informací zde ve fóru.
:lol: Chceš-li, napiš něco o svém mazlíkovi nebo o sobě
sem: do tématu Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi, ostatní Tě zde rádi uvítají, případně se
zde: FOTKY VAŠICH MAZLÍKŮ: Vaši megaprostoroví krasavci pochlub se svým mazlíkem na fotkách.
:arrow: Pokud by sis s něčím ohledně fóra a jeho používání nevěděl rady, tak se přes SZ (soukromu zprávu) nebo e-mail, obrať mě, nebo na druhého moderátora této sekce: abeljozef. :mail:
Zdraví Tě Shemik moderátor. 8)
Naposledy upravil(a) Shemik dne 12.08.2007 16:11, celkem upraveno 15 x.

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

Tak přátelé Sharanisti. Od včera jsem také majitelem mazlíka. Je to bomba. Zdaleka předčil moje očekávání. Co nejdříve dám nějakou fotku do galerie. :ura1: :ura1: :ura1:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

vilik píše:Tak přátelé Sharanisti. Od včera jsem také majitelem mazlíka. Je to bomba. Zdaleka předčil moje očekávání. Co nejdříve dám nějakou fotku do galerie. :ura1: :ura1: :ura1:
Tak Viliku gratuluju, správná volba, správná kára, Sharan doufám, vychutnávej, hltej, je co. No a hlavně vítej mezi námi. Jasně foto hoď do fotek našich mazlíků, jsme zvědaví na další novej kousek mezi námi.
Naposledy upravil(a) Shemik dne 18.11.2006 10:52, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

vilik píše:Tak přátelé Sharanisti. Od včera jsem také majitelem mazlíka. Je to bomba. Zdaleka předčil moje očekávání. Co nejdříve dám nějakou fotku do galerie. :ura1: :ura1: :ura1:
Nazdar viliku,take vitam :!: Ja jsem take od Rakovnika,takze se mozna budem potkavat :wink:

Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

Příspěvek od sid666 »

vilik píše:Tak přátelé Sharanisti. Od včera jsem také majitelem mazlíka. Je to bomba. Zdaleka předčil moje očekávání. Co nejdříve dám nějakou fotku do galerie. :ura1: :ura1: :ura1:


taky gratujuji !!!! a blahopřeju !!!! tyhle MPVéčka jsou nejlepší volba...hodně šťastných kilometrů a jen slušné řidiče na silnici ...

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

vilik píše:Tak přátelé Sharanisti. Od včera jsem také majitelem mazlíka. Je to bomba. Zdaleka předčil moje očekávání. Co nejdříve dám nějakou fotku do galerie. :ura1: :ura1: :ura1:
Taky se přidávám ke gratulantům, já svýho Sharanka koupil přesně před 14ti dny v 9:30h, to auto prostě miluju!!!

Uživatelský avatar
Skype
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Skype »

Ja ho zatim nekoupil,ale nemůžu se ho už dočkat :-( .Nejdřív se musí prodat Scénic-už aby to bylo :cry:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Skype píše:Ja ho zatim nekoupil,ale nemůžu se ho už dočkat :-( .Nejdřív se musí prodat Scénic-už aby to bylo :cry:
Cau Skype, vitej mezi nami budouci sharanisto. Tesime se s Tebou na Tveho Sharycka, tak hlavne dobre vyber, nakup a nezapomen se pochlubit ve fotkach nasich mazliku.

Uživatelský avatar
Skype
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Skype »

Dík za přivítaní.Zrovna je špatna ročni doba na prodej,ale doufam,že to snad nějak dopadne.Jak vidím Sharana tak už se vněm vidím :cry:

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

Skype píše:Dík za přivítaní.Zrovna je špatna ročni doba na prodej,ale doufam,že to snad nějak dopadne.Jak vidím Sharana tak už se vněm vidím :cry:
Úplně tě chápu Skype, ještě před 3mi týdny jsem jezdil v 306 kombi a otáčel se za každým Sharanem co kolem mě projel. Však se taky dočkáš, neboj!!!

Uživatelský avatar
Skype
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Skype »

Mike píše: Úplně tě chápu Skype, ještě před 3mi týdny jsem jezdil v 306 kombi a otáčel se za každým Sharanem co kolem mě projel. Však se taky dočkáš, neboj!!!
Zatim jsem jenom 1/2 členem vw fora :lol: Protože manželka vlastni Fábii 8)

Uživatelský avatar
milo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milo »

Momentálně mám sharana předtím jsem měl jak alhambru tak galaxy. Super auta jen spokojenost.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

milo píše:Momentálně mám sharana předtím jsem měl jak alhambru tak galaxy. Super auta jen spokojenost.
A nasels nebo pocitils nejaky rozdily mezi Sharanem, Alhambrou a Galaxy?

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Mě se například na tý Alhambře líbí ty zadní světla proto jsem šel do ní.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

rfarsky píše:Mě se například na tý Alhambře líbí ty zadní světla proto jsem šel do ní.
Jojo, design je jedna vec, to je o tom, co se komu libi, ale mel jsem na mysli spise veci jako funkcnost, prakticnost, spolehlivost, prakticke ci neprakticke rozdily interieru a dalsich veci.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“