LPG a vše s tím spojené

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od erico »

prave o tom jsem psal ze se da udelat neco specialniho, taky by me zajimala cena nebo nejaky odkaz....

horys12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 13.05.2010 05:34
Bydliště: Střední čechy

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od horys12 »

Tak jsem dal ješte 50L válec do kufru a natlacim tam celkove 100 L :lol:
KOnečne normálni dojezd.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od Mára_VR6 »

horys12 píše:Tak jsem dal ješte 50L válec do kufru a natlacim tam celkove 100 L :lol:
KOnečne normálni dojezd.
A jakej :?: 500km :?: :mrgreen: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

horys12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 13.05.2010 05:34
Bydliště: Střední čechy

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od horys12 »

:lol: 500KM :D :ura1:

Uživatelský avatar
rur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 07.10.2010 13:20

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od rur »

erico píše:trvalo mi to asi tri dny v aute pak uz me nebavilo volat a stezovat si, takze taky o zvyk :?
Musím se připojit to stejné. Kontrolka svítí zhasínat jsem byl asi 5x a zase svítí. Dokonce mě naposledy radili na chvíli odpojit baterii(na to jsme se samozřejmě vybodl). Nejdéle bez kontrolky to vydrželo po montáži asi 600km.

jenes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.11.2009 20:15

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od jenes »

A na diagnostike to čo vypisuje. Lebo mne sa tiež rozsvecuje raz za čas/ niekdy 2000 km, niekedy viac/, ale mne to vypisuje odvetranie nádrže / benzinovej/ a to s plynom nemá nič spoločné. Mal by som vyčistit ventil odvetrania len na to nemám čas. Ale ak máš inú závadu tak to bude nastavenie zmesy.

Uživatelský avatar
rur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 07.10.2010 13:20

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od rur »

jenes píše:A na diagnostike to čo vypisuje. Lebo mne sa tiež rozsvecuje raz za čas/ niekdy 2000 km, niekedy viac/, ale mne to vypisuje odvetranie nádrže / benzinovej/ a to s plynom nemá nič spoločné. Mal by som vyčistit ventil odvetrania len na to nemám čas. Ale ak máš inú závadu tak to bude nastavenie zmesy.
Při prvním rozsvícení jsem jel do VW service připojili pc a naznalo se, že ted nevím jestli moc nebo málo lpg posláno na lambda sondu(no prostě něco v tom smyslu). Ve VW je to můj známý konstatoval pokud to tam co montovali lpg neodstraní dá se s tím žít. :)

jenes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.11.2009 20:15

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od jenes »

Keď je to chudobná alebo bohatá zmes tak iste nastavenie lpg tam kde ti to montovali.

Uživatelský avatar
rur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 07.10.2010 13:20

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od rur »

jenes píše:Keď je to chudobná alebo bohatá zmes tak iste nastavenie lpg tam kde ti to montovali.
Byl jsem tam 5x(a vždy po pár km kontrolka svítí zase) a jelikož cesta tam a zpět je 120km už se mě ani nechce abych pravdu řekl :)

Jenousch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 03.06.2009 21:56

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od Jenousch »

Ma nekdo z vas zkusenosti s firmou Autogas Strakonice? Delaji system BRC

Mirec-BA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.07.2011 06:55

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od Mirec-BA »

Nazdar ja mam v kufri 90L nadrz zatial mi ta kontrolka svietila len raz, poriadne som tomu vytrel a zhasla treba mu trochu podkurit. Plyn je od znacky BRC a zatial vsetko ok som spokojny, dojazd 400 - 500 km // 3,2 V6 //

Uživatelský avatar
vandermayder
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 09.04.2008 16:10
Bydliště: kůsek na jih od Vsetína

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od vandermayder »

sice nemám touarega, mám A6 V6 2,8 Q, ale s plynem jsem se naučil žít velice rychle. Jakj už to tu někdo psal. Musíte se naučit žít s pár drobnůstkama. Auto už bude navždy tak trochu "mimo" (nic ve zlým), bude brát malinko více, ale za to si můžete Vaši spotřebu vydělit dvěma a jste na konečné spotřebě benálu a to se vyplatí :good: Já mám proti vám prcka a ten jezdí dle předpisů 11-12L plynu. Když tomu šlapu, hodně šlapu a to tak, že mě za ten den pomalu nikdo nepředjede, tak jsem na 15-16L. Ale to už je extrém, kdy to točím přes 5000 ot.
OOOO, vorsprung durch Technik
OOOO is the best on the snow

Uživatelský avatar
rur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 07.10.2010 13:20

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od rur »

Mirec-BA píše:Nazdar ja mam v kufri 90L nadrz zatial mi ta kontrolka svietila len raz, poriadne som tomu vytrel a zhasla treba mu trochu podkurit. Plyn je od znacky BRC a zatial vsetko ok som spokojny, dojazd 400 - 500 km // 3,2 V6 //
Tak mě se to událo už je to týden přesně naopak. Jel jsem takovou placatou štreku(na 150km převýšení 100m) a dle předpisu(90km hod max) nespěchal jsem a ejhle kontrolka zhasla. Je to už 8dní a žiju opět bez ní. :) To mám s plynem najeto 15tis km.

e.so
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 10.03.2011 23:34
Bydliště: Ostrava

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od e.so »

Zdrávím klub lpgečkařů.
Tak jsem do svého Turka 3,2 V6 manuál (r.v.2004, pneu 235/60 R18 Pirelli) nechal namontovat LPG. Mám v kufru 100 l nádrž, ale full tam vleze jen 80 l. Když to moc nehoním (cca do 3500 tis. otáček) a z kopce vyřazuji, tak na to ujedu v pohodě cca 650 km. Je to zhruba 40% město a 60% mimo město. Jinak normální jízda jen po městě cca 500 km. Vyjel jsem tak už 3 plné nádrže. Teď se chystám na dálkovou cestu do chorvatska. Tak uvidím jaká bude.

Jinak kontrolka mi taky svítí a občas když jsem jel na tempomat cca 90km/h tak mi po 20 km zhasla, ale pak jsem vjel do města a řadil a zase se rozsvítila.

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG a vše s tím spojené

Příspěvek od Davwe »

pokud prestanes vyrazovat z kopce, tak ujedes 680Km :)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“