zámek kufru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: zámek kufru

Příspěvek od tomikanec »

Goauld píše:
tomikanec píše:takze by mi nemelo zamknout auto po otevreni,,ze,,a to mi dela i kdyz,ten dratek propojim s tema ostatnima,,a to svetylko se rozsviti ale ta funkce aby se nezamklo nejde,,,nemuze to byti nekde jeste neco odpojene,,,,v tej pruchodce mezi dverma a autem
sem to uz opravoval,leda ze by jeste neco nekde?....
Tak to bude to "ještě něco někde" Těžko říct, buď vadná kabeláž, nebo špatnej kontakt v některym konektoru po cestě.
hmmm ,,to je tada pekne,,a to me to delaji,vsechny dvere,,u dvou se mi rozsviti svetylko a u dvou nic ,,a jak odemknu centralem a nedam do pul minuty klicek do zapalovani a neotocim tak se zamkne,,.ted sem tu koupil vsechny zamky od nakyho olika,,,a kufrovej mi poslal bez microspinace a to jsem jeste neskusil ostatni,,,takze vse na prd..,

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zámek kufru

Příspěvek od Goauld »

Mikrospínače ve dveřích se dají opravit, zámky si nemusel kupovat jiný. U kufrovyho bývá problém buď ve spínači, nebo přelomeny kabely v průchodce. Občas se vyskytne jinej problém, ale to se musí řešit individuálně.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: zámek kufru

Příspěvek od tomikanec »

no,,ja se na ten kufrovej spinac vysral,,a udelal sem si tam vypinac manualni na svetlo,,a k tomu dratku od svetla sem dal i ten druhej co je teda pro ten signal aby nezamklo,,akdyz rozsvitim tak sem myslel ze to i nezamkne a hoven.....tak nevim jestli to budu nekde hledat,,me by to teda u kufru ani nevadilo,,,moc tam nechodim,,,hlavne aby to fachalo u dverich,..a vim ze to jde opravit,,,ale auto porebuji kazdy den tak sem to chtel postupne vymenou udelat za provozu,,.a jeste nemuze to bejt nekde vyrazeny v tej jednotce centralu,,,pac sem na to jukal(na tu krabicku od centralu mam ji pod volantem),,a je tam spousta preztrihanych dratku a vseljak napojenych na sebe a i naky vubec nezapojeny(predchozi majitel byl asi kazimrd),,ale kdyz sem mel auto na vagine tak to psalo chybu vsech zamku,,,tak nevimmm,,,je to omrd nejsem elektrikar....... :sorry: :fool:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zámek kufru

Příspěvek od Goauld »

No tak pokud sou přestřihany dráty u komfortky a ty nejsi elektrikář, ani o tom nemáš šajnu, tak doporučuju to svěřit někomu kdo tomu rozumí, ušetříš si spoustu nervů. Zkus nějakyho elektro klubáka z tvyho okolí.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: zámek kufru

Příspěvek od tomikanec »

nevim o nikom takovim,...a to je komfortka ??ta krabicka od centralu....ja myslel ze je to central.,,.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zámek kufru

Příspěvek od Goauld »

To já nevím, co tam máš za krabičku :lol: Tak to vyfoť a ukaž co tam máš, uvidíme...
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: zámek kufru

Příspěvek od tomikanec »

ok skusim to vyblejsknout,,ale jak rikam,,je to ta krabicka co odemika dvere dalkou,,,normal kdyz kouknes na nakej obchod kde prodavaj centraly tak je to soucast baleni.....

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zámek kufru

Příspěvek od Goauld »

Takže vyloženě univerzální dálkovy ovládaní, nebo alarm. Myslel sem že máš origo dálku. Ale aji tak klidně mužeš vyfotit jak to tam u tebe vypadá, aspoň si udělám představu. Stejně si ale asi sám nepomůžeš, pokud elektrice nerozumíš, těžko v tom budeš něco hledat.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“