Tlumiče - co doporučujete

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Meggy »

pokud víš z jaké zdroje to má prodejce tak proč ne ;)
na 90% bude zdroj Polsko a tak když chceš riskovat tak hurá do toho ;)
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od magmuss »

já se přidám s reakcí :

http://cgi.ebay.de/2-GASDRUCK-STOsDAMPF ... 5ae10068d7" onclick="window.open(this.href);return false;

uložení tlumiče :
http://cgi.ebay.de/2X-DOMLAGER-VW-PASSA ... 5ae157ba4e" onclick="window.open(this.href);return false;

Kamarád z SK má na autě od nich nápravu - cca 100tis/2roky najeto a říká jako nová.
Mají prý přes 700tis spokojených zákazníků, což znamená vysoký obrat. Názor si udělá každý sám.
Bohužel nevím co je to zač, nevím kvalitu ani jak dlouho jsou na trhu.
Když jsem se ptal po okolí, ta značka jim nic neříká.
Nápravu mají za 121 Euro - sada 14 ramen, doprava vychází cca 400kč.

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Scholles »

Já mám jak na předku tak na zadku polské SRLine. Celý komplet za 1700kč. Najeto už 100tis a v klidu. Ale asi taky půjde o to,že nevybíram každou díru a kdesi cosi. Ale ano taky přehlédnu,ale když to člověk vůbec neřeší,tak asi asi odejde ledasco. Tím nikoho nechci napadat,ale za 1700 jsem velmi spokojen :-)

Uživatelský avatar
Teea
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 406
Registrován: 21.06.2010 07:19
Bydliště: Karviná

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Teea »

Ono taky zalezi jestli jen netrefit diru. A nebo si jen proste vybrat jestli vedsi diru a nebo jeste vedsi diru. A s tim uz clovek moc nenadela. Holt cesty jsou v nasich zemich poruzne a ty nederave aby clovek pohledal.....
Passat B5 variant 1,9Tdi 81Kw AFN, r.v. 1999, EGR off, Rear 3cm UP, AHD...
Obrázek

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Meggy »

musím se smát když to čtu

ještě jsem vlastně neviděl nikoho kdo koupil nějakej shit z netu a pak ho pomlouval

pro ty co si myslí že je vše OK a jak ušetřily balík peněz....namontuje a jezdě na test tlumičů / to samé zopakujte po 10tkm = budete asi velmi překvapeni a to již po montáži ;)
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Scholles »

Meggy píše:musím se smát když to čtu

ještě jsem vlastně neviděl nikoho kdo koupil nějakej shit z netu a pak ho pomlouval

pro ty co si myslí že je vše OK a jak ušetřily balík peněz....namontuje a jezdě na test tlumičů / to samé zopakujte po 10tkm = budete asi velmi překvapeni a to již po montáži ;)
Určitě máš pravdu,ale jestli nejsi jen obyč uživatel,tak tlumič o 55% účinosti s grafu,což je hranice už před smrtí,musíš znatelně poznat na našich silnicích. Zkus to někdy NOVÉ a PŘED SMRTÍ. Třeba jen po autobusovém pásu z kostek a budeš si myslet,že přístrojová deska Ti vyskočí. Jezdím pro automobilky a to by jsi se asi divil co všechno je SHIT. :laugh: . Ale začátek příspěvku je věcný, Já je koupil tedy přímo ve fabrice a dál mám opět jasno. Hlavně kdo je originál? Ten znak tam? To je jediné,jinak dily jsou stále Pat a Mat :laugh:

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Meggy »

no tak originál pro většinu automobilek je Sachs, pokud někdo chce podobnou kvalitu tak druhý největší výrobce tlumičů je Kayaba / to jsou fakta
porovnávat to s nějakým nonamem z aukra a ebaye opravdu nejde / proto píšu, že na stolici by lidi koukali hned po montáži :)
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od kvasky »

Osobně mám na autě KYB, kupované v Havl. Brodě v autodílech a po cca 60tis mi odešel zadní tlumič (vytekl). Druhá strana po 70tis začala taky pouštět. Přemýšlím o Sachs či Bilstein. Meggy můžeš mi něco nabídnout? Kdyžtak SZ.

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Meggy »

kvasky: pošli číslo dílu
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Scholles »

:good: Auta jsou vůbec téma,rád se sem chdím bavit a škádlit lidi...Ale nonamem,je fakt dobrý :good:

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Scholles »

A kdo dodáva do firmy Sachs materiál. fa. Sachs? Možná že i třeba ten nonamem... Zrovna náhoda,že převážím díly pro VW, Audi a shodné dily pro Bentley. Co takhle jedna nonamem- Textron? Nic? V autě od této firmy mate všichni díl a bez něj by jste neudělali ani metr jízdy. Možná z kopce bez nastartovaného motoru...Začal bych se obávat,jestli to nebude závada... číslo dílu začína PQ35,ale jasný lepší je to známé 3B0 nebo 1J0 a bla bla. Je hodně věcí co člověk neví,co tam má,ale komerční zavěrečné firmy,které to smontují a nasadí své logo zná každý a rád si to logo zaplatí s pocitem jsem udělal pro věc... :drinks:

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Meggy »

tak to že díly nevyrábí koncern je snad každému jasné...teda každému určitě ne, když si chodí kupovat díly do VW prodejen a vše ostatní je špatné :)
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Scholles »

Meggy píše:tak to že díly nevyrábí koncern je snad každému jasné...teda každému určitě ne, když si chodí kupovat díly do VW prodejen a vše ostatní je špatné :)
:potlesk: . No vidíš a pak neznámá firma je pro někoho SHIT a přitom to sám má v autě také. SRL tlumiče ne,ale jejich díly se v koncernu hodně vyskytují... Taky kolikrát čumim kam co vezu komu pomalu na dvorek,že je to prý do nových Audi a B7 atd....

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Scholles »

Návštěva kamaráda a co nevidím,hned bylo jasné,že to pro vás sem musím vyfotit. Co to tu děláte? Měníme tlumič,šup fotka a už jsem mazal pro normální stahovák :rofl:
Přílohy
23072011(004).jpg

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Scholles »

V pozadí pila pro případ poslední naděje :laugh:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“