Pojištění čelního skla a poškození vlastní vinnou

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Bojkas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 19.09.2009 13:54

Pojištění čelního skla a poškození vlastní vinnou

Příspěvek od Bojkas »

Ahoj,
mám takový problém. Jsem pojištěn u Kooperativy vč. pojištění čelního skla, pojedu brzy na dovolenou a potřebuji nahlásit pojistnou událost. Nějakým nedopatřením jsem při výměně ťukl do stěrače bez gumy (jen do toho samotného pahýlu) a on mi rozbil čelní sklo. Mám tam asi 15cm pavouka.

Nemá s tím někdo zkušenost u Kooperativy? Uznají mi to jako pojistnou událost z připojištění čelního skla? Jak dlouho může trvat výměna?

Předem děkuji za info.

Bojkas
Passat B5, 1999

Uživatelský avatar
Licker_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 624
Registrován: 21.09.2008 16:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění čelního skla a poškození vlastní vinnou

Příspěvek od Licker_ »

Podle mě bude stačit, když uvedeš, že ti to přes noc někdo rozbil a vůbec nemáš ponětí kdo a neměl by být problém. Připojištěný to máš přece ;)

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění čelního skla a poškození vlastní vinnou

Příspěvek od Tomášek »

Licker_ píše:Podle mě bude stačit, když uvedeš, že ti to přes noc někdo rozbil a vůbec nemáš ponětí kdo a neměl by být problém. Připojištěný to máš přece ;)
Míšo to znas vid? :rofl:

Uživatelský avatar
Licker_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 624
Registrován: 21.09.2008 16:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění čelního skla a poškození vlastní vinnou

Příspěvek od Licker_ »

Tomášek píše: Míšo to znas vid? :rofl:
No, ale z ze stránky, kdy nemáš to sklo připojištěný :lol: a cáluješ to ze svýho :evil: Už nikdy více! :D A hlavně už nikdy neměním stěrače v dešti, kdy to klouže :mrgreen:

Bojkas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 19.09.2009 13:54

Re: Pojištění čelního skla a poškození vlastní vinnou

Příspěvek od Bojkas »

Hehe.. :-) Takže se to děje i ostatním? :-D A já se za to tak stydím! :-) Normálně teda skočit do nějakýho autoskla v Brně. Říct, že to tam prostě ráno bylo a je to?
Jaká bude tak doba opravy? Potřebuju být příští týden už na cestě.

Uživatelský avatar
Licker_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 624
Registrován: 21.09.2008 16:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění čelního skla a poškození vlastní vinnou

Příspěvek od Licker_ »

Bojkas píše:Hehe.. :-) Takže se to děje i ostatním? :-D A já se za to tak stydím! :-) Normálně teda skočit do nějakýho autoskla v Brně. Říct, že to tam prostě ráno bylo a je to?
Jaká bude tak doba opravy? Potřebuju být příští týden už na cestě.
Nestyď se :mrgreen: Já se tomu sám sobě směju, jakej jsem ko*ot :mrgreen: Naštěstí jsem sehnal sklo za 2700 na G3 a celkem mě to vyšlo na cca 3500 a k tomu mám dokonce i se slunečním pruhem :mrgreen: Takže ve výsledku jsem aji rád ještě ;)
Jinak nevím odkud jsi, ale tady u nás v Brně to myslím dělají rychle. Nevím, jestli na počkání ještě ten den, ale určitě do druhýho dne max 2 dny a frčíš na dovču... :good:

Uživatelský avatar
Licker_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 624
Registrován: 21.09.2008 16:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění čelního skla a poškození vlastní vinnou

Příspěvek od Licker_ »

Brno:

http://www.ac-autosklo.cz/proc_k_nam.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Dodáváme kvalitní skla od značkových výrobců (Splintex, Sekurit) za nízké ceny. Možnost výměny na počkání nebo v co nejkratších termínech. Čekání si můžete zpříjemnit u nás v solaria baru SOLEX (Brno). ;)

ale takhle to bude podle mě ve větších městech všude. Že to bude rychlý...

martin-hrac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.08.2011 15:14

Re: Pojištění čelního skla a poškození vlastní vinnou

Příspěvek od martin-hrac »

Též mi ruplo sklo, asi se přes noc někdo naštval no ráno jsem tam měl pavouka. Pojišťovna mi to normálně proplatila :-)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“