Výměna rádia

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Bravo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.03.2009 12:16

Výměna rádia

Příspěvek od Bravo »

Zdravím, sice se dotaz netýká přímo VW, ale do koncernu taky patří..... Tak prosím o toleranci.
Pokud vyměním originál rádio Škoda (Symphony) za neorigoš (konkrétně Clarion VRX578RUSB), existuje způsob, jak donutit Maxidot, aby s rádiem komunikoval (= ukazoval názvy rádií, skladeb z CD) ? Nebo komunikaci s Maxidotem umí jen origoš rádia Škoda ?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna rádia

Příspěvek od tornado1 »

pouze origo
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Bravo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.03.2009 12:16

Re: Výměna rádia

Příspěvek od Bravo »

Dík za odpověď, i když mě nepotěšila

Bravo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.03.2009 12:16

Re: Výměna rádia

Příspěvek od Bravo »

Je možný aspoň nastavit, aby se v části Maxidotu, kde při origoš rádiu se zobrazují názvy skladeb (a při neorigoš rádiu je část zhaslá), aby se něco, cokoli zobrazovalo ? Prostě aby tahle část displeje nebyla zhlaslá ?

PoMa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karwin

Re: Výměna rádia

Příspěvek od PoMa »

No může Ti tam svítit třebas rezerva, málo vody v ostřikovači, prasklá žárovka nebo že ti to nemaže. To ale asi zrovna vidět nechceš.
Telefon taky nemáš, tak zbývá asi jen ta zhaslá část displeje.
Nebylo lepší nechat origo rádio, jenž líp zapadá designově do přístrojovky, máš info na maxidotu a jde diagnostikovat závady? Určitě ti chyběl na něm třeba vstup USB, ale to řeší např. X-Carlink. Ten výjde levněji než jiné kvalitativně stejné rádio

Bravo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.03.2009 12:16

Re: Výměna rádia

Příspěvek od Bravo »

jasně, servis a poruchy tam svítí. Mě jde o to, zda se tam může něco zobrazovat, když zrovna žádná porucha není
Jo, origoš je nejlepší, ale když přestane hrát tak jako desingov prvek je to málo, nový se mi kupovat nechtělo a tak jsem tam dal co bylo k dispozici

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“