Rozebrání spolujezdcových dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zbony
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 26.05.2011 18:12
Bydliště: Třinec

Rozebrání spolujezdcových dveří

Příspěvek od Zbony »

Nazdar chlapi, potreboval bych pomoc. Momentalne sedim venku pred barakem a hledam rady ve FAQ, ale nemůžu nikde nic najit. Jedná se o to, že jsem teďkom rozebral tapuc. Tapuc už mám uvolněný. 6 kolicku po stranach uz ho nedrzi. Kdyz nazdvednu tapec a potahnu ho k sobe, tak ho nemuzu vyndat. Nasadil jsem jej zpatky a tedkom je v normalni poloze. Zda se mi, ze to drzi stahovacka okna. Tu jsem se pokousel odmontovat taky, ale vubec nevim jak ji dat pryc.. Co mam tedkom s tim delat?? Dekuji za rady...

Uživatelský avatar
Zbony
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 26.05.2011 18:12
Bydliště: Třinec

Re: Rozebrání spolujezdcových dveří

Příspěvek od Zbony »

Mam manualni stahovani oken

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Rozebrání spolujezdcových dveří

Příspěvek od tomikanec »

no jestli ti nejde tapec,,tak ten jeste drzi pod madlem na krizovich sroubkach,,musis to madlo rozdelat sroubovakem,jde to na prd,,,,ale jestli myslis ze nemuzes sundat ten plech co je pod tapecem,,tak to ti muze drzet jeste na zamku,,koukaji jenom takovi plastovi cancoury ,,ty urvi,,a az vyndas zamek tak z nej celej ten bazmekt co se prichytava k plechu urvy,,,ale jinak ja mam elektr.stahovacku tak nevim presne jestli je to podobny...

Uživatelský avatar
Zbony
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 26.05.2011 18:12
Bydliště: Třinec

Re: Rozebrání spolujezdcových dveří

Příspěvek od Zbony »

Tak uz je to vyreseno. kdyby mel nekdo takovy podobny problem s rozebrani LP dveri jako ja. Tzn ze by mmu to neslo vyndat pres kliku stahovacky okna. Klika je primo na tapecu, za ni je jedno pohyblive kolecko. To silou potlacte do tapecu a potom smerem dolu. Pote se Vam odhali klika a za ni je dalsi kolecko, prumer ma mensi nez klika a pri otaceni klikou se take otaci. To mensi kolecko umistene hned za klikou zmacknete a celou kliku silou potahnete smerem k vam. Pokud se to nedari. Je potreba zkouset ruzne uchyty mensiho kolecka umisteneho za klikou. Taky se mi to nepodarilo hned poprve. jakmile udelate tohle tapec muzete klidne vytahnout, teda jedine pokud jste odsroubovali zbyle sroubky :).

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“