úplně nasáklý koberec u spolujezdce

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od Fany1000 »

to si me nepotesil :-( tak ja to rozemberu nejak moc a vydedukuju to :-)

Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od Fany1000 »

tak jsem postoupil koberec je naskly az k zadnim sedackam, odmontoval jsem sedacku spolujezdce :-( fakt to vypada ze je to z klimatizace . no takze vyhodim vse i koberce ven chci to mit suchy a ne schnily a smradlavy :-) odmontuju spodni cast palubky a hodim se pak nejaky foto :-) stejne jsem chtel delat nejaky upravy ,muziku atak tak to udelam prijednom :-)

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

dnes jsem opět něco málo podnikl , nevím jestli mi to stále někde prosakuje nebo to pořád nevyschlo , ta spodní odhlučnovací částečně gumová molitanová pěna je pořád vlhká a ani na slunci se jí nechce uschnout koberec ten suchý je , takže jsem původní hadici vyměnil za delší která mi přesahuje přes plech , a našel jsem místo kde to vychází z kabiny , kdyby někdo chtěl nebo měl tento problém nemusí to rozebírat zevnitř protože se tam půjde dostat z motorového prostoru nějak a zalepit ten plech z venku a i podle mě to bude lepší než zevnitř , já už raději ale dal i delší hadici než je původní která končí v plechu po kterém to teče dolů . a okolo to zalepím také z venku až se dostanu na zvedák at je to už na 1000% OK.místo bílého silikonu jsem ted používal černý je kolem hadice , jinak na fotce jde vidět dole jak původní plech je špatně nalepený je tam vidět mezera.
Přílohy
Snímek1 245.jpg

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

další poznatek když moc prší tak přes to samé místo teče i voda ,takže tou samou škvírkou jak je na fotce se dostane dovnitř i normální voda ne jen s klimy .

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

tak já už konečně můžu napsat že mám sucho i po velkém dešti i teplém dni ,kdy jede klima naplno .

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od GeneHawkins »

Je to tak napínavý, že tam radši nekoukám!

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

musel jsem ten plech oblepit i z venku tak jak je to na fotce , ale nejde se tam vůbec dostat a ten plech je pěkně velký je to podle mě součást celé vzduchotechniky .

Odpovědět

Zpět na „Touareg“