VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SNĚŽNÉ

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SNĚŽNÉ

Příspěvek od Marek77 »

.

Dovoluji si Vás, milí kamarádi SAGisté - fanoušci a majitelé těchto překrásných vozů - co nejsrdečněji pozvat na v pořadí již druhý

VELKÝ PODZIMNÍ "SAG SRAZ NA VYSOČINĚ"


- tentokráte pro změnu v její severovýchodní části - ve Žďárských vrších.


Datum konání: 30.9. - 2.10.2011

Místo konání: Rekreační středisko ADAMOS, 59203 Sněžné na Moravě

GPS: 49°39'4.228"N, 16°7'15.014"E

web: http://www.rekreace-vysocina.cz" onclick="window.open(this.href);return false;


Možnost ubytování v čtyřlůžkových chatičkách, případně v pokojíčcích (tří-, čtyř- a pětilůžkových) v hlavní budově - každému dle jeho požadavků a představ. Pro vícepočetné rodinky či skupiny jsou k mání i sedmi- až osmilůžkové pokoje.
Cena za ubytování v pokojíku hl.budovy - jednotná, a sice Kč 200,- za obsazené lůžko a noc. Lůžkoviny budou součástí ubytovacího standardu. Do ceny za ubytování je započteno: využívání kuchyňky (pro případ naléhavé potřeby uvařit si vodu na kávu nebo sunar pro prcka), společenské místnosti s televizí, vytápění pokojů (v případě chladných nocí), veškerá spotřeba elektrické energie, poplatek za vjezd a parking auta v areálu a výdaje za hygienu (sprchy, apod.). Cena za ubytování v chatičkách je pochopitelně nižší (max. 140 Kč).

Jídelna je cca 20 metrů od hlavní budovy - úplně zvlášť od ubytovacích prostor. Takže v případě halekání do pozdních nočních hodin to nikoho ze spánku rozhodně rušit nebude. Je poměrně veliká, minimálně 80-100 dospělých lidí se tam v pohodě vejde.


Smluvní ceny za stravu:

Snídaně: Kč 40,- za porci
Oběd: Kč 100,- za dospělou porci, Kč 70,- za porci dětskou
Večeře: Kč 100,- za dospělou porci, Kč 70,- za porci dětskou

- rád bych zdůraznil, že oběd i večeře budou dvouchodové - polévka + hlavní jídlo (přílohy kolik kdo sní) - proto i shodná cena
- sami zvažte, zda pro děti vezmete porce dětské, či porce dospělácké. Ne každé dvanáctileté dítě sní stejnou porci. Ale to jistě nejlépe víte sami :wink:.


Jídelní lístek:

Pátek - večeře: polévka, kuřecí nudličky na čínský způsob + rýže, čaj
Sobota - snídaně: obložený talíř, pečivo, káva, čaj
Sobota - oběd: polévka, svíčková na smetaně + knedlík, čaj
Sobota - večeře: polévka, řízek kuřecí nebo vepřový (výběr) + bramborová kaše, čaj
Neděle - snídaně: obložený talíř, pečivo, káva, čaj (možná nějaká sladká tečka - kobliha, koláč, apod.)
- v případě, že by někdo byl masonerad, lze mu po dohodě jídelní nabídku individuálně upravit (např. místo řízku lze připravit smažený sýr, apod.)
- změna jídelníčku vyhrazena - doufám, že bude dodržen, ale s malými odchylkami je třeba počítat

- stravenky nebudou - já den před srazem nahlásím provozovateli počty porcí jednotlivých jídel, jak budou vámi objednány, a ty se musí sejít s počtem skutečně vydaných porcí - a bude to vyřízeno


Předběžný akční plán srazu:

Pátek:
- příjezd, ubytování
- 18:00-19:00 - večeře
- dále volná zábava v SAG stylu
- kdo nestihne přijet v pátek do 19. hodiny, nechť si večeři neplatí, protože po 19. hodině už ji nedostane!!!

Sobota:
- 8:00-9:00 - snídaně
- 9:30-11:00 - sportovní dopoledne - sportovní klání "jedničkáři" proti "dvojkařům"
- 11:30-12:30 - oběd
- 13:00 - odjezd na wejlet (1. část spanilé jízdy, cca 30 km)
- 14:00-16:00 - společná návštěva přírodního skanzenu VESELÝ KOPEC - http://www.vesely-kopec.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
- 16:00-17:00 - návrat do kempu (2. část spanilé jízdy, cca 30 km)
- 17:00-18:00 - společné focení v kempu na travnatých plochách
- 18:00-19:00 - večeře
- dále volná zábava v SAG stylu

Neděle:
- 8:00-9:00 - snídaně
- dále loučení a individuální odjezdy účastníků


VESELÝ KOPEC: velice zajímavý a krásný skanzen pojatý jako soubor lidových staveb. Myslím, že bude zajímavé se tam podívat, a to nejen pro dospěláky - má to jistě co nabídnout i dětičkám. Při příjezdu se platí parkovné Kč 50,- a poté vstupné do skanzenu (podle počtu osob, případně rodinné vstupné).


Nutno vědět velmi podstatnou věc: Kemp nemá hospodu!!! - je to pionýrský tábor, takže kromě námi objednaného jídla není možné v kempu nic koupit. Čili především kuřáci, mějte na paměti, že cigarety vám v kempu nikdo neprodá :wink:. Ovšem na páteční i sobotní večerní zábavu jsem od místního hasičského sboru zajistil pípu s točeným pivkem a limonádou, budou woříšky a chipsy, pro zájemce možno k pivečku ohřát uzeninu, případně lze zajistit grilování (pouze v případě zájmu většího počtu lidí - nutno domluvit předem). Ohledně kořalky - sami jste hlasováním rozhodli, že si vystačíme z vlastních zdrojů.


Pokud budete souhlasit, vyberu od každého účastníka srazu peníze za stravu, kterou si objedná, a za parkovné na Veselém Kopci. Ubytování zaplatíte na místě provozovateli osobně (budete je mít rezervované předem, rezervaci zařídím já), taktéž vstupné do areálu skanzenu si zaplatíte každý sám (to není v mých silách spočítat, neb nevím, kolik vás bude, jak staré jsou vaše dětičky ......... - jistě mě chápete).

Takže mi můžete psát, kolik jídel každého chodu budete chtít, společně to spočítáme a vy mi před srazem přepošlete kačky na účet (postup jako loni) - myslím, že to bude nejjednodušší řešení. Já stravné za nás všechny uhradím proti hotovostní faktuře v neděli po snídani najednou. Taktéž parkoviště va Veselém Kopci zacvakám jednorázově, ať se u vjezdové brány nezdržujeme a neblokujeme dopravu.

Spočítejte si v klidu domova, kolik jídel budete chtít, sečtěte to a výsledek mi nejprve pošlete jako SZ ke kontrole. Ne, že bych vám nevěřil, že umíte počítat, ale i mistr tesař se někdy utne (loni se vás utnulo asi deset) a pak je zbytečné přestrkávat desetikoruny tam a zpátky jen proto, že někde v součtu byla chyba.

Moje číslo účtu: 185837236 / 0600 - do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, váš klubový nick (to mi úplně stačí).









Seznam účastníků:
Marek77 - 1 dospělý, ubytování vlastní (ve voze), pá-ne
M@rty74 - 2 dospělí + 1 dítě + 1 minidítě, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení 3 lůžka)
Skyppy - 2 dospělí + 1 dítě, 3-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
Vilik - 4 dospělí + 1 minidítě, 2x4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení 2x2 lůžka)
RamuSAG - 2 dospělí, 3-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení 2 lůžka)
michall - 2 dospělí + 2 děti, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
Iníšek - 2 dospělí + 2 děti, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
Jose1 - 2 dospělí + 2 děti + 1 minidítě, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
PetrG - 3 dospělí + 2 děti, 5-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
ifos.cz - 2 dospělí, 3-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení 2 lůžka)
mrazikiva - 3 dospělí + pes, 3-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
mrazikiva - 2 dospělí + 2 děti, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
Kinderbus - 2 dospělí + 3 děti, 5-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazené plné)
pery - 2 dospělí, 3-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení 2 lůžka)
coto.je - 2 dospělí + 2 děti, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
rcmony - 2 dospělí + 2 děti, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
crazyduke - 2 dospělí + 1 minidítě, 3-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení 2 lůžka)
007houmr - 1 dospělý - ubytování vlastní (ve voze), pá-so
Galaktický Aleš - 1 dospělý + 3 děti, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazené plné)
Rados sv - 2 dospělí + 1 dítě + 1 minidítě, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení 3 lůžka)
zyna - 2 dospělí + 2 děti, ubytování vlastní (karavan), pá-ne
ondres - 2 dospělí + 1 minidítě, 3-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení 2 lůžka)
Kazbič - 3 dospělí + 1 dítě, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
LuKynoBocino ml. - 2 dospělí, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
LuKynoBocino st. - 2 dospělí
Bora - 2 dospělí + 2 děti, 4-lůžko v hl.budově, pá-ne (obsazení plné)
mican - 2 dospělí, ubytování vlastní (ve voze), so-ne
x-rewum - 1 dospělý, ubytování vlastní (ve voze), pá-ne
homre - 2 dospělí, ubytování vlastní (karavan), pá-ne




- v okamžiku, kdy peníze od vás přijdou na můj účet, vaše původně modré jméno (nick) zčervená. Nick těch, kteří mi budou platit jídlo po příjezdu na místě, je žlutý.






.
Naposledy upravil(a) Marek77 dne 29.09.2011 21:53, celkem upraveno 150 x.

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od Skyppy »

HURÁ :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Už jsem se bál, že se tohoto úkolu nikdo nezhostí. Vím, že je to ještě relativně daleko, ale celá rodina se už těšíme.

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od vilik »

Paráda. :good: Už se těšíme. Jelikož v tu dobu budou nejspíš v rodině další čistokrevní SAGisté, počty a bydlení upřesním později.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od Marek77 »

Viliku - k dispozici jsou i dva sedmilůžáky :-).

Uživatelský avatar
RamuSAG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 04.09.2010 21:48
Bydliště: Praha-Žižkov

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od RamuSAG »

Ahojky, zrovna je to nedávno, co jsem listoval v loňské Řásné a říkal si, no jo , povídalo se o tom už od začátku června a letos už je pokročilé léto a zatím se nic nerýsuje. Ale Marek nezklamal, paráda. Hlásím zatím 1 dospělák, zpřesním možná na 1+1. No už se těším.
Nebo se mám přihlásit přes SZ ?




VW Sharan I 1,9 TDI CL 1997 66kW
VW Sharan I 1,9 TDI CL 1997 66kW EGR OFF

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od patper »

Marku parada :!:
Ale s nama je to ted nejiste...uz ctrnac dnu bojujeme s doktorama .... ted je Ivca s Nikcou min. na tri tydny v nemocnici :cry:

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od Marek77 »

Jestli si pamatuješ, tak moje holky to složilo loni, den před srazem v Řásné. Když se to sere, tak se vší parádou...

Máte ještě dost času, dej ty svý holky do formy a koukejte se ukázat :wink:.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od patper »

Jasne,ale ted na tom neni ani Iva dobre (nese to tezce co vse musi Nikolka podstoupit).... :(

Pokud to bude mozne ,tak se ukazem....ale ted to fakt stoji za h***o :evil:

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od ifos.cz »

:999: :drinks: Budeme se maximálně snažit přijet, ale musím ještě kouknout do plánů na tu dobu a teprve pak dám definitivně vědět ...
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od Skyppy »

Tak upřesňuji počet. 2+1 prosím v hlavní budově. Samozřejmě Pá-Ne.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od michall »

Tak nás si tam napište taky, pane učiteli :wink: Neúčast jen v případě úmrtí.

PS: Kromě čepičky a šály už mám i červené tričko :D
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od M@rty74 »

Na Lipně se mluvilo o srazu tuším v Orlických horách - už nevím přesně kdo, leč jeho škoda že se neozval a nevyjádřil . . .

Těšil jsem jsem se, že poznám lépe zase jiný kus republiky - škoda. Tím nechci říci Marku, že mám něco proti Vysočině :pleasantry:

Program bude určitě skvělý a super zorganizovaný jako před rokem nebo snad ještě lépe ? :good: :laugh:

Nicméně se hlasíme v počtu 2+1+miniSAGistka - prosím třílůžák v hlavní budově - pokud možno "v klidnější části" ( kvůli prckovi ) na celý termín.

Už teď se na Vás zase moc těšíme bando !!!

P.S. Pomalu přemýšlím, že už si asi zamluvím "pořadatelství" jarního srazu :laugh:
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od Marek77 »

Orličan je LukynoBocino - ale byli v očekávání a tudíž mají nejspíš jiné starosti...

Uživatelský avatar
Iníšek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2694
Registrován: 08.08.2008 19:35
Bydliště: VWýchodní Čechy

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od Iníšek »

Jéééé,to je rychlost,už jsme taky na seznamu..... :good:
INÍŠEK=INÍŠKOVÁ "ANDÍLEK S ĎÁBLÍKEM"


srazík Břehy 2012 http://www.youtube.com/watch?v=RuYQMK9f ... e=g-crec-u" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=E6okTN4j ... ure=relmfu" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mikycarp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 21.11.2009 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ "SAG sraz na VYSOČINĚ" 30.9.-2.10.2011 SN

Příspěvek od Mikycarp »

Tak se taky hlásíme :good:
2 dospělí + 1 děcko (puberťačka :baseball: ) celý pobyt pá-ne a protože jsme z ryb otužilí a máme dobrý spacáky tak do chatičky :thanks:
SAG - ideální auto na ryby

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“