b5.5 kotouce a desky

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
sebo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od sebo »

Zdravím chlapi,
přesně to s těma podkategoriema jsem si myslel hned na začátku, když jsem to dával dohromady taky jsem to přehlídl, problém je, že to je daný a údajně se s tím nedá nic dělat (systém shopu od poskytovatele) 3 kategorie se zobrazují v menu vlevo a 4 už jako podkategorie tím drobným písmem nahoře u dílů - myslel jsem si, že to bude kámen úrazu a je ... nějak se to bude muset upravit.

Doplňuji údaje tak aby bylo jasný na jaký auto díly jsou - mimo škodovku. Pokud by někdo sháněl něco co tam není, nahoře v liště je poptávkový formulář - stačí napsat, dojde mi to hned na mail.

Díky Sebo

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Trafika »

Já dal ATE a max spokojenost
VW passat 1,9TDI 4Motion

Indycar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 29.06.2011 22:16

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Indycar »

Febi nebo Ferodo premium kotouce? díky

Uživatelský avatar
dejvGTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jizni morava

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od dejvGTi »

Indycar píše:Febi nebo Ferodo premium kotouce? díky
ani jedno :lol: brembo nebo ATE

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Trafika »

tak,tak :drinks:
VW passat 1,9TDI 4Motion

Uživatelský avatar
jarousek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 14.05.2010 22:26
Bydliště: u Polskych hranic

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od jarousek »

Pisnu taky zkušenost s uživatelem ,,sebo,, objednal jsem si http://www.hanza-autodily.cz" onclick="window.open(this.href);return false; kotouče (Zimmerman 245/10) a destičky (Ferodo Thermoquiet) prej vic než dobrá kombinace na zadek, předek doporučil vrtane Zimmerman vs Textar (nebudou piskat) tak uvidim, zboži jsem si po 5 dnech vyzvedl po objednani, tak jdu nasazovat. Takže s přistupem max spokojenost, poradi co a jak .... :) Doporucuji :)

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od M@rty »

TAK obejdnane vrtane zimmermany,zadni zimmernany klasicke kotouče a desky textary..pak dodám foto a reference:)
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od M@rty »

Tak už to došlo:kotouče klasika zimemmerman na zadek,předek vrtane + desky textrat:)Hned jak je dám na auti,dám reference.
Přílohy
14052012506.jpg
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

ritek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 19.05.2012 20:30

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od ritek »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat zdali nemáte někdo zkušenosti s mým problémem s brzdama. Mám na předku už třetí nový kotouče, pokaždé od někoho jiného,myslím výrobce. měl jsem tam dvakrát ATE,teď Zimerman. Po ujetí asi 5000km, brzdím a cítím ovalitu. nejlépe se to pozná při brždění do křižovatky na neutrál. už nevím co bych tam měl dát. poraďte jestli někdo jste měl podobný problém. Ramena jsem dělal před rokem. Díky. Auto passat combi 96kw,r.v.2001

ritek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 19.05.2012 20:30

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od ritek »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat zdali nemáte někdo zkušenosti s mým problémem s brzdama. Mám na předku už třetí nový kotouče, pokaždé od někoho jiného,myslím výrobce. měl jsem tam dvakrát ATE,teď Zimerman. Po ujetí asi 5000km, brzdím a cítím ovalitu. nejlépe se to pozná při brždění do křižovatky na neutrál. už nevím co bych tam měl dát. poraďte jestli někdo jste měl podobný problém. Ramena jsem dělal před rokem. Díky. Auto passat combi 96kw,r.v.2001

ritek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 19.05.2012 20:30

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od ritek »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat zdali nemáte někdo zkušenosti s mým problémem s brzdama. Mám na předku už třetí nový kotouče, pokaždé od někoho jiného,myslím výrobce. měl jsem tam dvakrát ATE,teď Zimerman. Po ujetí asi 5000km, brzdím a cítím ovalitu. nejlépe se to pozná při brždění do křižovatky na neutrál. už nevím co bych tam měl dát. poraďte jestli někdo jste měl podobný problém. Ramena jsem dělal před rokem. Díky. Auto passat combi 96kw,r.v.2001

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“