Pri nastartovani je citi benzin

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
golf3038
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.07.2011 06:58

Pri nastartovani je citi benzin

Příspěvek od golf3038 »

Ahojte chcel by som sa poradit.
Ak necham auto odparkovane cez noc na ulici a potom na druhy den rano nastartujem tak je citit v kabine ale aj vedla vozidla benzin....Proste ked auto stoji viac ako par hodin tak po nastartovani je citit dost benzin....Ziadna skrvna pod vozidlom nie je a ani nevyteka nic z vyfuku....Je to hlavne citit na lavej strane pri vodicovi...Bol som s tym servise a aj oni to citia ale nevedia co to moze byt....No a zase nechcem aby mi rozobrali cele auto za 3000 euro a na nic nepridu...Naozaj neviem....co moze byt zle...pretoze ked je uz zohriaty motor tak nic nie je citit a vsetko funguje ako ma....
Jedine co si este vsimnem pri startovani je ze otacky pri otecenim kluca vybehnu na 1200 otacok...a potom to klesne dole....Neviem ci sa to takto ma chovat a ci to je spravne....Hmm...Prosim o radu...aby som povedal v servise co s tym maju robit lebo tiez su taky akoby opravovali auta prvy raz....

Dakujem za pomoc....

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: Pri nastartovani je citi benzin

Příspěvek od johnns »

Pravděpodobně to bude něco co ovlivňuje bohatost směsi, třeba lambda, váha vzduchu. Studený motor má vždy více otáček (neutrál) po pár minutách klesnou mezi 800-900cca. Nejdříve VAG. Pak zbývá metoda postupných výměn dle pravděpodobnosti. :)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“