koupě VW Touareg 3.0 TDI

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: koupě VW Touareg 3.0 TDI

Příspěvek od Mára_VR6 »

Hele Honzo to je u každýho Touarega jiný . :arrow:
Ale ber to tak, že je to normální auto ve čtyřkolce, prostě na každým autě se něco sype, jom na Touaregu je jen o něco dražší. Ale zase to neber tak, že by se to auto mělo nějak hrozně sypat.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: koupě VW Touareg 3.0 TDI

Příspěvek od LuboR5 »

musíš to brát tak že časem odejde všechno záleží jak dlouho ho budeš mít :lol: , ale určitě se to netýká jen touaregů , čím víc elektroniky tím více závad.

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: koupě VW Touareg 3.0 TDI

Příspěvek od koto99 »

Ja som sa tiež bál nákladov na servis. Kupoval som R5, 2004 v plnej výbave, 120.000 km ..... do 6 mesiacov od kúpy som investoval cca 2000 EUR za v podstate spotrebák na Touaregu (teraz som múdrejší a mohlo to byť o 800 EUR menej). Od vtedy nič. Teraz budem mať 190.000 km a auto budem mať 4. rok. A som spokojný - zatiaľ. Keď chceš Touarega - niekto to už tu písal "Ak chceš chovať kone, tak musíš mať na seno".
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

honzicek35
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 25.07.2011 21:56

Re: koupě VW Touareg 3.0 TDI

Příspěvek od honzicek35 »

Díky kluci....Já to všechno beru...jen chci být trošku v obraze a znát zkušenosti či rady jiných....A jakou volbu by jste zvolili 2,5 či 3,0 TDI......manuál,nebo automat...rád si nechám poradit...Díky

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: koupě VW Touareg 3.0 TDI

Příspěvek od koto99 »

určite 3,0 TDI a určite automat. R5 mám a pri predbiehaní mimo mesta mu nad 100 km/hod mu dochádza para. R5 je slabá na také ťažké auto. Automat by som už dával do každého auta. Manuál je automobilový stredovek.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Odpovědět

Zpět na „Touareg“