pojistky pomoc???

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
laduna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 26.04.2011 18:51

pojistky pomoc???

Příspěvek od laduna »

prosim vás přestalo mi svítit osvětlení interiéru i ve dveřích ??? nevíte co je to za pojistku??? máte obrázek osazení pojistek?? děkuji

libero1071
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 06.09.2010 21:16
Bydliště: SK-okr.SENICA

Re: pojistky pomoc???

Příspěvek od libero1071 »

to poistkou nebude...môj tip je mikrospínač v zámku šoférových dverí...ale to fakt tipujem,počkaj na reakcie ostatných

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: pojistky pomoc???

Příspěvek od tornado1 »

vnitřní světlo nesvítí ani kdy otevřeš třeba jakékoliv jiné dveře?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

laduna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 26.04.2011 18:51

Re: pojistky pomoc???

Příspěvek od laduna »

děkuju za odpověd už jsem to vyřešil nefungovalo ani stahování oken takže jsem vyměnil pojistku a všechno svítí a zase funguje

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 23.06.2011 12:31
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: pojistky pomoc???

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Dobrý den, mám podobný problém a nechci zbytečně zakládat další téma (přestože tohle pojistky nejsou), takže se to pokusím přilepit sem. Dnes ráno vystupuju z auta a tma, otevřel jsem dveře a vnitřní osvětlení bez reakce. Že je něco špatně tuším už delší dobu. Dřív když jsem otevřel dveře vnitřní osvětlení "mrkalo", jakoby špatnej kontakt.. A dneska už vůbec nic.. Spěchal jsem, takže na další laborování nedošlo.. Zabouchnu dveře, chci zamknout dálkou a nic.. Bez reakce.. Mechanicky klíčem bez problému. Pak jsem to zkusil dálkou odemknout a už dobrý, otevřu dveře a svítí (ač opět s mrkáním). Tuší někdo co by to mohlo bejt? Mám podezření na mikrospínač, což by mohlo vysvětlovat proč nešly zamknout dveře (auto by si myslelo, že jsou dveře u řidiče otevřeny), ale to jde na druhou stranu proti nesepnutému osvětlení (auto by si myslelo, že jsou dveře u řidiče zavřeny). Dík za každou radu.
Kdo seje vítr, bouři sklízí... Qui ventum seminat turbinem metet...
VW Passat 3B5, 1.9 TDI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“