DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od Shemik »

:kap:
Kompletní naskenovaný manulál na VW Sharan II, r.v. 2003 v českém jazyce.
Soubory JPG v ZIP, rozlišení 2190x1625, celkový objem cca 80 MB.

Ke stažení zde: http://rapidshare.com/files/21546901/VW ... B.zip.html
Klikněte vpravo dole na FREE, pak opište kód a klikněte na DOWNLOAD... . 8)
ifos.cz píše:Pokud by nekdo mel zajem, tak jsem ten navod prevedl do PDF formatu jako jednu knihu:
VW Sharan II 2003 manual PDF
====================================================

22. 3. 2008
Kamaradi, necht vsem navod slouzi i zdarma, ale nize se s vama chci podelit, o to ze si jej sem tam prichazi stahnout i pravi gentlemani. Necht jsou taci prikladem nam vsem a na silnicich potkavame jen takove :lol: Nize je obsah dnesniho mailu s jednim takovym gentlemanem:
> Dobrý den Shemik,
> Byl vám zaslán email od Šaman z VW CLUB CZECH REP. - Volkswagen Klub.
> Celá zpráva
>
> dnes jsem stáhnul návod na sharana 2003.To musela být pořádná dřina
> naskenovat to. Jsem naprosto unešenej :-)). Částku 100Kč pošlu na pomozte
> dětem. Díky, díky, díky. Ahoj Pavel


Zdravim Pavle,
fuska to byla, ale semtam skoro kazdej neco udela pro ostatni.
S tou stovkou detem jsi me mile prekvapil, to kazdy neudela.
Diky za ty deti a at navod poslouzi.
Shemik. (-:
====================================================

17. 11. 2006
Panove vcera jsem volal do Porsche-Volkswagen tady v Praze na Smichove a zjistoval jsem jak by se dal sehnat uplne novy kompletni manual na Sharana II. Bylo mi sdeleno, ze to lze, ale treba na rv 2001 az 2003, ho dodaji uz tezko, protoze ve VW v Nemecku jsou tyto rocniky povazovane za stare auto a tema se uz nezabyvaji, ale rekli mi ze to zkusi. Nicmene je pravdepodobnejsi, ze by se asi bezproblemu dal sehnat manual na Sharana rv 2004 az 2006, coz by dle meho soudu nemelo vadit, protoze v tech autech se toho moc nemeni, spis tam veci pribyvaji, nes ze by se menili. Ten kompletni manual ma podobu velke slozky citajici 3 nebo 4 knizky-brozury + nejaka dokumentace a stal by kolem 1.000 Kc. Uprimne se mi za to litr dat nechce, ale vzhledem k tomu, ze je nas tu takova kopice se zajmem o poradny manual, tak myslim, ze bychom se na nej mohli slozit, pak jej nakopirovat a rozeslat si ho mezi sebou, nebo dat tady na web. Pokud by jste o to meli fakt zajem tak to obednam, ale chtelo by to aby nas bylo vic, tak se tu k tomu vyjadrete a Ti z Vas kdo ten manual zavazne berou mi poslete SZ a ja tady pak vyhodim nejakou cenu podle poctu lidi. Do SZ mi posilejte jen obednavky toho manualu, veskere dotazy a diskuze piste zde. Nespecha to protoze i to dodani z VW je na dyl, ale byla by to jistotka a bylo by to kompletni. Tak piste piste.
Naposledy upravil(a) Shemik dne 12.06.2007 11:32, celkem upraveno 12 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Prave mi prislo odsouhlaseni zverejneni toho nekompletniho manualu na Sharana II, tak tady: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... tit&lid=37" target="_blank si ho muzete stahnout. Pic Shemik.

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

Tak jsem ti na S.Z. poslal závaznou objednávku že do toho jdu s tebou, doufám že se najdou i další ať to nestojí zbytečně moc, nejde mi sice o ty peníze, ale pak to bude chtít každej, tak ať to netáhnem zbytečně sami :-)

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Mike píše:Tak jsem ti na S.Z. poslal závaznou objednávku že do toho jdu s tebou, doufám že se najdou i další ať to nestojí zbytečně moc, nejde mi sice o ty peníze, ale pak to bude chtít každej, tak ať to netáhnem zbytečně sami :-)

Zdravim a plne souhlasim :wink:

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

ja by som aj prispel ale prevod penazi do CZ stoji tolko ze by som zaplatil skoro polovicu :(

Uživatelský avatar
cippis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Praglu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cippis »

ahoj, rád přispěju alespoň tým, že jsem ochoten tocelé nascenovat a udělat kompletní PDF. Moje poslední dílko je návod na A6 97-. K sehnání na stránkách audiklubu nebo audi-clubu

Uživatelský avatar
Kiko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re:

Příspěvek od Kiko »

Mam kompletny navod doma takze, ak by bol zaujem mozem aj ja nieak pomoc. Bohuzial mam teraz velmi malo casu a bolo by to najskor k novemu roku, ale myslim ze aj ten nafoteny je super.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Shemik »

Kiko píše:Mam kompletny navod doma takze, ak by bol zaujem mozem aj ja nieak pomoc. Bohuzial mam teraz velmi malo casu a bolo by to najskor k novemu roku, ale myslim ze aj ten nafoteny je super.
A Ty máš kompletní sadu, tj 4 brožury a nějaký dokumenty k tomu, nebo jem jednu brožuru s návodem?

Uživatelský avatar
Kiko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kiko »

myslim ze to je komplet, je to v takom kozenom obale a dokonca este aj navod k radiu(2din vw radio na cd). Ale namam ju akurat pri sebe len co budem doma, cize cez vykend napisem presnejsie

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Takto vypada original - mam ho,ale v nemcine - je tam i se servisnim planem 9 brozur :lol: Take se pokusim ho sehnat,aspon na to ofoceni [cesky] :!:
Přílohy
DSC00234.JPG
DSC00234.JPG (31.48 KiB) Zobrazeno 33284 x
DSC00235.JPG
DSC00235.JPG (45.34 KiB) Zobrazeno 33301 x

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Zdravim Vas, tak mi volala pani z VW a sdelila mi, ze ten navod objednat lze, byl by to manual na 2003 a slo by to mozna i jakz takz brzo. Pani z VW je opravdu velmi ochotna a vylozene se nam snazi pomoct, byla dokonce i nadsena ze nejaky VW-Club existuje.
Pokud bych s tim mel nejaky casovy problem nebo tak neco, tak bych oslovil nekoho z Vas co se nabizite s tou praci, ale zatim predpokladam, ze bych to mel v pohode zvladnout, scaner a jine potrebne veci mam.

Mam tu zatim jen 4 zavazne obednavky, tak pokud nekdo mate zajem o zaslani kompletniho naskenovaneho manualu na Sharan 2003 se vsemi dokumenty, brozurami s radami a typy, udrzbami atd (jsou to ty vyse vyfocene cerne desky) samozrejme vse v cestine, tak mi poslete SZ, ze to zavazne berete. Za praci samozrejme nic nechci, jde jen o ty naklady, ty bych v pripade skenovani pro ostatni nerad tahl sam. Ma to stat necelych 1.100,- Kc, tak cim vic nas do toho pujde, tim to bude levnejsi.
Naposledy upravil(a) Shemik dne 25.11.2006 17:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Znovu volala pani z VW a navod mame pripraveny k vyzvednuti. Ale vzhledem k tomu, ze pani uz dopredu predesilala, ze celou vec bere nezavazne a kdyby jsme ten navod nakonec nechteli, tak se pry nic nedeje, protoze by ho i tak nekomu udala, tak zkusim proverit X-manuv sqely napad a zeptam se ji na ten stejny navod, ale v elektronicke podobe. Usetrili bychom si tim praci se skenovanim a byl by jeste o par trid vys co se tyka graficke urovne, take by mohl byt levnejsi ci zdarma. Ze existuje je vice nez jiste, jde jen o to kde a kdo a jak by byl ochoten nam ho zaslat. Zjistim, proverim, vykomunikuji, nebojte kdyz se do neceho zakousnu, tak nepustim, tak uvidime. Po nedeli Vas budu informovat co a jak. Zatim mi do SZ zasilejte dalsi obednavky.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Ja bych rekl, ze uz se to zacina vyplacet. Zaslani kompletniho naskenovaneho manualu na Sharan 2003 se vsemi dokumenty, brozurami s radami a typy, udrzbami atd (vyse vyfocene cerne desky) vse v cestine, zatim zavazne objednali:

1 Shemik
2 Mike
3 Patper
4 X-man
5 Vilik
6 Radoch

(Predbezna cena: necelych 200 na jednoho. Tento seznam zavazne obednavajicich zajemcu a predbeznou cenu aktualizuji s kazdou prichozi obednavkou do me SZ.)

Uživatelský avatar
Kiko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kiko »

Navod mam slovensky s 8mimi brozurkami
1.1 servisny plan 07.2005
1.2. Na cestach Nepretrzita pomoc 09.2005
2.1. Sharan Bezpecnost 02.2005
3.1.1 Sharan obsluha 05.2005
3.1.2 Sharan Obsluha - cast 2 02.2005
3.2 Sharan Radime Vam 02.2005
3.3 Sharan Technicke udaje 05.2003
3.4 Radioprimac delta Obsluha 11.2004
Přílohy
PB259386.JPG
PB259386.JPG (42.06 KiB) Zobrazeno 32704 x
PB259385.JPG
PB259385.JPG (33.78 KiB) Zobrazeno 32724 x

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Jo presne to bych mel mit pripravene k vyzvednuti u VW.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“