Servis W8

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Prospeedy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 03.04.2008 18:39
Bydliště: Teplice

Re: Servis W8

Příspěvek od Prospeedy »

Jj ta váha je překlep.. rozdíl je 500kg..Pohodlí určo porovnávat nejde, ale byl jsem zklamanej z toho zrychlení.. Mě to pelášilo na 100 něco málo přes 5s a na 200 jsem byl pod 20s..proto jsem čučel jak je to líný na ty kw.. Ale na dálnici určitě pašík. Už jsem jednoho měl a pohodlí je u toho prostě super..Vyjádřil jsem se jen k výkonu, za mě velký zklamání.. Jinak já neměl a3 na pohodlí, ale na řádění po okreskách. a jet po dálnici 200+ nebylo pro mě nikterak nepříjemný, ale srovnávat pohodlý a ticho s w8 nelze.. :wink:

Uživatelský avatar
lubomt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 14.12.2010 19:49
Bydliště: Martin, Sk

Re: Servis W8

Příspěvek od lubomt »

Prospeedy píše:Klucí s w8, chci se zeptat jak je to se spolehlivostí w8. Včera jsme měnili kotouče na tomto autě a pak jsme to byli project. Těšil jsem se jak mě to narve do sedaček a ono nic. Byl v manualu, tak jsem čekal suverenější projev než v automatu. Motor by měl být ok dle diagnostiky a najeto má 140tis se serviskou.. Napadlo mě jestli nemá třeba nějakej knoflík sport v interieru na zapnutí toho stáda jako má třeba M5 ale nic jsem nenašel. Byl jsem zklamanej jak je to ,,líný". Pročetl jsem tu všechny vlákna o w8 a všude je jen chvalenej. Nechci rejpat apod, ale byl jsem z toho projevu zklamanej. Měl jsem ve svym ex tdi téměř 300ps a cvičilo to trošku jinak (rozdíl hmotnosti aut cca100kg) Když se to roztočilo, tak to trošku i jelo ale chce to fakt točit. chápu že to není sportovní nářadí, píšu jen svoje postřehy. Neodchází něco na těchto motorech?Mám na něj zálusk, ale po včerejšku mě to přešlo :(
rozdiel vo vahe je urcite viac ako 100kg, ked sa len na tom zamyslis aka je mala A3 proti Passatu a takisto aky maly motor je v A3 a aky je W8. Musel si sa vozid na nejakom co mal vadu, W8 taha velmi dobre a to sa vozim stale na nejakych autach, co nosia zakaznici, takze porovnat to viem.
Renovácie a opravy automatických prevodoviek všetky značky, vzduch.vankúše. Výmeny prevodoviek na aute, profesionálna diagnostika všetky typy áut. Príbovce 25 lubomt1@gmail.com , 00421908777779

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Servis W8

Příspěvek od standokan »

tak měl jsem čest se svézt v S3 a ta je proti W8 línější a když někdo srovnává TDI a W8 tak se my chce blít :adr:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Prospeedy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 03.04.2008 18:39
Bydliště: Teplice

Re: Servis W8

Příspěvek od Prospeedy »

standokan píše:tak měl jsem čest se svézt v S3 a ta je proti W8 línější a když někdo srovnává TDI a W8 tak se my chce blít :adr:
Ale tady nepadlo jediný slovo o S3..ta je líná když je v základu. Napsal jsem jen svoje pocity, ptž jsem měl s čím srovnávat co se týče podobnýho výkonu motoru co jsem měl vs w8. a jestli někdo nedokáže přenést přes srdce že by smradlavý tdi vyprášilo kožich w8, to už je jen na každym z vas. Kdo znal A3, věděl co byla zač a nikoho tady nebudu přesvědčovat jak to letělo apod. Nechtěl jsem tímhle do nikoho šťourat, jen jsem se chtěl dozvědět jestli na těch motorech něco neodchází co rapidně sníží výkon, ptž mám na něj zálusk a najednou takový reakce :fool: Koukám po něčem co má výkon už v serii, ale tohle mě trošku zklamalo.. A ano, srovnávám tdi s w8, ptž to nebylo normální tdi... s těhle odpovědí se chce zase blít mě :roll: Takže jestli má někdo prosím nějakej tip co v motoru odchází, rád bych se to dozvěděl :wink:

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis W8

Příspěvek od cernohousmartin »

Prospeedy píše:
standokan píše:tak měl jsem čest se svézt v S3 a ta je proti W8 línější a když někdo srovnává TDI a W8 tak se my chce blít :adr:
Ale tady nepadlo jediný slovo o S3..ta je líná když je v základu. Napsal jsem jen svoje pocity, ptž jsem měl s čím srovnávat co se týče podobnýho výkonu motoru co jsem měl vs w8. a jestli někdo nedokáže přenést přes srdce že by smradlavý tdi vyprášilo kožich w8, to už je jen na každym z vas. Kdo znal A3, věděl co byla zač a nikoho tady nebudu přesvědčovat jak to letělo apod. Nechtěl jsem tímhle do nikoho šťourat, jen jsem se chtěl dozvědět jestli na těch motorech něco neodchází co rapidně sníží výkon, ptž mám na něj zálusk a najednou takový reakce :fool: Koukám po něčem co má výkon už v serii, ale tohle mě trošku zklamalo.. A ano, srovnávám tdi s w8, ptž to nebylo normální tdi... s těhle odpovědí se chce zase blít mě :roll: Takže jestli má někdo prosím nějakej tip co v motoru odchází, rád bych se to dozvěděl :wink:
prostě si to auto kup a najezdi s nim pár tisíc km a poznáš v čem je dobrý velkoobjemový benzín,uvidíš jak rychle si zvykneš...

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Servis W8

Příspěvek od standokan »

Prospeedy píše:
standokan píše:tak měl jsem čest se svézt v S3 a ta je proti W8 línější a když někdo srovnává TDI a W8 tak se my chce blít :adr:
Ale tady nepadlo jediný slovo o S3..ta je líná když je v základu. Napsal jsem jen svoje pocity, ptž jsem měl s čím srovnávat co se týče podobnýho výkonu motoru co jsem měl vs w8. a jestli někdo nedokáže přenést přes srdce že by smradlavý tdi vyprášilo kožich w8, to už je jen na každym z vas. Kdo znal A3, věděl co byla zač a nikoho tady nebudu přesvědčovat jak to letělo apod. Nechtěl jsem tímhle do nikoho šťourat, jen jsem se chtěl dozvědět jestli na těch motorech něco neodchází co rapidně sníží výkon, ptž mám na něj zálusk a najednou takový reakce :fool: Koukám po něčem co má výkon už v serii, ale tohle mě trošku zklamalo.. A ano, srovnávám tdi s w8, ptž to nebylo normální tdi... s těhle odpovědí se chce zase blít mě :roll: Takže jestli má někdo prosím nějakej tip co v motoru odchází, rád bych se to dozvěděl :wink:
nechtěl jsem tě urazit jen slyším TDI a mám husí kůži nesnáším ten traktorový zvuk :baseball:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis W8

Příspěvek od cernohousmartin »

standokan píše:
Prospeedy píše: Ale tady nepadlo jediný slovo o S3..ta je líná když je v základu. Napsal jsem jen svoje pocity, ptž jsem měl s čím srovnávat co se týče podobnýho výkonu motoru co jsem měl vs w8. a jestli někdo nedokáže přenést přes srdce že by smradlavý tdi vyprášilo kožich w8, to už je jen na každym z vas. Kdo znal A3, věděl co byla zač a nikoho tady nebudu přesvědčovat jak to letělo apod. Nechtěl jsem tímhle do nikoho šťourat, jen jsem se chtěl dozvědět jestli na těch motorech něco neodchází co rapidně sníží výkon, ptž mám na něj zálusk a najednou takový reakce :fool: Koukám po něčem co má výkon už v serii, ale tohle mě trošku zklamalo.. A ano, srovnávám tdi s w8, ptž to nebylo normální tdi... s těhle odpovědí se chce zase blít mě :roll: Takže jestli má někdo prosím nějakej tip co v motoru odchází, rád bych se to dozvěděl :wink:
nechtěl jsem tě urazit jen slyším TDI a mám husí kůži nesnáším ten traktorový zvuk :baseball:
moje řeč :mrgreen:

Prospeedy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 03.04.2008 18:39
Bydliště: Teplice

Re: Servis W8

Příspěvek od Prospeedy »

Ale jo, zvuk je hroznej u ropaka..Mám strach abych do něj neskočil a pak rychle neskončil na dně jestli tam je něco ko :lol: Velkej objem určitě chci :wink: takže to jsou držáky a nebát se :)

Uživatelský avatar
lubomt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 14.12.2010 19:49
Bydliště: Martin, Sk

Re: Servis W8

Příspěvek od lubomt »

neviem o tom ze by nieco odchadzalo. Co bola u nas mala vadne lambda sondy ale isla pekelne 8)
Renovácie a opravy automatických prevodoviek všetky značky, vzduch.vankúše. Výmeny prevodoviek na aute, profesionálna diagnostika všetky typy áut. Príbovce 25 lubomt1@gmail.com , 00421908777779

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“