felicie 1.9 diesel - nejede

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
volf46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 17.08.2010 11:29

felicie 1.9 diesel - nejede

Příspěvek od volf46 »

Ahoj, potřebuju poradit, kamarádovi na feldě 1.9 diesel došla nafta a nešla nastartovat, zkusil jsem jí odvzdušnit a vůbec to nejde, nízkotlaká část už je OK ve filtru je nafta, ale od čerpadla ke vstříkům skoro nic nejde, vstřiky povolené a jen to k nim trochu prolíná, ale strašně málo, jako by to nešlo ovzdušnit. nemohl třeba odejít ten ventil který odpojuje přívod nafty? protože to je jak kdyby to čerpadlo propouštělo příliš málo. Poradí někdo?

Díky

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: felicie 1.9 diesel - nejede

Příspěvek od alean »

nejlepší je vzít nějaké staré čerpadlo např. z benzínové Felicie a protlačit naftu až z5 do nádrže.

volf46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 17.08.2010 11:29

Re: felicie 1.9 diesel - nejede

Příspěvek od volf46 »

počkat a co to pomůže, že to natlačím do nádrže?

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: felicie 1.9 diesel - nejede

Příspěvek od Keflek »

ma na mysli z nadrze,prez filtr,cerpadlo...az prez zpatecku do nadrze...

Nicmene felicie je tim znama,ze jakmile ji zavzdusnis,tak nez to chytne je to mazec...Zalejvej filtr,nech povoleny vstriky,zastartuj a zase zalej...zalej treba i cerpadlo. Jinak je na nem malej odvzdusnovak na 8 klicek...az ti z nej potece nafta mas cerpadlo zality...pak uz jen odfouknout vstriky ...predpoklad ze nemas nekde nejakej narusenej prepad nebo neco takovyho
Touran 2.0 TDi

volf46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 17.08.2010 11:29

Re: felicie 1.9 diesel - nejede

Příspěvek od volf46 »

jo ted jsem to zkoušel a nic, navíc jsem zkusil udělat nádrž z pet lahve abych viděl jak to saje a nemuselo to tahat až z nádrže a právě že to vůbec nesaje, před tím jsem to přes odvzdušnovak a hadičku ještě tahal jakoby do sebe, aby tam byla jen samé nafta a stejně když jsem startoval, hladina se vůbec nehýbala a ze vstřiků neukapla ani kapka, jakoby to čerpadlo nesálo. Takže bude problém asi v čerpadle že? Nebo myslíte že když byl v čerpadle ještě trochu vzduch, že to nedokázalo nasát?

díky

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: felicie 1.9 diesel - nejede

Příspěvek od Keflek »

jo,musi to bejt uplne perfektne odvzdusneny

ja kdyz feldu kdysi davno zavzdusnil (po vyuceni a moje prvni vymena palivaku) tak jsem na ni vytriskal 4 baterky :oops:
chudak starter :mrgreen:
Touran 2.0 TDi

volf46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 17.08.2010 11:29

Re: felicie 1.9 diesel - nejede

Příspěvek od volf46 »

no tak toto už je druhé nabití baterky a starter už dělá divné zvuky :D takže jsem na tom podobně.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“