Zámky dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Zámky dveří

Příspěvek od Goauld »

Jenom spojit drátem plus ze zapalovače třeba, do lampičky, přes pojistku už to je, č.3. Nesvítí ti to ani při rosvícených světlech ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: Zámky dveří

Příspěvek od tomakecTD »

Goauld píše:Jenom spojit drátem plus ze zapalovače třeba, do lampičky, přes pojistku už to je, č.3. Nesvítí ti to ani při rosvícených světlech ?
:wink: :) tak tak
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Zámky dveří

Příspěvek od tomikanec »

tak vyreseno,,uz to sviti,,ani sem nic neopravoval,,,po tej vymene tech zamku to nakym zpusobem zaclo svitit.tak uz to mam vse readi,,,uz bych tam chtel jenom dobastit pipak na na upozorneni zhasnuti svetel..vydel sem to asi za 150kc,,,pujde to tam??a nemuze to neco zmrvit,,,

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zámky dveří

Příspěvek od majrek001 »

a to chceš pípák na upozornění, že máš zhasnout světla (ten tam je origo) nebo že máš zhasnuté světla a máš je rozsvítit (to bych řešil buď denním svícením nebo automatickým rožínání světel?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Zámky dveří

Příspěvek od tomikanec »

no me tam nic prave nepipa kdyz je necham rozsviceny,,,tak prave to chci,,..nebo je to taky nekde rozpindeny,,ale to nevim kde zas hledat chybu.,,,

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Zámky dveří

Příspěvek od Goauld »

Pípá to, když necháš rosvíceny světla, vytáhneš klíč ze zapalování a otevřeš řidičovy dveře. Pokud to nepípá, je buď vadnej spínač v zámku, ten si ale měnil, takže je nejspíš chyba někde v přístrojích, kde je ten pípák. Několikrát se to tady řešilo, ale myslím že to nikdo nevyřešil, proč to přestává pípat, i když je dobrej spínač dveří.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Lesta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín 3

Re: Zámky dveří

Příspěvek od Lesta »

Zdravím.Nebylo by lepší, koupit si nové auto a problém si pípáním ap.a by byl vyřešen?

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Zámky dveří

Příspěvek od tomikanec »

Lesta píše:Zdravím.Nebylo by lepší, koupit si nové auto a problém si pípáním ap.a by byl vyřešen?
nujo to je napad :good: :mrgreen:

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Zámky dveří

Příspěvek od tomikanec »

Goauld píše:Pípá to, když necháš rosvíceny světla, vytáhneš klíč ze zapalování a otevřeš řidičovy dveře. Pokud to nepípá, je buď vadnej spínač v zámku, ten si ale měnil, takže je nejspíš chyba někde v přístrojích, kde je ten pípák. Několikrát se to tady řešilo, ale myslím že to nikdo nevyřešil, proč to přestává pípat, i když je dobrej spínač dveří.
nu jeste to vyzkousim,,od opravi zamku sem to neskousel,...ale kdyby preci slo by to tam dobastit ten bzucak nak na pojistku ,myslim ne..

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Zámky dveří

Příspěvek od Goauld »

Jo, ten za těch 50kč z tesca tam klidně mužeš napojit. Modrej drát na kostru a červenej přicvaknout do pojistky č.20, nebo č.21.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Zámky dveří

Příspěvek od tomikanec »

tak sem zase plasil,,,vono to po tej oprave zamku normalne piska,,..takze vse ok,,,ale jeste jednou diky...... :good:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Zámky dveří

Příspěvek od Goauld »

Seš takovej plašák :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Speedman3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.06.2009 18:54

Re: Zámky dveří

Příspěvek od Speedman3 »

Zdravim,chtel bych jse zeptat,Kolikrat jse mi stalo,ze mi golf Iv zacal sam od sebe houkat alarm,z niceho nic,tak jsem sel na diagnostiku a tam zajitil ze je spatny pravy zadni zamek dveri,ale normalne zamykal a odmykal v pohode,,tak jsem odpojil tu dverni jednotku a uz mi ten alarm prestal houkat.Muze to byt taky tim mikrospinacem v tech dverich,Diky za odpoved

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámky dveří

Příspěvek od MatesIV »

Potřeboval bych poradit. Měnil jsem venkovni kliky a při demontáži zámku spolujezdce, respektivě při montování druhého zámku jsem asi strhl zavit toho torxe kterej je zboku dveři jak jsem to moc utahoval a gteď tam lítá naprázdno. Neni tam vidět, takže nevim co přesně s tim je. Zámek mi teď ve dveřích trochu lítá. Nevíte co je potřeba s tim udělat, vyměnit? Díky :)
Golf IV 1.9 TDi

jawa0520
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.03.2013 08:56

Re: Zámky dveří

Příspěvek od jawa0520 »

Ahoj , rozebral jsem zámek (vložku) u dveří a po smontování mi při otáčení klíčkem drhne. Myslím, že jsem tam dal nějak divně pružinu. Nevíte někdo jak tam má být? Pro návod jsem rozebral i druhé dveře, ale nějak se mi to rychle rozlezlo a já nepoznal jaktam dát tu pružinu. Tak mi drhnou oba zámky.
G 4, SDI bez centrálu.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“