stropní lampička

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

Zdravím předem chcu říct že sem tu našel stejne problemy ale žádne řešení tak bych měl otazku neustále mi blbne stropni podsvícení někdy jde někdy nejde když dam ať svítí neustále a jedu přes hrboly tak sem tam blika někdy zhasne atd .... v dešti nefunguje vubec myslím žeby mohl být někde uvolněny konektor a při prudkem startu nebo naopak hrbolu by se mohl vysmeknout já osobně nevím a tudíš se ptám jestli by demontáž lampičky pomohla nebo jesli neni problem někde jinde např vedeni ve sloupku nebo někde dál diki za radu

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: stropní lampička

Příspěvek od vtuni »

no první co bych zkusil tak vymontovat lampičku (odklopit sklíčko a pod žárovkama 2 šroubky) a podle návodu co jsem dával do FAQ ji rozebral :arrow: je možný že to blbne v tom posuvným přepínači..že už ty plíšky na sebe nedoléhají..tak je zkusit víc napružit ..když to nepomůže tak bych zkoušel dál...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

Tak rozebrani nepomohlo jdu zkusit pojistky ale nevim kde sou teda na baterce mam asi 6pojistek v takove skrini tak prosim poradte kde je najdu a jaka by to mohla byt diki za tip a radu predem

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

Heh sedim v aute a uvazuju cim by to mohlo byt a vytahuju klic a olala zapne se svetlo tak ho hned dam spatky potocim uslysim pipnuti za palubovkou vytahnu znova klic a uz nic nesvoti a nejdou ani svetla za ridicem jako by byla vadna pojistka a nebo spinac ve starteru fakt nevim

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

Za boha nemuzu najit pojistkovou skrin :-D sedim v aute a na mobilu hledam kse je pomoci googlu a nemuzu nic najit u radici paky sem nasel nejaky konektor fialovy a pod volantem nic neni a ani u spolujezdce a uz me nic nenapada

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

Tak a mam ji a co ted??;-D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: stropní lampička

Příspěvek od vtuni »

no vidíš... chytrej kluk... našel dvířka z boku palubovky :mrgreen:
ted zkus ještě ve FAQ najít schéma pojistek :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

tak schéma sem měl na dvířkach našel sem 14 pod obrazke osvětlení vytahl sem jí nebyla praskla ale neměl sem druhou na vyzkoušení takže nevím jestli neni vadna nebo tak .....v krabičce mám jenom ty velke .... a nevím kde sehnat ty male x-) no ve středu jedu za kolegou ktery mi děla takovy menší servis tak seho zeptam jestli nema náhradní x-) na odzkoušení ale říkám ta pojistka byla v celku jako ostatni ..... takže bych problem hledal někde jinde protože mi nejde stropní lampička a dvě světýlka v zadnu nad sedalama a světýlka nad zrcátkama na clonce proti slunci a když pohoupu autem přes retardéry tak mi to nazkočí z5 a zase svítí :-D teda jenom na chvílí :-D

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: stropní lampička

Příspěvek od ace_rimmer »

jestli ti to jde semtam tak v pojistce to nebude, ta buď jde nebo nejde. Možností je kontakt pojistky, že by byla v patici uvolněná když ji tam zasuneš, ale to je málo pravděpodobné.

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: stropní lampička

Příspěvek od Eitn »

a manuálně ti zapnout jdou?

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

ne ručně mi nejde zapnout ..... jenom když si sednu a zamykám a odemikám dveře D. ovladáním tak se po čase zapnou (i zadní světla za řidičem a spolujezdcem no a když je doba když mito nesvítí tak když otevřu kufr tak mi taky nesvítí zpozoroval sem že to zmanipuluju vlhkost .... když začne pršet tak začnou fungovat :-D a když jsou vedra tak nefungujou :-D já osobně do dveři nechcu šahat bo bych to sice rozebral na parkovišti venku pře panelákem ale potom bych to už ani nesmontoval :-D ještě bych dodal nebo spíše opakoval když zamknu auto d.o tak se v klidu zamkne jako by dvakrat pro jistotu no ale když zamikam auto ze vnitř čudlem tak mi vyskoči zadni leve dveře a zbytek se zamkne o_O možna je problem tam zkoušel sem i otvírat a zavirat dveře samostatně trošku vic třikat někdy pomuže někdy ne :-D ...

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: stropní lampička

Příspěvek od Eitn »

Ty jo nebude to komfortka? Nebo zámek některých dveří? Zajímavá závada..

Uživatelský avatar
martony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 09.11.2009 18:57
Bydliště: Jilemnice

Re: stropní lampička

Příspěvek od martony »

Ten samý problém jsem měl i já reagovalo to na pohnutí s komfortkou.Oprava následná vyndat jí ven rozcvaknout jí z obalu a pájkou prohřát všechny pájené spoje popř. přidat truchu cínu.Teď funguje bez problémů.

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

ehm konečně to začina do sebe zapadat :-D a začinám doufat že to pomuže jenom malej dotaz spíše velkej kde a co je komfortka :-D diki za upřesnění x-) a ještě bych měl dotaz mimo tema dnes sem sehnal loketni opěrku z octavky jenom vrchní část s kloubel a opěrkou na ruku a uložny prostor ale nesehnal sme už plastovy krk a tu hlinikovou nasadku tu trojnožku a šrouby tak jestli někdo nema zkušenost kde sehnat popřipadě koupit :-D diki moc za rady :-P

Uživatelský avatar
martony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 09.11.2009 18:57
Bydliště: Jilemnice

Re: stropní lampička

Příspěvek od martony »

Když odmontuješ plast co je před řidičovejma nohama tak uvidíš černou krabičku přišroubovanou na plechovém držáku do které vede poměrně silný svazek drátů a to je ta komfortní jednotka.Dá se říct že komfortní jednotka se stará skoro o vše co je na elektriku v interiéru....stahování oken,zamykání,lampičky,atd..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“