jde mi to do noůzáku

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
lapsaz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.03.2011 17:26

jde mi to do noůzáku

Příspěvek od lapsaz »

Je to zajímavý mám G3 tdi 81 KW AFN můj automechanik a jiní mi říkají že tam mám čip a proto to dělá . Jsem laik výmněna ventilu nevim jak se jmenuje je nalevo motoru a k němu vedou hadičky při 145 km/h problem zůstává . Tak jsem jel zpět a atomechanik mi říká že je to tim čipem proto že to jede víc tak udělal výměnu řídící jednotky za stejnou a smál se že to nepojede jako předtim a že to nespadne do noůzáku ale ale ...........spadlo takže zjistil že to čipnutá říd.jed. neni a hledal power box který nenašel . Turbo dává více tlaku přes počítač mírně špinavé možnost vyčistit .Řekl že motor jede lépe než standart 81 KW . JEDE SUPROVĚ PASSATU UJEDU ZE STEJNÝM MOTOREM čipování asi bude ................Díky za odpovědi Zaspalovi@seznam.cz :sorry: :sorry: :good: :daz:

toptuning
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.08.2011 10:49

Re: Pomoc jde mi to do noůzáku

Příspěvek od toptuning »

Ahoj. řeším tyhle problémy pořád a je asi pět možností. První je podtlaková pumpa na motoru, ale pokud to dobře brzdí tak to padá. Druhá je ovládací elektromagnetický ventilek turba, ale to jsi psal, že už jste vyměnili. Třetí je prodřená jedna z hadiček od ovládání turba. Čtvrtá je poškozená membrána v ovládací baňce na turbu. No a pátá je přidřené naklápění lopatek na turbu.

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: Pomoc jde mi to do noůzáku

Příspěvek od Eitn »

G3 AFN má naklápění lopatek?

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“