Elektrika

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Marsus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.08.2011 15:29

Elektrika

Příspěvek od Marsus »

Zdarec mám passat b5,bohužel jsem ho koupil od nějakého fušera a já hlupák neznalí jsem pěkně naletěl.
Začalo mi zatékat do auta světlem ve střeše,proto jsem se ho rozhdl vyndat že ho nějakým způsobem zaizoluji,ale při odpojování světla jsem nejspíš něco zkazil a přestal mi fungovat celý vnitřní el. obvod nejde mi centrál,stahování okének a zbývající světla...nemáte někdo zkušenost??
Díky

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Elektrika

Příspěvek od ace_rimmer »

mrkni na pojistky, jsou z levé strany palubovky, když otevřeš dveře tak ten plastový dekl co je zleva na palubovce oddělej (jde to klíčem nebo šroubovákem, je tam jen naklapnutý), číslo pojistky zkusím najít, určitě jsi ji odpálil když jsi čkrtnul kontaktem na světle o kostru.

Marsus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.08.2011 15:29

Re: Elektrika

Příspěvek od Marsus »

jj ty jsem tak nějak prohlížel,ale nějak se mi zdály všechny v pořádku neporušené,porušená pojistka by měla prasklí ten drátek nemýlím-li se??

Uživatelský avatar
jk.rx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 302
Registrován: 25.10.2007 20:47
Bydliště: Praha západ

Re: Elektrika

Příspěvek od jk.rx »

nemusí bejt přímo prasklej, je to malá pravděpodobnost ale už se mi stalo že jsem to okem nepoznel, zkus jí vyzkoušet multimetrem jestli víš co to je a zjistíš jestli je průchozí nebo ne
Koupím knihu: Štěpán Jičínský, Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“