Navi DX flash cd + video aux-in

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Navi DX flash cd + video aux-in

Příspěvek od castiello »

Ahoj,
díky klubákovi esplit jsem konečně sehnal navi DX, sice ve verzi G, ale čert to vem...

Teď mě ale trápí jiná věc... Stáhnul jsem si flash CD na češtinu, dělal všechno podle instrukcí, vypaloval na vypalovačce LG, v programu Clone-CD s profilem teleatlas, na rychlosti 1x ale když dám takhle vytvořené cd do navi, stejně mi napíše že to je nekompatibilní... Co s tím? :(
V navi mám angličtinu, to by mně vůbec netrápilo, ale když tam dám navigační CD 2010/2011 a vyberu jazyk angličtinu, mluví na mně polsky a to je hnus...
Se starou mapou s tímhle není problém, 2009/2010 mluví krásně anglicky... No a když bych tam nacpal češtinu, nemusím řešit jazyky na CDčku...

A další věc - chtěl bych připojit zdroj vida a zvuku, navi sama o sobě v nastavení aux má, ale nevím do kterého konektoru - jestli ten kulatý a nebo 26-pin placatý... Nikde jsem nesehnal nějak lépe popsané schéma zapojení, z toho co je na navi moc moudrý nejsem...
Dokázal by mi někdo poradit?
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: Navi DX flash cd + video aux-in

Příspěvek od budback »

na vše na co se ptáš se tu už řešilo ...

CD s CZ záleží také na jaké CD vypálíš a jakým programem ... (nejlépe Clone CD)

A AUX se řeší RGB převodníkem s kulatou koncovkou .. pohledej dá se to sehnat celkem levně....

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: Navi DX flash cd + video aux-in

Příspěvek od castiello »

budback píše:na vše na co se ptáš se tu už řešilo ...

CD s CZ záleží také na jaké CD vypálíš a jakým programem ... (nejlépe Clone CD)

A AUX se řeší RGB převodníkem s kulatou koncovkou .. pohledej dá se to sehnat celkem levně....

Hledal jsem jak tohle, tak ten flash, ale zrovna tady jsem toho moc nenašel...
Pokud to ty víš, mohl by jsi mi teda poradit jaké cd to má být??

A co se toho převodníku týče, nějakou radu kde sehnat ten konektor, schéma zapojení či tak něco? Na internetu jsem našel nejlepvnější za 1800,- a to mi celkem levné nepřijde...
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Navi DX flash cd + video aux-in

Příspěvek od tornado1 »

stáhnul jsi kravinu z internetu 2010/2011 s polským jazykem místo angličtiny.. máš dvě možnosti, použít flash cd nebo upravenou 2010/2011 s českým hlasem místo anglického..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: Navi DX flash cd + video aux-in

Příspěvek od castiello »

tornado1 píše:stáhnul jsi kravinu z internetu 2010/2011 s polským jazykem místo angličtiny.. máš dvě možnosti, použít flash cd nebo upravenou 2010/2011 s českým hlasem místo anglického..
Ano, flash CD mám, ale jak jsem psal výše, prostě nejde... Netuším proč... věděl bys v čem je zakopaný pes?
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: Navi DX flash cd + video aux-in

Příspěvek od budback »

Ahoj mě fungují TDK a zelený verbatim :-) ale to je o zkoušce a umění to vypálit ... a RGB za 1800,- je zlatá cena dřív to stávalo daleko víc a schéma nebo tak něco těžko seženeš není to věc co si uděláš na kolenu...

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: Navi DX flash cd + video aux-in

Příspěvek od castiello »

budback píše:Ahoj mě fungují TDK a zelený verbatim :-) ale to je o zkoušce a umění to vypálit ... a RGB za 1800,- je zlatá cena dřív to stávalo daleko víc a schéma nebo tak něco těžko seženeš není to věc co si uděláš na kolenu...
no budu to zkoušet dál... jediný problém asi bude v tom, že ať to dám do vypalovačky v notebooku a nebo do svého pc, rychlost nastavím na 1x , tak se stejně tou 1x nepálí... když se podívám na průměrnou rychlost na konci vypalování, je tam 3.94x může být problém i v tomhle??

každopádně znásilním obchod s elektrem, nakoupím CDčka a budu zkoušet dál...

jinak převodník nebude problém postavit... od malička si s podobnou elektronikou hraju, posledních pár let opravuju vadné základní desky, televize, přehrávače atd... jen najít schéma tady toho převodníku... co jsem koukal tak ty dražší dokáží nějakým způsobem i ovládat dvdpřehrávač který to podporuje a to mi se mi hodilo...
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“