Výměna výbojek

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Davwe »

Presne jak pise mara, nejlepsi jsou original :) nehlede na to, ze D1S 6000K hur sviti... kdyby nekdo chtel, tak mam za pekny peniz Philips original VW v krabickach :)

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od s0ny »

Volba barvy už je na tom kdo co chce. Jestli 4300K s větší svítivostí nebo 6000K s o něco menší, ale hezčí barvou světel.

Podle mě jsou originály předražené. Možná vydrží neznačkové míň(cca 2roky), ale zas není problém koupit další sadu za ty peníze. Navíc u Touaregu je výměna fakt rychlá a nemusí se sundávat nárazník jak u Passata třeba.

orllin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.10.2009 22:24

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od orllin »

s0ny: píšeš že jsi kupoval na jiné auto. Já mám passata a tam čína šlape v pohodě ale známému na tuaregu ty obyčejný číny prostě blikaj a někdy i úplně zhasnou a už jsme zkoušeli 3 různý sady. Vždycky to stejný.

Myslel jsem, že někdo tady bude mít kontrétní zkušenost s nějakou značkou nebo s nějakým eshopem který vyrábí výbojky D1S 6000k dal si je do svýho tuarega a šlape to v pohodě.... Mě se prostě nedaří nic sehnat...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tohle je asi dost přehnaná cena, co?
http://www.stualarm.cz/produkt/hid-d1sb ... d1s-6000k/" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Davwe »

Mára_VR6 píše:Tohle je asi dost přehnaná cena, co?
http://www.stualarm.cz/produkt/hid-d1sb ... d1s-6000k/" onclick="window.open(this.href);return false;
to samy mam za 1000,- :lol: cinsky D2S pohoda (v tom neni zadna veda), ale D1S uz na sobe nesou moc elektroniky a nedela to dobrotu... i kdyz dneska uz je to lepsi nez kdyz s tim zacinali, to se vratili 2 ze 3. Na druhou stranu koupit chinu za 1000 vc. DPH nebo za 1200 vc. DPH origo Philips????

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Mára_VR6 »

Davwe píše:
Mára_VR6 píše:Tohle je asi dost přehnaná cena, co?
http://www.stualarm.cz/produkt/hid-d1sb ... d1s-6000k/" onclick="window.open(this.href);return false;
to samy mam za 1000,- :lol: cinsky D2S pohoda (v tom neni zadna veda), ale D1S uz na sobe nesou moc elektroniky a nedela to dobrotu... i kdyz dneska uz je to lepsi nez kdyz s tim zacinali, to se vratili 2 ze 3. Na druhou stranu koupit chinu za 1000 vc. DPH nebo za 1200 vc. DPH origo Philips????
No jo, právě........ Ale tohle jsem dával je proto, že to jsou 6000k. Mám origo a svítí to taky, sice barva nic moc, ale je na to spolehnutí.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Davwe »

Mára_VR6 píše:
Davwe píše: to samy mam za 1000,- :lol: cinsky D2S pohoda (v tom neni zadna veda), ale D1S uz na sobe nesou moc elektroniky a nedela to dobrotu... i kdyz dneska uz je to lepsi nez kdyz s tim zacinali, to se vratili 2 ze 3. Na druhou stranu koupit chinu za 1000 vc. DPH nebo za 1200 vc. DPH origo Philips????
No jo, právě........ Ale tohle jsem dával je proto, že to jsou 6000k. Mám origo a svítí to taky, sice barva nic moc, ale je na to spolehnutí.
Jasne, je pravda, ze 6000K je hezci barva, 4300K je lehce do zluta. Je to otazka priorit :)

pa.da
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 09.06.2009 20:56

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od pa.da »

Prosím, kde najdu typ a hodnotu chcíplé výbojky? Podle VIN, nebo musí světlo ven? Zatím mám originály modelový rok 2009. Máte někdo zdroj na slušné výbojky za dobrou cenu? Na barvě nezáleží. Při výměně musí světlo ven? Díky za rady

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od koto99 »

Ja som dal tiež číny D1S a svietilo to asi pol roka a potom z toho boli bludičky. Teraz mám Osramy a je to OK.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od GeneHawkins »

No jo, vy jste samá sranda a žádný náboženství!

No budiž, vyčistit čočky, to chápu. Ale Mára tady furt seká originálama - to mám dát 2 litry za bambuli bez DPH?
Co je zač ten originál?
Osram mám za 1253,-, Lucas za 1113,-; vše bez DPH. I to je dost.
Co z toho? Nějaký lepší řešení?
Hlavně aby to svítilo a vydrželo teda dýl než půl roku...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Mára_VR6 »

musíš shánět.... já dal za jednu pětikilo 8) :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od GeneHawkins »

Nějaký jetý, ne? Ty na tom nějak šetříš...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Mára_VR6 »

GeneHawkins píše:Nějaký jetý, ne? Ty na tom nějak šetříš...
kdepak jetý...
byly nový přímo z fabriky a když se mě někdo zeptá kolik za ně, tak mu logicky neřeknu, že tisíc korun za kus, tak sem mu řekl, že mu za jeden kus dám pětistovku a on byl moc spokojený.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od GeneHawkins »

No jo, za tu chvíli strachu...

Crusty88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.10.2010 18:27

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Crusty88 »

Ahoj kluci

trochu odbočim. Měl jsem turka v servisu protože mi občas blikaly světla a tam mi řekli, že jsou špatný žárovky a stojí 7000,- jedna bylo mi to divný protože D1S stojí kolem litra jak se tu tak bavíte ale našel jsem výbojku D1S za 6900,- tak mi ted prosím někdo řekněte jak to teda je?
Jen tak pro zajímavost blikaj mi ty na blýzko ale oni vyměnili ty dálkový tam jsou jako jiný nebo co?

Dyžtak tady jsou ty za tu sedmičku http://www.e-cat.cz/p-3079107/opel/insi ... 32_3641134" onclick="window.open(this.href);return false;

díky

Odpovědět

Zpět na „Touareg“