Autoland-Sluštice

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
siima39
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 22.05.2011 12:07
Bydliště: Prag

Autoland-Sluštice

Příspěvek od siima39 »

Dneska jsem byl na tomhle prokletým vrakáči mají tam toho sice hafo ale ty ceny a to chování zbytečně projetej benzín,znáte někdo nějakej dobrej vrakáč na VW v Praze nebo okolí?

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: Autoland-Sluštice

Příspěvek od kanec.h »

siima39 píše:Dneska jsem byl na tomhle prokletým vrakáči mají tam toho sice hafo ale ty ceny a to chování zbytečně projetej benzín,znáte někdo nějakej dobrej vrakáč na VW v Praze nebo okolí?
musim stebou jenom souhlasit..........ceny + :!: chovaní :!: :roll:
:negative:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

HOIST
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 31.03.2009 17:26
Bydliště: Mělník - Praha

Re: Autoland-Sluštice

Příspěvek od HOIST »

Když potřebuji něco na VW, tak jedu nejdříve do Mratína. Je to cca 15km od Prahy 9 směr Kostelec nad Labem. Je to vrakoviště kde maj věci i na spoustu dalších značek. Ale sehnat tam nárazník na staré Polo byl zázrak, protože tam maj věci především na novější auta...

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoland-Sluštice

Příspěvek od Keflek »

vrakac ve Sterboholech...dela tam UK jmenem Michal...na cene se s nim da vzdycky dohodnout.
Slustice si pamatuju jako dobrej vrakac jen kdyz zacinali...ted je to hruza,arogance,ceny jak za novy dily (skoro)....atd
Touran 2.0 TDi

Uživatelský avatar
siima39
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 22.05.2011 12:07
Bydliště: Prag

Re: Autoland-Sluštice

Příspěvek od siima39 »

Keflek píše:vrakac ve Sterboholech...dela tam UK jmenem Michal...na cene se s nim da vzdycky dohodnout.
Slustice si pamatuju jako dobrej vrakac jen kdyz zacinali...ted je to hruza,arogance,ceny jak za novy dily (skoro)....atd
Jak za nový díly?Ještě hůř.Mě řekli že za odpor na topení chtěj 1000,- když ho prej najdou :laugh: na což sem řekl že to jim za to opravdu nedám novej stojí 800. :negative:

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: Autoland-Sluštice

Příspěvek od kanec.h »

zkušenost :arrow: predni naraznik G4 zlata metal.nechal jsem auto kamose nakraji sel tam rikam kolik tam za tenhle v ty zlaty metle??rika 2500 (kamarada auto v te same barve) rikam okey skocim si pro auto a nalozim :wink:
prijedu vidi ze tuhle barvu potrebuju a rika pockejte tyhle na ty strane jsou za 3500 8O 8O 8O :roll: :roll:
bezeslova jsem sedl do auta a jel doprd*le :evil: :!: :!: :!: :!:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoland-Sluštice

Příspěvek od bRG »

se nedivte chlapci si tam uz asi vydelali a uz na to serou,taky sem tam jezdival,moje zkusenost kupoval jsem volnobeznej ventil chtel za nej 1500,rekl jsem mu ze mam 700 on ze se opta sefa,za minutku prisel a dal mi ho ze prej v poradku,ale to tam jeste nemeli postavenou tu novou budovu byla tam takova mala chaticka a dily a auto meli vsude kolem pohazeny.Do sterbohol sem taky jezdil a tam to docela slo jestli to je u tech koleji porad.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“