Čištění vstřiků - metoda která funguje

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
CiFO
Člen klubu
Příspěvky: 296
Registrován: 12.10.2008 21:19
Bydliště: Praha-Přerov a zpět

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od CiFO »

Nemá někdo z prahy VAG a 30minut na vyčistění střiků u mého šardy 98. nějak na parkovišti se mi to dělat nechce,potřeboval bych na to návod co a jak zapojit,zakoupit.Dík
CiFO - King of Crunk
VW SHARAN I.generacion - KaT Off / -45 mm / Brembo / ChiP / "no smoke , no fun "

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od crazyduke »

No také bych nepohrdl s pomocí změřením VAGem a případným čištěním vstřiků, VIFu mám 2 pixly!!!!! Kladno - Praha.... CO??? :good: :good: :good: :good:
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

mp3turbo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 27.09.2008 00:37
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od mp3turbo »

kluci a hlavne videa videa videa nech sa aj ostatni pozrieme :)

ktory VIF je lepsi na takyto pucung, letny alebo zimny ? Asi je to u pr**le jedno co...

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od hiero »

to CiFO! Ty mas rotacku takze Vag ani nepotrebujes :lol: to zapojenie je jednoduche. odpoj z filtra hadicu na vystupe nafty to je ta co ide dalej do cerpadla a je na filtry priamo na kovovej trubke. nasad na jej konec co si dal dolu z filtra ten priehladny prietokovy filter na druhy koniec hadicu patricneho priemeru a dlzky aku potrebujes a ten ponoris do nadoby s VIFom ci inym pripravkom. teraz odpoj hadicu spiatocky na filtry to je ta co ide spat od cerpadla a napaja sa na ten plastovy bazmeg na filtry. tu len predlz popripade umiestni nadobu s VIFom do takeho miesta kde Ti dociahne, tadial sa totiz vracia prebytok paliva a mas to a mozes cistit :drinks: no a napis ake mas pocity z chodu motoru po cisteni. som zvedavy ci to ma vyznam robit aj na rotackach :)

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od hiero »

mp3turbo píše:kluci a hlavne videa videa videa nech sa aj ostatni pozrieme :)

ktory VIF je lepsi na takyto pucung, letny alebo zimny ? Asi je to u pr**le jedno co...

tiez si myslim ze je to jedno v zimnom je len nieco na znizenie bodu tuhnutia nic viac ostatne vlastnosti su rovnake :wink:

mp3turbo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 27.09.2008 00:37
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od mp3turbo »

ja mam prave taky Ahnung ze kvoli tymto zimnym prisadam "navyse" pouzijem letnu verziu. Ale este predtym si starostlivo vizualne a hmatovo porovnam tekutost VIFu a nafty :)

Uživatelský avatar
CiFO
Člen klubu
Příspěvky: 296
Registrován: 12.10.2008 21:19
Bydliště: Praha-Přerov a zpět

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od CiFO »

a mám mít v nádrži minimum nafty nebo na tom nezáleží?Takže koupit hadičky,filtřík a VIF a co mám použít místo petky?
CiFO - King of Crunk
VW SHARAN I.generacion - KaT Off / -45 mm / Brembo / ChiP / "no smoke , no fun "

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od hiero »

CiFO píše:a mám mít v nádrži minimum nafty nebo na tom nezáleží?Takže koupit hadičky,filtřík a VIF a co mám použít místo petky?
po tomto zapojeni je nadrz nadoba s VIFom :mrgreen:

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od kubenec »

crazyduke píše:No také bych nepohrdl s pomocí změřením VAGem a případným čištěním vstřiků, VIFu mám 2 pixly!!!!! Kladno - Praha.... CO??? :good: :good: :good: :good:
VAG Ti můžu poskytnout. Dnes a zítra večer od 18:00 Praha-Nové Butovice

Uživatelský avatar
CiFO
Člen klubu
Příspěvky: 296
Registrován: 12.10.2008 21:19
Bydliště: Praha-Přerov a zpět

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od CiFO »

Pokud by to CRAZYDUKE akceptoval tak bych to spláchl s váma za pomocí že by mi prodal jeden VIF.
CiFO - King of Crunk
VW SHARAN I.generacion - KaT Off / -45 mm / Brembo / ChiP / "no smoke , no fun "

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od kubenec »

Na čištění, ale asi nebudu mít čas. Budu totíž v práci. Ovšem máte možnost si to u nás na parkovišti udělat a já opět změřím.
Ty máš rotačku nebo PD? U rotačky nevím kde se to hledá.

Uživatelský avatar
CiFO
Člen klubu
Příspěvky: 296
Registrován: 12.10.2008 21:19
Bydliště: Praha-Přerov a zpět

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od CiFO »

rotačku
CiFO - King of Crunk
VW SHARAN I.generacion - KaT Off / -45 mm / Brembo / ChiP / "no smoke , no fun "

Dedla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 18.11.2009 22:14
Bydliště: Praha

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od Dedla »

To taky můžte udělat ten váš test co "čistí" líp,jestli Vif,nebo Casrol TDA,apod... :lol:
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
favo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 30.08.2010 15:55

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od favo »

Dedlo vždyť Ty máš hodnoty na kanále 13 dobrý, ne ? :wink:
Já to asi prubnu tu čistící metodu. Sice jsem to už měsíc neměřil, ale měl jsem jeden kanál +0,7 - +0,8. Pak jsem začal používat VIF tak uvidím až to zkontroluji zda to k něčemu bylo po ujetí cca 3500 km.
felicia 1.4 (1.3) MPi
Golf IV 1.9 TDi ASZ Highline

Uživatelský avatar
CarAudio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 17.12.2010 22:14

Re: Čištění vstřiků - metoda která funguje

Příspěvek od CarAudio »

Tak další čištění tentokráte večerní s pořádnou opicí proběhlo v pátek. Přijel kamarád s Passatem, že měnil jeden vstřik a auto občas vibruje na volnoběch. Tak si dovezl sebou VIF, samozřejmě ten nejsmradlavější zelenej a šlo se na to. trvalo to asi hodinu, ale během čištění motor BKD měnil zvuky až jsem se divil :-)
Po vyčištění jsem mu ještě profoukl intercooler a sání a auto zůstalo u mě. Dnes dojel a hned to šel prubnout.
Takovou radost jsem neviděl už dlouho !!! Normálně z toho byl hotovej jak to jelo. Na 4ku mu to táhlo od spodu jako prase a říkal, že takhle to nejelo od té doby co si auto koupil z Porsche Brno jako jeté a servisované u nich.
Nechápal jak tato procedůra může mít vliv na výkon, tak jsem mu celý večer vysvětloval, že vstřiky budou mít lepší rozprach a tudíž větší razanci.



Další poznatek. Dělějte to na zahřátém motoru, jakmile se sepnou sahary tak to nechte klápat na volnoběch a potom zase pokračujte v přidávání plynu.
U jeho motoru se VIF zabarvil fakt do hněda a původně byl zelený !!! Je vidět, že prostě v česku najít kvalitní naftu je problém. Ted už jezdí na Vervu.
NENCHTE DOJET CELÝ VIF !!! KE KONCI UŽ JE V NĚM BORDEL A NEMÁ CENU HO DÁL HNÁT MOTOREM !!!!

Všichni jsou spokojení, ale tento nejvíc :-)
Mám Ford Galaxy II. Jsem spokojen, 85kW stačí ?!? Mě teda ne : http://www.youtube.com/watch?v=M-u7yD8az2o. Pro všechny ostatní http://ecupower.cz

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“