Divné zvuky z motoru GIV -pouze za jízdy...

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Figo.7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 23.11.2010 22:03

Divné zvuky z motoru GIV -pouze za jízdy...

Příspěvek od Figo.7 »

Cau clubaci potreboval bych prosim poradit...uz delsi dobu mi vydava motor za jizdy divne zvuky...ty zvuky jsou zavisle na rychlosti auta( bud to dela vic nebo min)...prirovnal bych to jakoby se nekde neco soupalu kdyz jedu...ale auto jsme kontrolovli ze spodu a nikde nic :( ...posledni dobou mi prijde ze to delal vic a vic nahlas...pritom motor muze byt nastartovany nebo chciply...muze byt zarazeno nebo na volnobeh a dela porad stejne.Nejvic to je slyset kdyz mam vyple radio a zavrene okenka. Jinak mam golf 1.4 16v typ motoru ahw...Dekuji za jakoukoliv radu ;)

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Divné zvuky z motoru GIV -pouze za jízdy...

Příspěvek od xerxes »

ložiska uloženi náboje kola by to mohly dělat nebo homokyneták

Figo.7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 23.11.2010 22:03

Re: Divné zvuky z motoru GIV -pouze za jízdy...

Příspěvek od Figo.7 »

Diky zkusim se na to podivat...mela by tam bejt vule ...nebo jak poznam ze to je homokynetak...?...dneskajsem otevrel haubnu sednul jsem si jakoby k motoru a kamarad se semnou rozjel ...delato rychlosti asi 20 kmh...a prislo jakoby to delalo nekde odprevodovky...takovy divny soupani podle rychlosti auta...

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Divné zvuky z motoru GIV -pouze za jízdy...

Příspěvek od xerxes »

ještě mě na pada jestli to jdem od převodovky tak aby to jen nebyl diferak :roll:

Figo.7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 23.11.2010 22:03

Re: Divné zvuky z motoru GIV -pouze za jízdy...

Příspěvek od Figo.7 »

No tak dneska jsme zjistil ze to jde od prevodovky...a co obnasi ten diferak...je to asi hodne drahy co?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“