Ziarovky LED na passat B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
koky11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.10.2009 18:51
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Ziarovky LED na passat B5

Příspěvek od koky11 »

Zdravim vas vsetkych. Chcem od vas radu, ci uz niekto mal v aute LED ziarovky, H1,H7 alebo ma skusenosti z tymto druhom LED osvetlenia. Chcel by som to hlavne kvoli spotrebe enerie. Ale neviem ze ako to bude svietit. Viem ze to robi xenovove svetlo, alebo ho respektive napodobnuje :D :D :D :) :lol: :lol: :lol: Dik za radu... :drinks: :drinks: :drinks:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ziarovky LED na passat B5

Příspěvek od napster »

mám snima zkušenost jak s H4,tak s H1,tak s H7 a světlo? na tuning sraz dobrý dáš dálkový a svítí to pěkně bíle a jet snim v noci? asi takový,jakože na mlhovky uvidíš víc a dál. je to nesmysl kupovat na auto vůbec to nesvící,nemá to žádný ohnisko. pokud chceš dobře vidět,tak doporučuju osram nightbreaker plus.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ziarovky LED na passat B5

Příspěvek od ZALL »

Přidávám se ke kolegovi se stejným doporučením :good:
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: Ziarovky LED na passat B5

Příspěvek od castiello »

přidám se do diskuze a zeptám se...
Na svojem pásovci mám Devil Eyes a v nich xenony, spokojenost největší... v dálkových mám ale obyč H1 a není to ono když je rozsvítím... svítí pěkně, do dálky, spokojenost... Ale přeci jen, když už taková úprava světel, chtěl bych něco málo investovat i do dálkových...
Co říkáte na tyto : http://www.kupzarovky.cz/philips-h1-xtr ... -5144.html např. v porovnání s Osram Night Breaker Plus ?
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

koky11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.10.2009 18:51
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ziarovky LED na passat B5

Příspěvek od koky11 »

dik za radu. a asi si necham tie co mam, ale mam aj 100W H7 aj H1 ale bojim sa ci mi neposkodi reflektor lebo predne hella mam plastove. je to predsa o 50% silnejsie ako normalne H1,H7 :)

Uživatelský avatar
salik1979
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 464
Registrován: 04.08.2009 23:21
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Ziarovky LED na passat B5

Příspěvek od salik1979 »

Ahoj, ja mel 100W v origo svetlech a plast mi to uplne vypalilo a zesednul. Nepomohlo ani vylesteni, musel jsem koupit nove. Mam ted Angel Eyes a pohoda. 100W uz nikdy
VW Passat B6 125kw DSG

koky11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.10.2009 18:51
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ziarovky LED na passat B5

Příspěvek od koky11 »

Dobre vediet.Lebo asi rok mam nove svetla a keby som tam dal 100W tak by som musel znova menit.Stare som mal uz vypalene hella
a svetlo svietilo vsade lem ne na cestu ,ked som isiel tak som nevidel ani na 20 m

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“