Kouř z podkapoty při startu :(

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Davulus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.10.2009 12:31

Kouř z podkapoty při startu :(

Příspěvek od Davulus »

zdarec..lidi dnes se mi stala nepříjemná věc.Sedl jsem do auta,otočil klíčkem a motor jen naskočil pak se ozvala rána(zvuk elektriky) z podkapoty a začalo se z ní kouřit :( vytahl jsem klíče ze zapalování,otevřel kapotu a viděl jsem jak vychází s podplastového krytu motoru kouř,za chvíli to přestalo tak jsem zkusil otočit klíčkem zda se mi něco neukáže na budících...nevim si teď rady nastartovat se bojím...co to mohlo bouchnout pod tím plastem?

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Kouř z podkapoty při startu :(

Příspěvek od sapik88 »

nejsčív vem klíčaten plastovej kryt sundej, drží ho 4 matky,...a uvidíš, jestli je tam nějakej kabel seškvařenej, nebo co? klidně to moh být kabel ke svíčce, cokoliv,... sundej kryt a sleduj, kde se něco uškvařilo

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: Kouř z podkapoty při startu :(

Příspěvek od tomakecTD »

Ježiš to je nápad :D Nestartuj ani náhodou, ani tím klíčkem netoč, hned se mrkni pod ten kryt mororu eventuelně na pojistky!!!
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Davulus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.10.2009 12:31

Re: Kouř z podkapoty při startu :(

Příspěvek od Davulus »

Jo zítra tam mrknu.napadlo mě ,že to mohl způsobit nějaký hlodavec:-D

Uživatelský avatar
ManphisR32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 06.01.2008 13:37
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouř z podkapoty při startu :(

Příspěvek od ManphisR32 »

Me tohle udelal GIV Tdi .. mel jsem praskly tesneni mezi vejfukem a turbem ... Na Zvuku jsem nic nepoznal, jen jsem mel ocuzeny blatniky a kourilo se me z kapoty .. Jo a znicilo me to svetlo ... Kour sel do svetla a rozezralo me ten chrom na parabole ... 50 Kc a opraveno behem chvilky

Davulus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.10.2009 12:31

Re: Kouř z podkapoty při startu :(

Příspěvek od Davulus »

ta dnes jsme na to mrkli s automechanikem a po prozoumání jsme neobjevili vůbe nic,nastartoval nechal to zahřát a nic,,,,ujeli jsme asi 20Km a vše ok...tak nwm jediné co mi poradil tak to napichnout na VAG ,ale jinak vše funguje jak má.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“