Problém s KLIMATIZACÍ

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
BR-8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.01.2011 21:56

Problém s KLIMATIZACÍ

Příspěvek od BR-8 »

Zdravím klubáci,

Mám na Vás takový dotaz ohledně klimatizace (hledal jsem, ale nikde jsem to tady na fóru nenašel)

Jde o to, že taťkovi na Passatu B5 se začala objevovat voda v interiéru. Nejprve jsme si mysleli, že je ucpaný odtokový kanálek pod baterkou, ten jsme vyčistili a ejhle, problém přetrvává.

Přišli jsme ale na to, že voda tam (po troškách) teče z klimatizace. Nesetkal jste se někdo s tím. Vypadá to na to, že tam bude ucpaná ta hadička, která vyúsťuje na pravé straně spolujezdce, ale jak nejlépe se tam dostat a pokusit se to vyčistit, pokud je to tedy bude "konkrétně" onou hadičkou...?

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Problém s KLIMATIZACÍ

Příspěvek od aivos »

bude ucpany odtok u vyparniku klimatizace...
Obrázek

Uživatelský avatar
BR-8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.01.2011 21:56

Re: Problém s KLIMATIZACÍ

Příspěvek od BR-8 »

Kudy je nejsnažší cesta se dostat k tomu výparníku a co všechno se musí případně sundat? :(

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s KLIMATIZACÍ

Příspěvek od _GK_ »

No dostat se k tomu dá od nohou spolujezdce tam plastové tělo kliamtizace přes molitanové těsnění přechází v odtok. Pokud by to bylo někde hlouběji tak rozebrat palubku (1-2 dny práce).

mikrofonek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 27.11.2009 08:14

Re: Problém s KLIMATIZACÍ

Příspěvek od mikrofonek »

Ahoj,

kluci, u me b5 jsem se snazil dostat k ty vypusti molitanove tesneni je tam neja zmuchlane tak to tece vsechno dovnitr do auta :(
nevite jak se to da odelat rozdelal jsem maticku napravo u ty vypusti pod kobereckem ale drzi to tam jak cert nevite jak se odtattud ta vypustka vyndat a ten molitan navliknout protoze to absolutne na prsty neni uz ted je mam odreny.

mikrofonek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 27.11.2009 08:14

Re: Problém s KLIMATIZACÍ

Příspěvek od mikrofonek »

Jete pripisu ze jde o demontovani nasosky, bojim se ze budu muset rozebrat palubni desku a na to si opravdu netroufam :(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“