Přední ramena

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
aapavlos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 08.09.2011 20:27

Přední ramena

Příspěvek od aapavlos »

Zdravím všechny, četl jsem zde v diskuzích články o chvění auta při brždění (Golf IV), poraďte jaký dát do př. ramene ty kulatý silentblocky,dával jsem tam jedny z těch levnějších a fakt kaše..:-(Nebo jestli existuje nějaká hodně tvrdší náhrada.. A nějaký tip jak vylisovat silentblocky uchycení zadní nápravy? Díky za reakce
Volkswagen Golf V R-line soft by RZ chip 140kW

Uživatelský avatar
alesek22
Člen klubu
Příspěvky: 2096
Registrován: 11.08.2008 23:56
Bydliště: Miletín VW

Re: Přední ramena

Příspěvek od alesek22 »

aapavlos píše:Zdravím všechny, četl jsem zde v diskuzích články o chvění auta při brždění (Golf IV), poraďte jaký dát do př. ramene ty kulatý silentblocky,dával jsem tam jedny z těch levnějších a fakt kaše..:-(Nebo jestli existuje nějaká hodně tvrdší náhrada.. A nějaký tip jak vylisovat silentblocky uchycení zadní nápravy? Díky za reakce
Jestli ti vibruje auto při brždění,tak nech stočit kotouče na brzdy,nebo dej nové a budeš mít klid.

aapavlos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 08.09.2011 20:27

Re: Přední ramena

Příspěvek od aapavlos »

Nedělá to pravidelně ale podle toho jak je auto zatizeny,nebo podle intenzity brzdeni,navic kdyz mam zarazenou rychlost je to mnohem slabsi nez na neutral,nasvedcuje to spise chveni celeho ramene si myslim.. Brzdy tam jsou temer nove..
Volkswagen Golf V R-line soft by RZ chip 140kW

Uživatelský avatar
alesek22
Člen klubu
Příspěvky: 2096
Registrován: 11.08.2008 23:56
Bydliště: Miletín VW

Re: Přední ramena

Příspěvek od alesek22 »

aapavlos píše:Nedělá to pravidelně ale podle toho jak je auto zatizeny,nebo podle intenzity brzdeni,navic kdyz mam zarazenou rychlost je to mnohem slabsi nez na neutral,nasvedcuje to spise chveni celeho ramene si myslim.. Brzdy tam jsou temer nove..
Jo brzdy od jaké zdačky??

aapavlos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 08.09.2011 20:27

Re: Přední ramena

Příspěvek od aapavlos »

Kotouce nevim,nezkoumal jsem to,desky jsou TRW,melo by to byt udelany ze servisu je to dovoz..ze zacatku to nedelalo a urcite sem je nikde nesparil..
Volkswagen Golf V R-line soft by RZ chip 140kW

Uživatelský avatar
Vvvenoushek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 494
Registrován: 03.03.2008 19:11
Bydliště: České Budějovice

Re: Přední ramena

Příspěvek od Vvvenoushek »

aapavlos píše:Kotouce nevim,nezkoumal jsem to,desky jsou TRW,melo by to byt udelany ze servisu je to dovoz..ze zacatku to nedelalo a urcite sem je nikde nesparil..

to ti je jedno na cem jezdis ? ses nezaptal co tam dali v servisu ? pokud jsou nove nech je na soustruhu stocit , pokud jsou jete ven a nove a trosku kvalitku.projdi trmeny a udelej udrzbu.pokud nevis jak se dela tak jsem hod dotaz.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Přední ramena

Příspěvek od Mára_VR6 »

je potřeba kounout na ložiska, kotouče změřit na autě s kolama a na heveru.
A pokud myslíš zadní silentbloky ramen, tak těma to nebude. Ale pokud na nich trváš,tak se dají koupit plný,na ty se nehnou.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“