Palubovka z GOLF 6 do Golf 4 poradte

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
jlauri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 09.12.2009 21:23

Palubovka z GOLF 6 do Golf 4 poradte

Příspěvek od jlauri »

zdravim klubaci. mam takovej dotaz. mam v planu nacpat palubovku icely interier z 6tky do 4ky a potrebuju zkusene rady jestli by sly napojit i budiky, airbagy a co vsechno by se melo programovat nebo ne. jinak jsem meril a parametry jsou jaks taks stejny ale nejaky upravy tech plastu urcite budou. jde mi jen o to jestli tam pujdou pojit ty budiky tak aby fungovaly. predem diky za odpovedi.

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Palubovka z GOLF 6 do Golf 4 poradte

Příspěvek od Storm »

No čéče nechci tě odrazovat, ale toto bude běh na dlouhou trať. Plno věcí jiné uplně jiné zapojení, jiné konektory, budeš muset znát schémata, aby si to nějak přepinoval. Pak třeba napojení na klimu, jiné spoje na trubkách zřejmě. Co je hlavní je rozměr, bude určitě jiný, nebude ti sedět palubka na sklo atd., je toho plno. Budíky nevím jestli půjdou vůbec spárovat s jednotkou, co máš v autě. Ono jde všechno, je to jen otázkou peněz a času, ale tohle teda nevím jestli je dobrý nápad.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
jlauri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 09.12.2009 21:23

Re: Palubovka z GOLF 6 do Golf 4 poradte

Příspěvek od jlauri »

napasovat tam pujde to je drobnost ale j´de mi spis o to zapojeni

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Palubovka z GOLF 6 do Golf 4 poradte

Příspěvek od vtuni »

obávám se že s tímhle se budeš muset poprat sám protože s tímhle tu nikdo asi zkušenosti mít nebude... :?
ona šestka je poměrně nový auto..a není to jak dávat palubku z golfa IV která stojí 1500,- do golfa III ...
a i takhle se do toho pustí málokdo... to samý třeba palubka z OOOO TT ... a to je auto na stejný platformě... budíky atd...kde aspoň neřešiš problémy s elektrikou... :|

ale rád to tady budu sledovat jak to kutíš... :D :good:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
jlauri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 09.12.2009 21:23

Re: Palubovka z GOLF 6 do Golf 4 poradte

Příspěvek od jlauri »

no ja do toho pujdu urcite ale potrebuju nekoho kdo mi s tim pomuze. jde mi fakt jen o tu elektriku :-( nebo spis jestli to pujde napojit tak aby to fungovalo a vsechno ostatni zmaknu sam. dal bych to i kdyz mi nekdo poradi jak to zapojit atd...

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubovka z GOLF 6 do Golf 4 poradte

Příspěvek od Wíťa »

tak proc nenapises treba jemu? http://www.vw-club.cz/memberlist.php?mo ... ile&u=6125" onclick="window.open(this.href);return false; určitě ti poradí ;-)
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Vladimirus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.05.2011 12:34

Re: Palubovka z GOLF 6 do Golf 4 poradte

Příspěvek od Vladimirus »

Ahoj,

na propojení kombipřístroje z řady 6 do auta řady 4 zapomeň... Prostě to nejde.

V.

Uživatelský avatar
jlauri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 09.12.2009 21:23

Re: Palubovka z GOLF 6 do Golf 4 poradte

Příspěvek od jlauri »

budiky zustanou

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“