Xenony na B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Xenony na B5

Příspěvek od pepanos »

Dělaly se origo xenonový světla na B5ku?
Nějak se mi to nedaří najít.Moje H7+H4 mě pomalu opouští,s většinou replik je spousta problémů,jak jsem to tu pročítal,a dát za originální halogeny od Helly cca 12 tis.mi přijde trošku zbytečný,tak mě napadlo,jestli se dělaly origo xenony,že bych je tam vrazil místo halogenů.
Díky za info.

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Xenony na B5

Příspěvek od Flico »

pepanos píše:Dělaly se origo xenonový světla na B5ku?
Nějak se mi to nedaří najít.Moje H7+H4 mě pomalu opouští,s většinou replik je spousta problémů,jak jsem to tu pročítal,a dát za originální halogeny od Helly cca 12 tis.mi přijde trošku zbytečný,tak mě napadlo,jestli se dělaly origo xenony,že bych je tam vrazil místo halogenů.
Díky za info.
sou to tyhle :) svetylka a pokud bys chtel origo tak kus stoji cca 7 000,- plus pokud chces aby to bylo legalni na aute tak jeste ostrikovace a automaticky naklon svetlometu takze origo prestavba je suma sumarum cca 45 000,- coz je vetsi darda nez 12 co pises

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Xenony na B5

Příspěvek od pepanos »

To máš sice pravdu,ale právě že ty první xenony se s čidly náklonu nedělaly.
Přemejšlel jsem o ojetejch,na Octy se daj pořídit okolo 4tis za obě.

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony na B5

Příspěvek od sss601 »

origo svetla se daji sehnat za 3800 kus hazel jsem odkaz pohledam a hodim ti to sem ale je to na http://www.originalniautodily.cz" onclick="window.open(this.href);return false; mam pocit ze 3,8 nebo 4,3 nejak tak to bylo

Uživatelský avatar
mojda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 18.04.2009 22:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Xenony na B5

Příspěvek od mojda »

a pozor na to kamarád má dodělávané xenony na octávce a nemá ostřikovače a už mu to policajti vpálili dvákrát do xchitu že nejsou origo že si má dodělat ostřikovače a náklápění a že příště až ho chytnou a nebude to mít tak mu to auto odstaví. takže se to vyřešilo tak že se na nárazník nalepily vršky ostřikovačů a naklápění nikdo nekontroluje
servis4cars
AUTOSERVIS PNEUSERVIS
Miroslav Mojžíš
B. Němcové 1345
Roudnice n/L
tel: 775 669 416

Uživatelský avatar
maarty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony na B5

Příspěvek od maarty »

Origo xenony na B5 se dělaly, ale myslím, že lepší varianta a určitě i levnější bude zakoupit světlomety značky DEPO. Jsou to na chlup stejné lampy jako origo xenony, jen to není na patici xenonu ale na žárovku, tuším že 2x H7, takže stačí dokoupit HID xenon sadu 5000 K (cca 1800 Kč) a myslím,že se vejdeš do 9 tis za celej komplet. Jinak ty už maj i přípravu pro tu HID sadu, takže nemusíš nic ze zadního krytu vyřezávat. Motorky na naklápění světel použiješ z původních světel... Vše funguje jak má a pro klídek bych si udělal ostřik světel nebo jen na oko, aby tě při kontrole poliši nějak neprudili....
odkaz na ty DEPA http://svetla-blinkry-osvetleni.sbazar. ... 56182.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony na B5

Příspěvek od fantomas.69 »

....DEPO není špatná volba..., mám je taky, ale pokud do nich narveš xenony tak si zaděláš na spoustu problémů. Při každé poliš kontrole mi zelení mužíčci tvrdí, že tam mám xenony. (mám tam modré halogeny které svítí bíle a proto to vypadá jak xenon) Chvilku se s nima dohaduju, pak jim jednoduše otevřu motor a řeknu - hledej šmudlo..... Jeden z nich dokonce nelenil a tu H7 si vytahl...... magor.....
....nebo druhé řešení - dodělat aut.naklápění a ostřikovače.....
Naposledy upravil(a) fantomas.69 dne 09.02.2011 19:41, celkem upraveno 1 x.
Fantomas!

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Xenony na B5

Příspěvek od pasat »

DEPO + bixenony? Asi chybka, ale jinak pravda...

Já to vyřešil obdobně : DEPO + HID sada 5000Kelvinů + parkovačky LED T10 13xSMD 3chip(na fotce ještě 1chipové) + nalepné krytky ostřiků + v blikačích chrom žárovky (Diadem se asi nazývají :wink: ). Policejní kontroly i technická vždy v klidu!
Přílohy
280720101680a.jpg

PavelPassat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.02.2011 00:31

Re: Xenony na B5

Příspěvek od PavelPassat »

pasat píše:DEPO + bixenony? Asi chybka, ale jinak pravda...

Já to vyřešil obdobně : DEPO + HID sada 5000Kelvinů + parkovačky LED T10 13xSMD 3chip(na fotce ještě 1chipové) + nalepné krytky ostřiků + v blikačích chrom žárovky (Diadem se asi nazývají :wink: ). Policejní kontroly i technická vždy v klidu!


jiny kraj jiny mrav xD takze jinej policajt :D

mam to same co ty akorad bez nalepky ostrikovacu a nikdy policajti nerekli ani slovo ... a hlavne policajt neni technik STK takze on nemuze rozhodnout zda to auto technicky spravne nebo ne ..
VW Passat 1.9 TDI 81KW AFN naka ta uprava a tuzing

Nick11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 28.03.2009 12:36

Re: Xenony na B5

Příspěvek od Nick11 »

Mam takovej dotaz. Taky jsem skoncil na xenonech abych videl. Mam ty svetla jako pasat, ale jsou homologovany od Depa primo na D2S. Davam tam sadu ostrikovacu svetel a chystam se dat alepson simulaci naklapeni. Pokud policajt otevre kapotu a uvidi trafa, bude to problem? Kde maji originalni xenony trafa? Nemaji je taky nahodou za svetlem? Jak pozna policajt co je co, kdyz jsem si koupil HID sadu 4300K (neni homologovana) na patici D2S, mimochodem sla pekne blbe sehnat (kazdej tam dava na H7 atd...), oproti originalu?

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony na B5

Příspěvek od _GK_ »

Nevím to jistě, ale nemá to startéry v podběhu a zbytek jen malou krabičku vzadu na světle ?

HID pozná každej trotl je to prostě bastl originál rozhodně nevede kabely záklopkou :-D
To kdyžuž tak světla přeoperovat tak aby nebylo lautr nic vidět a neni to zase tak moc pracné.

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: Xenony na B5

Příspěvek od jirkaR »

zeptám se blbě musí být na HIDKY odstřikovače??
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Xenony na B5

Příspěvek od aivos »

jo , i naklapeni aby to bylo legal
Obrázek

Nick11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 28.03.2009 12:36

Re: Xenony na B5

Příspěvek od Nick11 »

Ok, diky. Jak to teda mate udelany, aby to nebylo poznat? Balasty schovavate nekam mezi blatnik a motorovej prostor? Co s tema kabelama co vedou gumovejma zaklopkama? Mate nekdo fotku, jak to mate udelany? Kdyz jsem koukal na kit co dela automaticky naklapeni xenonu, tak tam v navodu par tipu psali, jak to upravit aby to vypadalo jak original. Omotavat kabely textilni tmavou paskou a podobne, ale jak instalovat HIDku, aby to nebylo poznat tam nebylo.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“