DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

Shemik píše:Jo presne to bych mel mit pripravene k vyzvednuti u VW.
Zdravím Shemiku, jak to vidíš časově s tím manuálem od VW, kam chceš poslat korunky?už se nemůžu dočkat a myslím že nebudu sám :-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Zdravim, navod mame od tohoto patku pripraveny k vyzvednuti ve VW, jen jsem nestihal tam zajit a chci zkusit poresit tu elektronickou verzi, jak jsem psal v predchozim prispevku. Hned v pondeli cili zitra tam volam ohledne te el. verze a jdu jednu ci druhou verzi vyzvednout pripadne postupne zacit skenovat. Predpokladam, ale ze to skenovani nestihnu cele v tydnu, ale az o vikendu, tak doufam ze prespristi tyden bych to mohl zacit rozesilat. No nastesti jsme dopadli dobre s tim objednavacim terminem, ten mohl trvat jak rikala pani ve VW i nekolik mesicu nebo az pul roku. Navod ale bude v pondeli tak na to dle mych moznosti vlitnu co nejrychleji. Sam uz se na nej taky tesim. Nebojte kluci budu spechat. Pokud bude ta elektronicka verze, tak to bude jeste rychlejsi.

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

Shemik píše:Zdravim, navod mame od tohoto patku pripraveny k vyzvednuti ve VW, jen jsem nestihal tam zajit a chci zkusit poresit tu elektronickou verzi, jak jsem psal v predchozim prispevku. Hned v pondeli cili zitra tam volam ohledne te el. verze a jdu jednu ci druhou verzi vyzvednout pripadne postupne zacit skenovat. Predpokladam, ale ze to skenovani nestihnu cele v tydnu, ale az o vikendu, tak doufam ze prespristi tyden bych to mohl zacit rozesilat. No nastesti jsme dopadli dobre s tim objednavacim terminem, ten mohl trvat jak rikala pani ve VW i nekolik mesicu nebo az pul roku. Navod ale bude v pondeli tak na to dle mych moznosti vlitnu co nejrychleji. Sam uz se na nej taky tesim. Nebojte kluci budu spechat. Pokud bude ta elektronicka verze, tak to bude jeste rychlejsi.
OK díky za vyčerpávající informace :-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Anonymous píše:Ahoj,ja bych si ten navod taky vzal.Rad prispeju.
Cau rad Ti navod take zaslu, ale nez Te zaradim do seznamu obednatelu, posli mi do SZ-soukrome zpravy (to je to tlacitko SZ v mych prispevcich (nevim, ale zda Ti bude fungovat, kdyz nejsi zaregistrovany)) obednavku - staci napsat "navod taky beru", ale k tomu nejake jmeno a tak), uz se tu nejaci anonymove o nej take hlasili a anonymu tady muze byt hafo a ja bych pak nevedel ktery z Vas si to skutecne objednal a kdo ne. Nejlepsi by bylo kdyby ses zaregistroval tady na uvodni strane VW-clubu, zabere Ti to 2 minuty a jsi jeden z nas, take se Ti otevre spousta moznosti tady na VW-clubu, ok?

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak panove, hlasim, ze cesky kompletni navod na Sharyka 2003 mame pod strechou, mam ho doma, skenovat zacnu co nejdrive, mam ted hodne prace takze zas mizim, at stiham. Pozdeji podam blizsi info. Zatim se mejte ok. Pic Shemik.

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

Shemik píše:Tak panove, hlasim, ze cesky kompletni navod na Sharyka 2003 mame pod strechou, mam ho doma, skenovat zacnu co nejdrive, mam ted hodne prace takze zas mizim, at stiham. Pozdeji podam blizsi info. Zatim se mejte ok. Pic Shemik.
huráááááá, Shemik je jednička, nechci tě teda nějak honit, ale už se nemůžu dočkat, taky by jsi měl zveřejnit číslo účtu kam a kolik poslat korunek? Jinak díky moc že jsi to zařídil!!!! :P

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Wáááuw, nestíhám, kmitám jak fretka, zítra podám bližší hlášení o počtech zájemců, ceně a důkazy o návodu. Cena už slejzá pod 200 Kč na osobu, tak zasílejte další objednávky mě do SZ. Uzávěrku bych udělal asi koncem týdne, dřív to stejně nestihnu doskenovat, ale na tom se tu ještě dohodnem. Tak pište pište. Zatím pic, jdu kmitat dál.

Uživatelský avatar
Miri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Miri »

Kiko to som pisal ja, som sa zabudol prihlasit
dik

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Miri píše:Kiko to som pisal ja, som sa zabudol prihlasit
dik
Anonymous píše:TO Kiko
odkial si?
ja som z BA.
vedeli by sme sa dohodnut ze by sme sa stretli aby som nejakym stylom ziskal ten manual?
ja by som si ho aj nafotil kebyze mi ho pozicas na zopar hod.

Vopred velmi pekne dakujem
Dik za snahu, ale neni treba, uz jsme na vsem domluveni, ja to naskenuju a rozeslu. Pokud chces take tak mi zasli SZ s obednavkou.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

AKTUALIZOVANÝ SEZNAM OBJEDNAVEK: níže
Naposledy upravil(a) Shemik dne 30.11.2006 10:39, celkem upraveno 9 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak Vas opet vsechny zdravim
a podavam podrobne hlaseni o vyvoji operace "Navod na Sharyka II" a na nize uvedenych fotkach dukazni material o jeho zakoupeni, vcetne faktury a fotek navodu. Se skenovanim uz jsem zacal, ale vidite sami, ze je to docela kniha, takze jsem jeste na zacatku, ale snazim se jak to jde. Musim to skloubit s rodinou a zivnosti, no ale vsechno jde, kdyz se chce.

Nebudu tady jmenovat pani z VW, ktera nam k navodu rychle a efektivne pomohla, protoze nevim, zda by si to prala, ale musim ji tady pred nastoupenou jednotkou mnoha sharanistu z cele republiky velmi pochvalit a srdecne ji za nas za vsechny podekovat za jeji ochotu a pomoc se shanenim navodu, o ktere bych rekl, ze byla intenzivnejsi, nez by nam asi byla povinna poskytnout dle svych pracovnich povinnosti. Po ceste do VW pro navod me napadlo projevit nas vdek alespon cokoladou, tak jsem ji koupil nize vyfocenou cokolku za padika, aby vedela ze sharanisti jsou spravny typci. Cokolku v zadnem pripade nechtela a misto toho me zvala na volkswagnackyho Mikulase v jejich pobocce VW v Porsche na Smichove v tuto sobotu. Na prevzeti cokolky jsem ji nakonec ukecal, takze z toho plyne, ze lidicky jako ona potkavat i jinde, tooo by se nam zilo. PS na toho Mikulase asi zajdu, tak pokud to nekdo mate blizko, tak vemte rodinky a stavte se taky.

Takze dale, celkove naklady vycisluji na 1035 + 49 Kc, celkem tedy 1084 Kc. Dalsi postup navrhuji takto: Tuto celkovou cenu vydelime poctem zavaznych objednavek zaslanych me do SZ a ja vsem zavaznym objednatelum take formou SZ odepisu cislo uctu kam budu pozadovat zaslat vyslednou castku. Cena to bude rekl bych vyborna, ale i tak jeste muze snizit, pokud pribydou objednavky. Rozhodne bych dal jeste casek aspon do konce tohoto nebo zacatku pristiho tydne.

Vy co uz mate navod objednany mi prosim do SZ jeste zaslete cislo uctu ze ktereho mi budete castku zasilat-prevadet, at vim od koho penize dorazily a komu tedy mohu odeslat navod. Vy co budete teprve objednavat, tak prosim k objednavce to cislo uctu, ze ktereho mi to budete prevadet rovnou pripiste. Pokud by nekomu nevyhoval prevod z uctu na ucet, muze vyuzit platbu slozenkou opet na muj ucet, v tomto pripade si stanovte variabilni symbol, ktery pak pouzijete pri platbe slozenkou a pripisete mi ho k objednavce misto cisla Vaseho uctu - samozrejme do SZ. (Prevod z uctu na ucet trva cca 1-3 dny, platba slozenkou na ucet cca 5-9 dni.)

Zpusob zaslani bych resil az podle celkove velikosti celeho navodu, kterou budeme znat az jej doskenuji. Pokud to jeho velikost dovoli a ja verim, ze ano, tak bych uprednostnoval nektery z internetovych komunikatoru jako ICQ, Skype, MSN a pod. mam s nima dobrou zkusenost, zasilal jsem jejich pomoci i soubory o velikosti vice nez 1,5 GB a to mezi Prahou a jednim mesteckem v Italskych Alpach a jelo to jak po dratku. Verim, ze nas navod bude mit jen zlomek teto velikosti. Nektery z techto komunikatoru predpokladam znate ci pouzivate doufam vsichni, pokud by toto nekomu nevyhovalo, tak to vyresime individualne a pokud by to opravdu jinak neslo, mozny je samozrejme i zpusob zaslani Ceskou postou na CD, ale jak rikam toto bych resil az na konci, takze je jeste casek.

Takze ted mi prosim zasilejte do SZ ta Vase cisla uctu, pripadne dalsi objednavky s cislama uctu (nebo s Vami stanovenyma variabilnima symbolama Vasi budouci platby) a jdu dal skenovat. Snad jsem na nic nezapomnel, mate li nejake navrhy ci dotazy, piste piste a hlavne objednavejte me do SZ.
Zatim pic Shemik.
Přílohy
ns1.jpg
ns1.jpg (86.2 KiB) Zobrazeno 4094 x
ns4.JPG
ns4.JPG (37.48 KiB) Zobrazeno 4096 x
ns2.JPG
ns2.JPG (40.73 KiB) Zobrazeno 4074 x
ns3.JPG
ns3.JPG (50.77 KiB) Zobrazeno 4077 x

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Už abych ten návod měl doma.Aspoň budu vědět co a jak.Pokaždý,když začnu šmejdit po autě,tak něco najdu.Dneska jsem objevil něco jako kaslíky pod předníma sedačkama.Takže zase překvapení.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

AKTUALIZOVANÝ SEZNAM OBJEDNAVEK: na dalsi strane.
Naposledy upravil(a) Shemik dne 30.11.2006 23:56, celkem upraveno 3 x.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“