Centrál

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Centrál

Příspěvek od jurajicek »

Zdravim,píšu sem poněvadž si už nevím rady,mám golf 4 1998 1,6 benzin a mám problémy s centrálem,když odemykam u řidiče tak se mě dve ře na poprvé odemknou ale u řidiče zase samy zamknou,na podruhé je otevřu,ale musím držet klíč v poloze pro odemčení,aby zůstaly dveře odemčené,když zamykám tak hned nesvítí dioda ve dveřích a zadní dveře za řidičem se nezavřou na poprvé,musím zamknout několikrát než se mě povede aby se dioda rozsvítila a to se třeba zamknou napřed,nebo spíš jsou slyšet dveře vedle řidiče a zadní za spolujezdcem pak třeba u řidiče a za ním při každém zamknutí jinak,nevím co udělat,světlo v interieru mě taky blblo ale už je to ok,koupil sem jiný zámek,tak předem dík za rady. :?:

Uživatelský avatar
martony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 09.11.2009 18:57
Bydliště: Jilemnice

Re: Centrál

Příspěvek od martony »

Zkus jít po drátech které jsou v průchodce mezi dveřmi a karoserií viděl bych to na to že nejspíš budou zpřelámané a proto si to dělá co chce.

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál

Příspěvek od jurajicek »

martony píše:Zkus jít po drátech které jsou v průchodce mezi dveřmi a karoserií viděl bych to na to že nejspíš budou zpřelámané a proto si to dělá co chce.
No právě že se v tom vůbec nevyznám tak ani nevím kam šáhnout co rozebrat a tak.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Centrál

Příspěvek od majrek001 »

spíš bych to viděl na studené spoje na plošňáku zámku případně mikrospínače.. :arrow: takže projít všechny zámky a propájet zkontrolovat mikrospínače.. pokud se na to necítíš tak svěřit někomu nebo dražší varianta vyměnit zámky
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál

Příspěvek od jurajicek »

majrek001 píše:spíš bych to viděl na studené spoje na plošňáku zámku případně mikrospínače.. :arrow: takže projít všechny zámky a propájet zkontrolovat mikrospínače.. pokud se na to necítíš tak svěřit někomu nebo dražší varianta vyměnit zámky
A co má zámek společnýho z centrálem,centrál má své ovládání i motúrky tak to asi nebude zámkama??

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Centrál

Příspěvek od majrek001 »

společného má všechno.. možná si pleteš vložku zámku a zámek.. zámek obsahuje motorek a veškeré mikrospínače, které pak jednotka vyhodnocuje. pro představu http://www.skodaoctavia.cz/clanek/mikrospinac-zamku" onclick="window.open(this.href);return false; je to sice kokta ale zámky jsou podobné
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál

Příspěvek od jurajicek »

majrek001 píše:společného má všechno.. možná si pleteš vložku zámku a zámek.. zámek obsahuje motorek a veškeré mikrospínače, které pak jednotka vyhodnocuje. pro představu http://www.skodaoctavia.cz/clanek/mikrospinac-zamku" onclick="window.open(this.href);return false; je to sice kokta ale zámky jsou podobné
no dobře ale zámek u řidiče mam nový,sice ne origo ale nový od VIKA

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál

Příspěvek od tornado1 »

čína
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál

Příspěvek od jurajicek »

tornado1 píše:čína
Tak cina to je ale to co ste mě vypsal tak vůbec s toho nic nechápu,můžete mě to více objasnit děkuji

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Centrál

Příspěvek od xerxes »

spíš kup origo díl třeba starší třeba tady na clubu určitě bude lepší jak ta čína :wink:

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál

Příspěvek od jurajicek »

luki píše:spíš kup origo díl třeba starší třeba tady na clubu určitě bude lepší jak ta čína :wink:
ale to co tu popisuji mě dělalo ještě dřív než sem si čínu koupil i z origem,chtěl bych vědět,třeba jestli se dá udělat úplně nový centrál a jaký by tam šel??Jo ještě mě nejde stahovat okýnko u spolujezdce,někdy když sednu,nastartuju tak ho stáhnu ale po nějakej době třeba ujedu 1 km tak už to zase nejde ,tak nevim.Kdybych to aspon umel rozebrat a nebal se toho že to nedam dohromady no.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Centrál

Příspěvek od xerxes »

z tím stahovanim okna by to chtělo na diagnostice kuknout jestli to píše poruchu

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál

Příspěvek od jurajicek »

luki píše:z tím stahovanim okna by to chtělo na diagnostice kuknout jestli to píše poruchu
to asi jo a co s tim centralem šlo by to nějak??

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Centrál

Příspěvek od xerxes »

chtěl bys central opět origo nebo nějaký jiný?

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál

Příspěvek od jurajicek »

luki píše:chtěl bys central opět origo nebo nějaký jiný?
No ono záleží taky na ceně a jestli by origo dělal zase problémy,spíš bych bral levnější variantu,ale nevím jaký centrál a ani kdo by to tu udělal,to je to.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“