Centrál

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Kejlic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 07.04.2010 18:56

Re: Centrál

Příspěvek od Kejlic »

Nejlepší bude když to odvezeš někam na diagnostiku, tam ti řekne co máš s oknem a i s tím centrálem. Já si myslím že máš v čudu motorek na stahování u řidiče. Protože když ho odpojíš tak ti nepujde vubec centrál. A kydž ti blbne i okénko tak si myslím že to má nějakou souvislost. Taky mi nešel centrál,a vyměnil jsem motorek na stahování okna u řidiče a šlape to jak hodinky. :D

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál

Příspěvek od jurajicek »

Kejlic píše:Nejlepší bude když to odvezeš někam na diagnostiku, tam ti řekne co máš s oknem a i s tím centrálem. Já si myslím že máš v čudu motorek na stahování u řidiče. Protože když ho odpojíš tak ti nepujde vubec centrál. A kydž ti blbne i okénko tak si myslím že to má nějakou souvislost. Taky mi nešel centrál,a vyměnil jsem motorek na stahování okna u řidiče a šlape to jak hodinky. :D
No skusit to můžu a uvidíme a kolik to asi stojí ta diagnostika co??

Kejlic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 07.04.2010 18:56

Re: Centrál

Příspěvek od Kejlic »

Jako že by jsis si jí koupil sám jo?? No tak na to se viprdni, zajeď za někym kdo jí má, a třeba za krabku cigeret se ti na to mrkne. V servisu si účtují myslím jen za napíchnutí asi 700kč. Jsou to k...., vyděračský. :-D

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál

Příspěvek od jurajicek »

Kejlic píše:Jako že by jsis si jí koupil sám jo?? No tak na to se viprdni, zajeď za někym kdo jí má, a třeba za krabku cigeret se ti na to mrkne. V servisu si účtují myslím jen za napíchnutí asi 700kč. Jsou to k...., vyděračský. :-D
To je jasný že bych si jí nekupoval já myslel v servise,nebo to někde stáhnout ale zase nemám kabel a jen comp,notebok nemám byl by asi lepší.

Kejlic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 07.04.2010 18:56

Re: Centrál

Příspěvek od Kejlic »

Tak co j vím tak ten kabel stojí sedm tisíc, na aukru nebo kdekoliv jinde se dá sehnat třeba za 700kč ale stím nic nepřipojíš. Takže ti radím, najdi v okolí tvého bydliště někoho kdo má doma diagnostiku a zalítni k němu. Nebo i do normálního servisu, Tam to budou mt taky, jen né do autorizovanho servisu. Tam za to zaplatš nesmysl.

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál

Příspěvek od jurajicek »

Kejlic píše:Tak co j vím tak ten kabel stojí sedm tisíc, na aukru nebo kdekoliv jinde se dá sehnat třeba za 700kč ale stím nic nepřipojíš. Takže ti radím, najdi v okolí tvého bydliště někoho kdo má doma diagnostiku a zalítni k němu. Nebo i do normálního servisu, Tam to budou mt taky, jen né do autorizovanho servisu. Tam za to zaplatš nesmysl.
No tak kamaradka zborila auto,ne že bych jí to přál,naštěstí se jí nic nestalo ale auto asi bude na odpis,záleží co za to dostane měla havarijko,když to bude likvidovat tak mam central má stejný auto taky golfa 4 jen to je diesel,tak uvidime jak to dopadne.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Centrál

Příspěvek od Goauld »

Kejlic píše:Tak co j vím tak ten kabel stojí sedm tisíc, na aukru nebo kdekoliv jinde se dá sehnat třeba za 700kč ale stím nic nepřipojíš. Takže ti radím, najdi v okolí tvého bydliště někoho kdo má doma diagnostiku a zalítni k němu. Nebo i do normálního servisu, Tam to budou mt taky, jen né do autorizovanho servisu. Tam za to zaplatš nesmysl.
Tak to víš teda špatně, kabel se dá koupit třeba na aukru aji s poštovnym za 324kč nejlevněji a napojíš s ním všechny koncernovy auta do roku výroby 2003. Na zjištění a vymazání chyb je to ideální. Nebo když potřebuješ naučit immo, nebo dálkovy ovládání. Samozřejmě s ním nejde vyčíst pin s přístrojů, mazat kilometry, nebo měnit obsah řídících jednotek, ale to normální člověk nepotřebuje. Normální člověk potřebuje zjistit co mu auto píše za chyby a rozhodně je lepší koupit kabel za 300, než platit nesmyslny částky servisům pořád dokola.
Jo abych nezapoměl, tak tady je ten kabel :wink: http://aukro.cz/vag-kkl-obd-ii-usb-diag ... 70354.html" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“