imobilizer blika

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

imobilizer blika

Příspěvek od tomikanec »

cau,,nak sem to tu nikde presne nenasel,,tak sem zalozil novej prispevek,,snad to neva,,.otocim zapalovanim a blika mi tam kontrolka s klicem a po nastartovani to hned chcipne,,nemuze na to miti vliv centralni zamikani myslym dalku v klici,mam tam dodelavanou dalku,a pred otocenim zapalovani semto nak pomackal na klici myslim zamknuti a odemknuti,,a taky sem daval novou baterku do klice.na vagu sem jeste nebyl,,musim nekoho sehnat kdo prijede ke mne..potrebuji jezdit tak bych potreboval co nejrychleji identifikovat problem,,,dikkyyy vsem za napady

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer blika,,SPECHA

Příspěvek od tornado1 »

vadné vedení mezi budíky a snímací cívkou immobilizéru - klíče..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: imobilizer blika,,SPECHA

Příspěvek od tomikanec »

a kde presne to je ,,a jak to vypada,a co bude potreba vymenit......

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer blika,,SPECHA

Příspěvek od tom.ik »

Kolem spinačky bys měl mit snimaci kroužek imobilizeru a z toho by to asi mělo jit do budíku ;-)Nemaš druhy kliček na vyzkoušení?
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: imobilizer blika,,SPECHA

Příspěvek od tomikanec »

aha,,jinej klic nemam,...a nevite jestli popripade co ma napsat za chybu vag,,,a jak presne poznat co to dela,,a kdyz mi tam blika ten klic tak to musim napred vymazat vagem.....dikxy

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: imobilizer blika,,SPECHA

Příspěvek od tomikanec »

tak vyreseno. :fool: :fool: napichli jsme to a psalo to chyby jako ze sem to skousel startovat chybnym nebo jinym klicem,,,pak sme s tim klickem parkrat otocili sem tam a zmizelo to tak vubec nevim kde byla chyba,,,,tak to zatim necham,.....

petrpg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 29.10.2009 20:18

Re: imobilizer blika,,SPECHA

Příspěvek od petrpg »

Mám ten samej problém nastartuju a auto zas chcípne a bliká klíček?Naštestí jsem vždycky nastartoval...někdy i napotřetí..kdo by jse mi na to kouknul?jsem od Berouna..Může to být v klíči? nebo kabel ?nebo snímací cívka?

Uživatelský avatar
Pája19
Závodník
Závodník
Příspěvky: 664
Registrován: 16.06.2010 20:17
Bydliště: Pardubice

Re: imobilizer blika,,SPECHA

Příspěvek od Pája19 »

Taky se mi to občas stane. Ale už před startem je jasný, že nemá cenu to zkoušet, páč to bliká hned, jak otočim klíčkem do polohy zapnutýho zapalování. Zatim vždy pomohlo vyndat a zandat klíček. Někdy i dvakrát. Asi to bude nějakej vakl na drátech jak psal tornado1, ale to by se mi muselo chtít a mít volnou chvíli na pátrání... Nemá někdo nějakej přesnej typ? Asi to není tak vyjímečná závada, tak se to bude nejspíš projevovat v jednom určitym místě.
DieselPower

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: imobilizer blika

Příspěvek od tomikanec »

kdyz to cacne blikat chce to napicnout na vaginu,,a pokud to bude psat slabej signal tak je to tim kablikem z civky ,,...me to psalo neco chybnej kod nebo co jako ze sem chtel startovat jinym klice nebo co,,,kazdopadne to po parkrat otoceni a vyndani zmizelo ,,,tak nevim....

Uživatelský avatar
Georgy.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 13.04.2008 20:57
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer blika

Příspěvek od Georgy. »

Tak ja mam stejny problem ale zacalo mi to z niceho nic a uz jsem proste nenastartoval az treba na po desaty a to sem zkousel vytahovat klicek a tak ruzne
Ty kabliky jak pisete tak sem daval loni novy takze mislim ze mi odesla ta civka jenomze mam takovej problem nikde ji nemuzu najit na prodej nevi nekdo jak se tomu presne rika nebo pripadne nejakej odkaz abych vedel jak se pohybuje cena?

Uživatelský avatar
davn1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 14.07.2009 23:30
Bydliště: drsný kraj,drsní lidé...
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer blika

Příspěvek od davn1 »

Mně to občas taký bliká,naštěstí jsem vždycky nastartoval :D :D ,udajně problém většinou nebývá v cívce, ale v propojovacích kabelech.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: imobilizer blika

Příspěvek od Goauld »

"údajně" se to tady řeší taky celkem často, takže to tak asi bude že :wink:
Problém je ve většině případů v konektorech propojovacích kabelů, takže je stačí buď opravit připájením těch lisovaných koncovek, nebo výměnou za novy, vydrží tak zhruba 10 let :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Ondra A.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 05.02.2012 20:02
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer blika

Příspěvek od Ondra A. »

Nemohl by někdo zde nastínit jak se ten kabel vyměnuje. Také nám to občas zazlobí a nechtěl bych někde zustat stát kvůli imo. Případně jde to nějak Vagem deaktivovat? S pozdravem Ondra
Diagnostika na Praze 6 a okolí pro VW club

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: imobilizer blika

Příspěvek od Eitn »

:D :D Myslíš že ti tu někdo bude radit jak deaktivuješ imobilizer? :fool: Proč by to někdo dělal, když můžeš být potencionální zloděj...spíš bych se zaměřil na tu závadu, dneska to není bůh ví co za systém ale lepší jak nic ;)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer blika

Příspěvek od tornado1 »

vagem nejde
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“