Samostvívací zrcátko jako atrapa?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Samostvívací zrcátko jako atrapa?

Příspěvek od Cormi »

Ahoj, pokud dám samostvívací zrcátko jako atrapu (bez zapojení elektriky), bude fungovat jako obyčejné skleněné zrcátko? Případně bude pořád lehce kouřové? Vzadu mám fólie dost tmavý, takže by stejně asi nefungovalo, kdybych do toho natáhnul elektriku a dešťový senzor bych mohl rozchodit až s novým čelním sklem... Chci ho kvůli tvaru
Přílohy
271.JPG

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Samostvívací zrcátko jako atrapa?

Příspěvek od wladi »

Len potrebujes aj celne sklo na dazdovy senzor na ktorom je uchyt na taketo spatne zrkadlo..ked do neho nepojde elektrina tak sa nic nebude diat..ale tam staci + a - a ide
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

Uživatelský avatar
filda2003
Závodník
Závodník
Příspěvky: 540
Registrován: 13.10.2007 18:40
Bydliště: Valašské Meziříčí / Zlín

Re: Samostvívací zrcátko jako atrapa?

Příspěvek od filda2003 »

Je několik typů samostmívacích zrcátek.

Já předevčírem dodělával do Bory samostmívací zrcátko a bez dešťáku :-) (Viz můj podpis) ... a myslím, že super.
1. vyzkoušej jestli ti pasuje na patici v okně - pokud jo máš vyhráno :-) .... jinak ANO i když nezapojíš elektriku bude zrcátko fungovat nepochybně stále jako zrcátko :-D
VW Polo 6N 1.0i > VW Bora 1.9TDI > Audi A6 C5 Quattro 2.5TDI S-LINE > Škoda Octavia I 1.9TDI > Škoda Octavia I 1.6i SR > VW Jetta 1.9TDI CL > VW Touran 1T3 2.0TDI LIFE

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Samostvívací zrcátko jako atrapa?

Příspěvek od Cpt._Hunter »

já ho v autě mám, a pasuje mi na obyč držák, elektriku nemám zapojenou a nezatmvuje se, ale samo o sobě je podstatně tmavší než obyčejné a v noci tolik neoslňuje :wink:
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Samostvívací zrcátko jako atrapa?

Příspěvek od Wíťa »

kdyz neni zapojene tak funguje uplne stejne jako obyc zrcatko a z okna ten prilepenej drzak sundas a nalepis jakej potrebujes k tvymu zrcatku, ten tu kdyztak mám ;-)
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“